دلیل صادر نشدن رای قلعه‌نویی و نکونام اعلام شد

دلیل صادر نشدن رای قلعه‌نویی و نکونام اعلام شد

16063
00:58
17 بهمن 1393
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دلیل طولانی شدن رای پرونده شکایت امیر قلعه‌نویی از جواد نکونام را اعلام کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال دلیل طولانی شدن رای پرونده شکایت امیر قلعه‌نویی از جواد نکونام را اعلام کرد.

به گزارش وبسایت نود ، علی اکبر محمدزاده پیرامون پرونده قدیمی شکایت امیر قلعه‌نویی از جواد نکونام و دلیل صادر نشدن رای این پرونده، اظهار کرد: همان موقع که این پرونده را باز کردیم، همه تلاش خود را به کار بستیم تا از حاشیه‌سازی و جنجال آفرینی دوری کنیم. البته در این رابطه تحقیقات اولیه را انجام داده و منتظر نتیجه یک پرونده خاص هستیم.

وی در این باره توضیح داد: سوای این شکایت که در کمیته اخلاق پرونده‌اش مفتوح است، سرمربی تیم فوتبال استقلال یک شکایت هم در قوه قضائیه از جواد نکونام کرده که منتظریم اول نتیجه آن پرونده روشن شود، سپس رای خود را صادر کنیم.

رئیس کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال در پاسخ به این پرسش که چرا هنگام برگزاری اردوی تیم ملی فوتبال ایران قبل از اعزام به استرالیا، جواد نکونام به کمیته اخلاق فرا خوانده نشد، افزود: در آن برهه تیم ملی نیاز به آرامش داشت و باید ملاحظه نکات دیگری را هم می‎کردیم. به همین دلیل ترجیح دادیم در آن برهه به منظور جلوگیری از حاشیه‌سازی برای تیم ملی فوتبال که خودش را مهیای جام ملت‌های آسیا می‌کرد، از احضار کاپیتان تیم ملی جلوگیری کنیم.

وی در مورد این صحبت امیر قلعه‌نویی که در مصاحبه‌ای گفته بود «هر وقت بخواهد درباره کارلوس کی‌روش حرف می‌زند؟»، خاطرنشان کرد: بعید می‌دانم لحن سرمربی تیم فوتبال استقلال اینگونه باشد. در این مورد اخطار لازم را داده‌‍ایم و نمی‌خواهیم بی‌جهت فضا را متشنج کنیم. هدف اصلی کمیته اخلاق، دوری از حاشیه آفرینی بی‌مورد است.

محمدزاده در پایان گفت: از رسانه‌های ورزشی درخواست دارم با انتقال درست مفاهیم و همچنین دوری از حاشیه‌پردازی بی‌مورد، فضای فوتبال کشورمان را آرام کنند زیرا آنها نقش به سزایی در این موضوع دارند.

 

کد/2020

نظرات کاربران
P.SH
اقایون هرچند ما جنگیدیم ولی بازی های ما تو جام جهانی و جام ملت ها انقدرم خوب نبوده مربیان ما هم اگه میخواهند پیشرفت کنند باید سر تولاک خود باشند جواد نکونام به جای اینکه به فکر تیم خودش میبو میگه پولمو بدید من برم بعد که رفته باز میگه قعله نویی بهد از باخت استقلال قلعه نویی اگه مربی بدی میبو استقلالو 3 باز قهرمان کشور نمیکرد اینقدر تیم لیگ برتری تیم های عربی دنبالشو نمی داشتن یکم با فکر حرف بزنید لطفا
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۶:۵۴
پاسخ
16
3
علی محمدی
خدا جای حق نشسته ایشاله ک مچش و بگیرن کسی ک حتی ب یه جوون 20 ساله که دل صافی داره رحم نمیکنه و برای رسیدن به اهداف و منافعش سردار و تو کنفرانس خراب میکنه خدا جوابشوم میده
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۶:۲۷
پاسخ
3
4
حسن
دادگاه حق رو به امیرخان میده،چون واقعا حق باهاشه
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۷:۱۷
پاسخ
24
1
الی4444
اقای قلعه نویی لطفا از استقلال برو تو باعث شدی استقلال بنجم بشه وتوی جام قهرمانی اسیا اون سال قهرمان نشیم از بس با بازیکنان بدرفتاری کردی مثل رفتن منتظری جباری نکونام رحمتی و حالا اندو
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۱۴:۰۳
پاسخ
1
16
فاز
امیدوارم نکوناموتیمش سقوط کنن لیگ پایینتر که دیگه حرف مفت نزنه احترام به بزرگترشم یادبگیره. دوستان قلعه نویی شکایت کرده اونوقت آبرو خودش بره؟
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۰۳:۵۶
پاسخ
19
3
رها
هیچ کس جرات نداره با قلعه نوعی درمیفته جز آقا جواد لالیگایییییییییییییییییی
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۱:۰۶
پاسخ
2
3
ونوس
چيزي كه عيان است چه حاجت به بيان است . ديگه همه فهميدن جريان چي بوده و هست !
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۸:۴۹
پاسخ
1
1
Ehsaan
منم امیدوارم دست نیکو جون رو بشه
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۴:۴۶
پاسخ
17
2
ياسر
اين بار هم چون جو فوتبال نياز به ارامش داره باز پرونده قلعه نويي ماست مالي ميشه و دستش رو نميشه.
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۲:۰۷
پاسخ
1
5
mahsa
به اميد موفقيت كاپيتان جواد نكونام گل در اين پرونده
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۰:۵۴
پاسخ
2
4
miss
آدم اجنبی پرست باشه ولی با کاپیتان تیم ملیش این برخوردها رو نکنه
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۶:۱۸
پاسخ
2
5
علی
کاپیتان تیم ملی رو ازش شکایت میکنی بعد تازه ادعای حمایتم میکنی.!؟
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۷:۱۱
پاسخ
2
5
بهزاد
امیدوارم دست قلعه یکبار برای همیشه رو بشه.
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۵:۱۴:۳۳
پاسخ
43
95
سام
امید وارم آبروی قلعه نویی بره
۱۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۴:۵۰:۵۰
پاسخ
45
93