دلیل غیبت باقری در تمرینات استقلال مشخص شد

دلیل غیبت باقری در تمرینات استقلال مشخص شد

15295
11:49
04 تیر 1398
هافبک تیم فوتبال استقلال طی یکی دو روز آینده در تمرینات آبی‌پوشان شرکت خواهد کرد.

به گزارش وب سایت نود،  فرشید باقری، هافبک تیم فوتبال استقلال با این تیم قرارداد دارد، اما هنوز در تمرینات این فصل آبی‌پوشان شرکت نکرده است. در همین راستا و طی روزهای گذشته صحبت‌هایی مطرح شد مبنی بر اینکه باقری به دلیل اختلاف مالی با مسئولان استقلال در تمرینات حضور نمی‌یابد. بحث بعدی هم مصدومیت او بود که البته دکتر امین نوروزی، معاون پزشکی باشگاه اعلام کرد، سه هفته است که از این بازیکن خبری ندارد.

کریمی، مدیربرنامه‌های این بازیکن درباره علت غیبت باقری در تمرینات استقلال گفت: باقری از ناحیه مچ پا آسیب دیده بود. او از روز گذشته در مرکز پزشکی ایفمارک حضور یافت و فردا (چهارشنبه) برای ادامه تست‌های پزشکی به این مرکز می‌رود. در صورتی که باقری مشکلی از بابت مصدومیت نداشته باشد، در تمرینات استقلال حاضر خواهد شد.

وی با بیان اینکه باقری زیر نظر پزشک متخصص برای درمان مچ پایش بوده است، تصریح کرد: به هیچ عنوان بحث مالی با باشگاه استقلال مطرح نیست. اگر چه باید به وضعیت مالی باقری رسیدگی شود، اما در این مقطع بحث مالی وجود ندارد و اگر نتیجه تست‌های پزشکی ایفمارک برسد، در تمرینات استقلال شرکت می‌کند.

کریمی همچنین درباره روزبه چشمی بیان کرد: چشمی برای استراحت در خارج از کشور به سر می‌برد و تکلیف او چند روز دیگر مشخص می‌شود.

2051

نظرات کاربران
hadi ss
من نمیدونم چرا مدیریت میزاره فصل تموم میشه و یکماه هم میگذره بعدش تازه میرن واسه مذاکره و تمدید!!!؟؟؟ بابا حداقل ۱-۲ ماه قبل از اتمام فصل باید با بازیکنان فعلی واسه تمدید مذاکره بشه و به محض پایان لیگ نهایتا تا یکماه بعدش یا تمدید کنن یا برن از تیم،با بازیکنان جدید هم همینطور بلافاصله بعد اتمام لیگ و حتی قبل پایان لیگ یه مذاکرات پنهانی و مقدماتی انجام بشه و حداکثر یکماه بعد از اتمام لیگ جذب بشن.بدین ترتیب با شروع تمرینات تیم کامله کامل تمرینات و اررد و بدنسازی پیش فصل انجام بدن.الان تمرینات تیم شروع شده اما تیم ناقص و تمدیدی ها هنوز تمدید نکردند و جذبی ها هم هنوز کامل نیستند و تیم ناقص داره تمرین میکنه و همینطور باعث میشه ناهماهنگ وارد لیگ بشه و امتیازهای مهم اول فصل از دست میره.اینطوری هر چی زمان بگذره ایجنتها پول بازیکنان رو میبرن بالا و بازیکنا ناز میکنن و معمولا تو فصل بدنسازی شرکت نمیکنن.
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۳:۲۶
پاسخ
1
2
عشقممم نیمار
اره ما باور کردیم :-) اگ مصدومه پ چرا دکتر تیم ازش بی خبره :-)
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۳۶:۲۲
پاسخ
11
16
Ali73ss
صیادمنش مصدوم بود هنوز دروغ ها قبلی خاطرمون هست
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۷:۵۵
پاسخ
5
44
عمرعبدالرحمن جوووووینکوووو
خداروشکر مثل ر.ب سرمانخورده وگرنه یه فصل سرماخوردگیش باعث دوری از میادین میشد
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۳:۱۲
پاسخ
24
45
مافیای سرخ
الان مثلا جووینکو یعنی چی؟؟؟ اگه هر بازیکنی تو آسیا به استقلال یا ۴پولیس گل بزنه و ما هم بخواهیم برای کری خونی اسمشو ببریم که سنگ رو سنگ بند نمیشه .... حالا جووینکو یک گل به استقلال زد ، عمرخریبین و سوما چی؟؟فکر کنم ۱۰ تایی به ۴پولیس زدن خخخ
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۵۴
4
2
مانی
خخخ چقدر درگیر استقلال هستن بچه ها بیشتر از اینکه داخل پست های خودشون کامنت بذارن اینجا میذارن آقا ...
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۸:۴۳
پاسخ
24
30
روح الله باقری جانشین مجیدی
مانی والا ما میریم زیر اخبار خودمون میبینیم از ۲۰نفر دونفر پرسپولیسی هستن دیگه جا برامانیست ماهم مجبوریم فوری خبربعدی ک مال ششتقلال هست نظر بدیم
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۶:۵۲
16
16
۶
دعوا، دعوایِ پول(از قدیم تا بی نهایت همین خواهد بود)
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۱۱
پاسخ
9
26
طوفان سرخ آسیا
اینم شروع به ناز کردن داره میکنه!!!
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۲:۲۴
پاسخ
14
31
تاج کبیر اسیا
اقای کریمی لطفا روزبه چشمی رو خواهشا بنداز به یه تیم قطری ماکه نمیخوایمش
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰:۴۲
پاسخ
25
26
پرسپولیسیم
دروغه پیشنهاد از رئال مادرید و بایرن مونیخ اومده واسش منتها چون ایتالیا رو دوس داره منتظر رسیدن پیشنهاد یوونتوسه. هر چند که مشخصه اخرشم با پیشنهاد اغوا کننده پاریسن ژرمن میره فرانسه و میگه: اینجانب از بچگی هوادار پاریسیا بودم!!!>........ متشکرم
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۲:۲۱
پاسخ
36
56
عباس
معلومه مشکل برات پیش آمده ...
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷:۱۹
8
13
سیناااا
خدا شفات بده
۰۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۴:۴۳
10
14