دنیامالی: ملوان قربانی داوری شده/ چرا فقط تماشاگران ما محروم می‌شوند؟

دنیامالی: ملوان قربانی داوری شده/ چرا فقط تماشاگران ما محروم می‌شوند؟

1085
00:33
18 بهمن 1394
رئیس هیات مدیر باشگاه ملوان می‌گوید ملوان این فصل قربانی داوری‌ها شده و اگر فدراسیون فوتبال ایران نسبت به شکایتی که از داور دیدار تیمش با نفت رسیدگی نکند، این شکایت را از طریق مراجع بالاتر و AFC پیگیری خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  رئیس هیات مدیر باشگاه ملوان می‌گوید ملوان این فصل قربانی داوری‌ها شده و اگر فدراسیون فوتبال ایران نسبت به شکایتی که از داور دیدار تیمش با نفت رسیدگی نکند، این شکایت را از طریق مراجع بالاتر و AFC پیگیری خواهد کرد. 

به گزارش وبسایت برنامه نود و به نقل از ایسنا، احمد دنیامالی در مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال ملوان اظهار کرد: پس از پشت سر گذاشتن یک اردوی خوب در جزیره کیش آمادگی خوبی را برای نیم فصل دوم پیدا کردیم و بعد از پرداختی‌های خوبی که به بازیکنان داشتیم، آرامش مناسبی را برای دیدارهای بعدی کسب کردیم.

او ادامه داد: ما در خطر دفاع و هافبک توانایی خوبی داریم و فقط باید در خط حمله خود را تقویت کنیم. به همین خاطر به دنبال جذب بازیکنان خوبی در خط حمله هستیم تا در ادامه فصل بتوانیم نتایج بهتری را کسب کنیم. هواداران ملوان نیز نگرانی‌هایی به حقی دارند که سعی در برطرف کردن آنها داریم.

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان به زیر نظر گرفتن مهرداد اولادی اشاره کرد و گفت: قرار است مهرداد اولادی یک هفته در تمرینات ملوان حضور داشته باشد و در صورتی که مورد تایید کادر فنی و دیگر اعضای فنی باشگاه قرار گرفت با این بازیکن قراردادی را امضا کنیم.البته این بازیکن دو نیم فصل است که در رقابت‌های لیگ حضور ندارد و به همین خاطر شرایطش کمی خاص است.

دنیامالی در بخش دیگری از این گفت‌و‌گو، انتقاد شدیدی را نسبت به نحوه قضاوت داور ملوان و نفت مطرح کرد و گفت: تیم ما در این فصل قربانی داوری شده است و نمونه آن دیدار با نفت بود که داور یک پنالتی حتمی را برای ملوان نگرفت. این موضوع سبب شد تا ما نامه‌ای را به دبیر فدراسیون فوتبال ارسال و اعتراض خود را نسبت به این داور بیان کنیم.

او ادامه داد: باید موضوع شکایت ملوان از داوری در فدراسیون فوتبال مورد بررسی قرار گیرد. اگر در این زمینه فدراسیون فوتبال ایران پیگیری‌های لازم را انجام ندهد ما از طریق مراجع بالاتر و حتی AFC مطالبات خود را دنبال می‌کنیم.

رئیس هیات مدیر باشگاه ملوان بر لزوم محرومیت داور دیدار ملوان و نفت تاکید کرد و گفت: اگر داور دیدار ملوان و نفت محروم نشود به این نتیجه می‌رسیم که موضوعات دیگری وجود دارد و بوی تبانی به مشام می‌رسد و برخی می‌خواهند تیم‌های شهرستانی را از دور خارج کنند.

او در مورد جریمه باشگاه ملوان به خاطر تماشاگرانش نیز گفت: متاسفانه وقتی وضعیت داوری‌های به این شکل است تماشاگران نیز ناراحت می‌شوند و در این میان به جای داور مرتبا تماشاگران را جریمه می‌کنند. اگر گاهی تماشاگران رفتار غیرحرفه‌ای دارند سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال مقصر آن هستند. ملوان تنها تیم شهرستانی قدیمی با این حجم از هوادار در لیگ برتر است و باید موضوعات که در مورد این تیم وجود دارد ریشه‌یابی شود.

دنیامالی به وضعیت دو بازیکن برجسته ملوان (پژمان نوری و مازیار زارع) نیز اشاره کرد و گفت: این دو جزو بازیکنان خوب و قدیمی ملوان هستند و برخی مواردی که در مورد شرایط تیم پیش آمده بود با برگزاری جلساتی با این بازیکنان حل شد.

او افزود: هم مازیار زارع و هم پژمان نوری انتظار دارند که به بازیکنان تیم کمک بیشتر شود و ما هم معتقد به این موضوع هستیم و تلاش می‌کنیم فضای هم‌دلی در ملوان بیشتر شود. خوشبختانه شرایط ملوان در حال حاضر بهتر از قبل است و روزهای خوبی را در پیش داریم.

رئیس هیات مدیره باشگاه ملوان در مورد اختلافات ایران و عربستان در زمینه میزبانی رقابت‌های فوتبال نیز گفت: آنچه که عربستان مدعی آن است حرف بی‌ربطی است و به نظر می‌رسد AFC نیزبه شکلی جانب عربستان را گرفته است و این مورد جای سوال دارد.

او ادامه داد: ایران در منطقه جزو کشورهایی است که از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر وقتی AFC مطالباتی را مطرح می‌کند ما آن را دنبال نکنیم عربستان در این زمینه ورود پیدا می‌کند؛ همان‌طور که تا کنون نیز ورود پیدا کرده است. همان طور که آقای تاج مطرح کردند ما نباید کوتاه بیاییم و اگر در این زمینه کوتاه بیاییم به عربستان فرصت داده‌ایم.

رئیس هیات مدیر باشگاه ملوان در پاسخ به این سوال که آیا ایران در صورت فشار باید در کشور سوم پا به میدان بگذارد یا خیر نیز گفت: ما نباید صحنه را ترک کنیم و به نظرم باید جواب خود را در زمین مسابقه بدهیم و قهر کردن و یا عقب‌نشینی در این موقعیت کار مناسبی نیست. فراموش نکنیم اگر دیدار در زمین کشور سوم برگزار شود این مورد شامل عربستان هم می‌شود.

دنیامالی در پایان در مورد در اختیار گرفتن بازیکنان سرباز و اینکه در این زمینه تراکتورسازی بیشتر فعال است، اظهار کرد: ملوان چندین فصل است که در این زمینه اعتراضات خود را مطرح کرده است. ملوان قدیم‌ترین باشگاه نظامی است و با توجه به اینکه نیروهای مسلح مرکز نظم است باید در این باره نیز عدالت رعایت شود. امیدوارم در فصل آینده شاهد توزیع عادلانه بازیکنان باشیم. 

20441

نظرات کاربران
مریم
اقای دنیامالی سعی نکنید بااین حرفها جوی رو ک علیه شما توی شهر بوجود اومده رو از بین ببرید در مورد بازیکنان سرباز و مربی ک دیگه حرفی ندارن
۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۹:۰۶
پاسخ
1
4
ندا
ملوان قربانی مدیریت ضعیف شما شده ملوان قربانی کم دانش بودن مربی شده ک شما اوردینش
۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۵:۵۵
پاسخ
1
5