دل بوسکه: لوپتگی در رئال مادرید موفق خواهد بود

دل بوسکه: لوپتگی در رئال مادرید موفق خواهد بود

3575
13:58
23 خرداد 1397
ویسنته دل بوسکه، سرمربی پر افتخار سابق رئال مادرید معتقد است که جولن لوپتگی، سرمربی جدید این تیم، در آینده موفق خواهد بود و گزینه مناسبی برای نیمکت این تیم است.

وبسایت رسمی برنامه نود - ویسنته دل بوسکه، سرمربی پر افتخار سابق رئال مادرید معتقد است که جولن لوپتگی، سرمربی جدید این تیم، در آینده موفق خواهد بود و گزینه مناسبی برای نیمکت این تیم است.

به گزارش وبسایت نود، پس از استعفای ناگهانی زین الدین زیدان، سرمربی فرانسوی و سابق رئال مادرید از سمت خود، گمانه زنی های زیادی در مورد جانشین وی مطرح شدند، اما در خبر غیر منتظره دیگری، جولن لوپتگی، سرمربی کنونی تیم ملی اسپانیا به عنوان سرمربی فصل آینده رئال مادرید معرفی شد.

ویسنته دل بوسکه، سرمربی سابق رئال مادرید که این تیم را دو بار قهرمان اروپا کرد به حمایت از سرمربی تیم ملی اسپانیا پرداخت. دل بوسکه در مصاحبه ای گفت:

از نظر من او کار خود را به خوبی قبل در تیم ملی ادامه خواهد داد و این مسئله (قرارداد با رئال مادرید) عملکرد او را تحت تاثیر قرار نخواهد داد. من همیشه مربیان تیم ملی اسپانیا را زیر نظر داشته ام و فکر می کنم لوپتگی آماده مربیگری در رئال مادرید است. 

دل بوسکه در حالی چنین صحبت هایی را مطرح می کند که شایعاتی مبنی بر سفر رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به روسیه و صحبت با لوپتگی و اخراج احنمالی وی درست یک روز پیش از آغاز جام جهانی در رسانه ها منتشر شده است.

1721

نظرات کاربران
نازنین پرسپولیس
به امید از بین رفتن مافیای فوتبال و قدرت اسپانسرینگ که خیلی از نتایج فوتبال رو بیرون زمین رقم میزنن و سقوط رئال به دسته های پایین تر، همونجایی که استحقاق و لیاقتشو داره.
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۴:۴۷
پاسخ
6
3
رضا
سرمربیه خوب و جوون و اینده داریه تا حالا هم که تو تیم ملی اسپانیا خوب کار کرده باید بهش فرصت داد زیدان هم روز اول هیچکس بهش اعتماد نداشت و مثل لوپتگی کم تجربه و تازه کار بود اما دیدید که چقدر موفق بود تو این دوره زمونه سن و سال بالا یا تجربه انچنانی ملاک نیست
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۱:۲۵
پاسخ
0
5
مهران رونالدو
اخراج شد رفت تمام
۲۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۵۰
پاسخ
3
24