دلیل کنار گذاشتن دو بازیکن استقلال مشخص شد

دلیل کنار گذاشتن دو بازیکن استقلال مشخص شد

23392
10:48
13 آبان 1397
دلیل کنار گذاشتن دو بازیکن تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل ماشین‌سازی تبریز مشخص شد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دلیل کنار گذاشتن دو بازیکن تیم فوتبال استقلال برای دیدار مقابل ماشین‌سازی تبریز مشخص شد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از تسنیم، روزبه چشمی و فرشید اسماعیلی به دلیل آنچه مسائل انضباطی عنوان شده همراه تیم فوتبال استقلال به تبریز سفر نمی‌کنند و موقتا از تیم کنار گذاشته شدند.

ماجرا از این قرار است که روز گذشته (شنبه) امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال با حضور در تمرین به انتقاد از نحوه بازی کردن بازیکنان پرداخت. پس از صحبت‌های فتحی، چشمی و اسماعیلی به سرپرست باشگاه گفتند که باید صحبت‌های آنها را هم بشنود. در این لحظه مهدی رحمتی به بازیکنان گفت که خودش به عنوان کاپیتان با مدیران باشگاه صحبت می‌کند.

با این وجود این دو بازیکن به نشانه ناراحتی از محل تمرین خارج شدند و این مسئله باعث شد که چشمی و اسماعیلی کنار گذاشته شوند. این در حالی است که برای این دو جهت دیدار فردا مقابل ماشین‌سازی و سفر به تبریز بلیت تهیه شده بود.

