دنیامالی: برای بردن پرسپولیس به میدان می‌رویم

دنیامالی: برای بردن پرسپولیس به میدان می‌رویم

620
12:26
03 آبان 1394
رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان گفت: برای رویارویی با پرسپولیس به فکر کسب 3 امتیاز مسابقه از سرخپوشان پایتخت هستیم.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان گفت: برای رویارویی با پرسپولیس به فکر کسب 3 امتیاز مسابقه از سرخپوشان پایتخت هستیم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، این روزها باشگاه ملوان با مشکلات مالی دست و پنجه نرم می‌کند، مشکلاتی که بسیاری از تیم‌های لیگ برتری گریبانگیر آن هستند و مدیریت بیشتر باشگاه‌ها به دنبال راه حلی هستند تا از این بحران خارج شوند.

احمد دنیامالی رئیس هیأت مدیره باشگاه ملوان نیز از جمله مدیرانی است که به دنبال پیدا کردن یک راهکار برای حل مشکلات مالی است با بتواند نماینده انزلی را به روزهای اوج خود بازگرداند. فردا ملوان مسابقه حساسی را باید مقابل تیم فوتبال پرسپولیس برگزار کند.

* آقای دنیامالی به عنوان یکی از مدیران با تجربه و عضو شورای شهر به ملوان رفتید و با این حضور بسیاری از هواداران این تیم به آینده امیدوار شدند اما گویا به نظر می‌رسد همچنان مشکلات مالی گریبان ملوان را گرفته است، راهکارتان در این زمینه چیست؟

بله از زمانی که به باشگاه ملوان رفته‌ایم فقط یک و نیم میلیارد تومان جذب داشته‌ایم و این شرایط سختی است. ما با اسپانسرهای مختلفی وارد مذاکره شدیم تا با این روند بتوانیم گره‌های مالی را در باشگاه حل کنیم که متأسفانه در این زمینه توافقات نهایی انجام نگرفته است.

* علت عدم توافق با اسپانسر چه بود؟

همانطور که می‌دانید جذب اسپانسر برای باشگاه ملوان شرایط خاص خودش را دارد، اسپانسر قبلی حاضر بود که باشگاه را بخرد اما نپذیرفت که بدهی‌های قبلی باشگاه را نیز بپردازد زمانی که ما برند را می‌فروشیم یک فرد حقیقی یا حقوقی وقتی در این زمینه اقدام می‌کند می‌تواند بدهی‌ها را نیز بدهد ما می‌توانیم به مالک جدید تا 70 درصد از برند باشگاه را واگذار کنیم و مالک جدید خودش در این مورد تصمیم نهایی را خواهد گرفت.

* آیا با اسپانسر جدیدی وارد مذاکره شده‌اید؟

بله ما برای آنکه بتوانیم با افراد خواهان خرید برند باشگاه ملوان راحت‌تر مذاکره کنیم حسابرسی شفافی باید ارائه دهیم به همین دلیل ما یک تیم حسابرسی ویژه به کار گماشته‌ایم تا بتوانند با ارائه یک حسابرسی دقیق ما را در مذاکرات کمک کنند. اگر می‌خواهیم قرارداد خوبی با مالک یا حامیان مالی داشته باشیم باید حسابرسی دقیقی در اختیارمان باشد.

* این حسابرسی تا کی اعلام خواهد شد؟

قرار است تا هفته آینده حسابرسی دقیق باشگاه ملوان در اختیار ما قرار بگیرد و ما با اسپانسر جدید خیلی شفاف و صریح مذاکره خواهیم کرد.

* اسپانسری که در حال مذاکره هستید دولتی است یا غیر دولتی؟‌

یک شخصیت حقوقی است که می‌تواند هم دولتی باشد و هم غیر دولتی.

* نام این شخصیت حقوقی کیست؟

تا زمانی که به توافق نهایی نرسیم اسمی نمی‌بریم اما مطمئن باشید در این زمینه مصمم هستیم و با قدرت پیگیری‌هایمان را انجام می‌دهیم.

* در آستانه بازی مهم ملوان با پرسپولیس که فردا قرار است برگزار شود اعتراض برخی بازیکنان به شرایط مالی بلند شده است، چه راهکاری برای این موضوع دارید؟‌

همانطور که گفتم ما در حال مذاکره هستیم تا بتوانیم در ادامه راه گره مشکلات مالی را باز کنیم. این وضعیت نابسامان مالی فقط مختص به ملوان نیست، از تیم‌های بزرگ مانند نفت تهران و حتی سرخابی‌ها چنین مشکلاتی را تجربه می‌کنند اما ما با مذاکره با اسپانسرهای جدید این معضل را حل خواهیم کرد.

* نظرتان درباره بازی فردای ملوان مقابل پرسپولیس چیست؟

پرسپولیس و ملوان همیشه نشان داده‌اند که بازی‌هایشان زیبا و تماشایی از آب درآمده است، فردا نیز مطمئنم بازی زیبایی از دو تیم شاهد خواهید بود. امیدوارم بچه‌های ما با دست پر به انزلی برگردند.

* یعنی به فکر شکست دادن پرسپولیس در آزادی هستید؟

بله ما به فکر بردن پرسپولیس هستیم و دوست دارم با یک بازی تماشایی 3 امتیاز بازی را بگیریم و به خانه برگردیم.

 

 

2051

نظرات کاربران