دنیامالی: برای نشستن قلعه‌نویی روی نیمکت مشکلی وجود ندارد مگر اینکه خودش نخواهد

دنیامالی: برای نشستن قلعه‌نویی روی نیمکت مشکلی وجود ندارد مگر اینکه خودش نخواهد

1852
12:28
14 مرداد 1394
رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: از نظر ما مشکلی برای نشستن قلعه‌نویی روی نیمکت ملوان وجود ندارد، مگر اینکه قلعه‌نویی مصلحت بداند که در این بازی روی نیمکت ننشیند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: از نظر ما مشکلی برای نشستن قلعه‌نویی روی نیمکت ملوان وجود ندارد، مگر اینکه قلعه‌نویی مصلحت بداند که در این بازی روی نیمکت ننشیند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  احمد دنیامالی راجع به اینکه امیر قلعه‌نویی هنوز قراردادش با باشگاه ملوان بندرانزلی را ثبت نکرده است، اظهار داشت: فردا (پنجشنبه) جلسه‌ای با قلعه‌نویی خواهیم داشت تا با او صحبت کنیم. باید بگویم نشستن قلعه‌نویی روی نیمکت ملوان بستگی به یکسری شرایط دارد.

وی افزود: فارغ از این مسائل، قلعه‌نویی با تیم کار می‌کند و چه روی نیمکت حضور داشته باشد و چه نباشد، ملوان را ارنج خواهد کرد. ملوان بازیکنان خوبی در اختیار دارد و در بین آنها همدلی دیده می‌شود. همین همدلی باعث شده تا ملوان بتواند در نخستین بازی لیگ ذوب‌آهن را شکست دهد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در خصوص اینکه قلعه‌نویی خواستار پرداخت 25 درصد مطالبات بازیکنان این تیم شده است، گفت: در تلاش هستیم به جای فرد حقیقی با افراد حقوقی برای اسپانسر باشگاه ملوان به جمع‌بندی برسیم. افرادی که امکانات مالی‌شان بهتر است و با توجه به شرایط سخت خصوصی‌سازی این موضوع را به عنوان فرصت نگاه می‌کنیم. به مسئولان باشگاه هم گفته‌ایم که در مورد این مسئله چیزی نگویند تا به یک جمع‌بندی برسیم.

دنیامالی در پاسخ به این پرسش که چند درصد احتمال حضور قلعه‌نویی روی نیمکت ملوان برای بازی با استقلال وجود دارد، تصریح کرد: از نظر ما مشکلی برای نشستن قلعه‌نویی روی نیمکت ملوان وجود ندارد، مگر اینکه خود قلعه‌نویی به خاطر اینکه سال‌ها در استقلال بوده و خانه اولش استقلال است، سیاست و مصلحتش این باشد که در دیدار روز جمعه روی نیمکت ملوان ننشیند.

 

 

2051

نظرات کاربران