1870

نظرات کاربران
آرش
با سلام. با دست خودتان حاشیه وارد کردید به تیم. مدیریت در این لحظه احتیاج نداشت جلسه بگذارد ، اگر هم حرفی بود فقط حمایت و دلداری. هم مدیریت، هم مربیان، هم بازیکنان و هم کمیته فنی حاشیه درست کردن و بی خود تقصیر را گردن کسی دیگر نیندازید. شانس بیاورند مقابل ماشین سازی، در سرما، مساوی کنند. موفق باشید.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۰:۴۶
پاسخ
0
8
Mehrdad
واقعا متاسفم برا استقلال که یه مدیریت درست نداره و قدر بازیکنی مثل اسماعیلی رو نمیدونه...بعد مدعی هستن ما از پایه بازیکن میاریم! میارید خرابشون میکنید دیگه.. چطور طارق حمام که سه تا شوت رو فرستاد تو منظومه شمسی رو چیزی بهش نمیگید؟
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۹:۴۳
پاسخ
4
5
نذرلو
قانون بقاء در ایران : همیشه وقتی خراب کردی دو تا مقصر پیدا کن تقصیرارو بنداز گردنشون، بذارشون جلوی هوادارها تا فشارها از روت برداشته بشه.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۹:۱۵
پاسخ
2
9
مصطفی
چه باشگاهی شده این هر روز دعواس کری خودندشون دگ اخر خندس
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۵۲:۰۶
پاسخ
16
26
ali
به نظرم قدم اول و مثبت همینه باید تو سایر مسایل هم با قدرت و سرعت و دقت تصمیم گیری بشه
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۸:۰۸
پاسخ
3
29
امیر آبی دل
آفرین به شفر.... این یعنی رفتار حرفه ای با بازیکنی که فکر میکنه از باشگاه بزرگتره
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۵:۵۳
پاسخ
5
32
AMIR
به شرطیکه هوادار هم ازش حمایت کنه. من پرسپولیسی هستم واسه همین از پرسپولیس مثال میزنم. پارسال سر داستان مسلمان جایگاه 36 در استادیوم که اسما متعلق به دو آتشه ها هستش فقط سنگ بازیکن رو به سینه میزدن و مسلمان رو تشویق میکردن و این میتونست رو باقی تماشاگر ها هم اثر بگذاره اما کمک پیشکسوت ها و دخالت نکردن هاشون و همراهی بیشتر هوادارا از برانکو باعث شد تا موضوع مسلمان ختم به خیر بشه. این موارد قطعا در استقلال هم هست و هوادار باید خیلی حواسش تو این روزها جمع باشه
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۳:۳۲
0
17
عموسعیـــد
استقلالی ها خاطره تلخی از بازی با تیمهای ده نفره دارند 10-10-3
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶:۲۲
پاسخ
18
33
مسعود گل باشی
بانمک شماهم از این به بعد هرجا سوزوکی ببینین فرار میکنین
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱:۲۳
11
5
عارف
اون همه پول میگیرن بعدش درست بازی نمیکنن که هیچ حاظر نمیشن پنالتی بزنن حالام که طلبکار شدن
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۲:۴۰
پاسخ
1
37
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
باید برخورد بشه باهاشون
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷:۵۸
پاسخ
3
28
امیر پرسپولیسی
حاشیه ها تو تیم های ایرانی همیشه یک سیکل یکسان دارن. اول مدیر فنی تعیین میشه. بعد چند تا بازیکن شاکی میشن. بعد تماشاچی به این شلوغی ها میپیونده و بعد یه مربی از رده خارج و امتحان پس داده میاد و سرمربی میشه و چون تیم رو خودش نبسته همیشه بهانه داره. دوستان استقلالی اگر پرسپولیس به موفقیت های نسبی رسیده به خاطر حمایت هوادارا از برانکو بوده به نحوی که هیچ صدایی جز صدای ایشون از تیم شنیده نمیشه. ایشالله استقلال هم از بحران بیاد بیرون به عنوان یک پرسپولیسی میدونم این روز ها خیلی سخته
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶:۴۹
پاسخ
13
81
Abedi
به ولله موفقیت شما تبعیض وزیره فکر نکنید حمایت هواداره شما باشی برای تیمت پول نده بازیکن بره چیکار میکنی ؟؟؟ شما باشی دستیار ( ساناک ) برای مریضی مادرش بخواد بره وزیر اقدامی نکنه طرف از ایران فراری بشه چیکار میکنی ؟؟ شما باشی تیمت سه روز مونده به بازی نتیجشو سه صفر کنن چیکار میکنی ؟؟؟ شما باشی قانون من درآوری برات بسازن چیکار میکنی ؟ در عوضش روحانی میره براتون با اردوغان در مورد ریزه اسپور و طارمی مذاکره میکنه در عوض وزیر ورزش واسه بدهی های ژوزه و گولچ مذاکره میکنه و در نهایت پول میگیره از دولت براتون در عوض به خاطر ترابی کسایی که تیم ملی بودن از سربازی معاف میشن هزار تا دلیل دیگه داره فقط باید چشماتو باز کنی از تعصب کور کورانه دست بکشی تا ببینی
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۲:۰۱
14
4
روح اله
ای ول ، میبینم که هوادارای ارتش سرخ کم کم دارن یاد میگیرند، بزرگی رو ما هستیم که رقم می زنیم. بزرگی در کوچک شدن رقیب نیست.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲:۰۲
4
23
فریبا
شفر خودش رو ثابت کرده و ما عمیقا" بهش اعتقاد داریم.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷:۴۶
23
12
ژوبین
کار خوبی کردن بازیکن اگه رنالدو هم باشه بی انضباط باشه باید کنار گذاشته بشه تا ادب بشه
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۸:۴۲
پاسخ
3
84
صابر666666
امیرحسین فتحی سرپرست باشگاه استقلال با حضور در تمرین به انتقاد از نحوه بازی کردن بازیکنان پرداخت اینم جزو وظایف مدیر عامل یا سرپرست هستش ؟ قصد کل کل یا تخریب ندارم . فقط برام سوال شده که اگه جزو وظایفش هست پس کار مربی چیه .
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷:۱۱
پاسخ
15
72
اسطوره دوپینگی
آرزو به دل موندم یه بازیکن حرفه ای تو لیگ ایران ببینم.. نسل قبلی فوتبالمون آخرین کسانی بودند که حرفه ای عمل میکردند. دایی تو 36 سالگی مثل یه 26 ساله دوندگی داشت. منصوریان تا آخرین روز بازیش جنگنده و تاثیر گذار بود. و بقیه بازیکنهای اون نسل که آدم از دیدن بازیهاشون لذت میبرد. واقعا برای این فوتبال که فقط پول گرفتنش حرفه ای شده متاسفم. بازیکنی که حرفه ایه نباید با قهر کردن و اشتباه بچه گانه تو زمین به تیم ضربه بزنه. چون تیم مال هواداره و حقوق میلیاردی اون بازیکن رو هوادار بطور مستقیم یا غیر مستقیم داده
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۵:۵۰
پاسخ
9
100
خطاب به بالایی
منم متاسفم برای نام کاربری تو ... خجالت بکش و تهمت نزن
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۰:۰۸
40
8
فریبا
به قول زنده یاد ناصر خان حجازی از فوتبال حرفه ای فقط شماره پیراهن بازیکنها حرفه ای ( لاتین) شده.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۶:۳۳
0
55
شاهین
باز هم توهم رحمتی که فکر میکنه بیشتر از یک بازیکنه و صاحب تیمه
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۹:۱۱
پاسخ
58
85
مسعود گل باشی
الان اینجا ربطی به رحمتی داشت؟
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۹:۲۸
24
14
مسعود گل باشی
بچه بازی یکم از قائدی و اذری و صیادنش یاد بگیرین سنشون از شما کمتره ولی اخلاق و حرفه ای گری و تعصب میدونن چیه خجالت بکشین
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۶:۴۸
پاسخ
74
60
Wien
همینهایی که نام بردی،یکی،دو سال بعد هیچ خدایی را بنده نیستند و حتی جواب سلام سرمربی را هم نمیدهند،البته بازیکن ایرانی بخصوص سرخابی ها با چندتا بازی خوب و یکی،دوتا لقب از طرف هوادارها همشون فکر میکنند،در حد مسی و رونالدو شدن،از اینجا به بعد دیگه این بازیکنها هیچ خدایی را بنده نیستند.
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۷:۴۵
1
36
علی
مخصوصا قائدی
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۷:۲۰
9
40
مهرشاد
همش تقصیره وزیر پرسپولیسی شش باشی جان خودت رو ناراحت نکن خخخخخ
۱۳ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۸:۱۶
11
54