دنیامالی: نظرم در مورد انتخاب قلعه‌نویی مثبت است

دنیامالی: نظرم در مورد انتخاب قلعه‌نویی مثبت است

4103
16:29
25 تیر 1394
رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: نظر من در مورد انتخاب قلعه‌نویی مثبت است و فکر می‌کنم سایر اعضای هیئت مدیره نیز نظر مشابهی داشته باشند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان گفت: نظر من در مورد انتخاب قلعه‌نویی مثبت است و فکر می‌کنم سایر اعضای هیئت مدیره نیز نظر مشابهی داشته باشند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  احمد دنیامالی در خصوص انتخاب امیر قلعه‌نویی، به عنوان سرمربی تیم فوتبال ملوان گفت: پس از آنکه شب گذشته مذاکرات نهایی بهشتی، مالک باشگاه ملوان با نماینده علی دایی به نتیجه نرسید، وی با قلعه نویی وارد مذاکره شد که خوشبختانه برای هدایت ملوان در لیگ پانزدهم به توافق رسیدند.

وی افزود: هنوز بهشتی، قلعه‌نویی را به طور رسمی به هیئت مدیره معرفی نکرده و اعضای هیئت مدیره باید در این خصوص تصمیم‌گیری کنند. قرار است امشب هیئت مدیره درباره این موضوع تشکیل جلسه دهد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه ملوان در پاسخ به این پرسش که نظر شما در خصوص این انتخاب چیست، عنوان کرد: قلعه‌نویی یکی از دوستان خوب من  بوده و از نظر فنی یکی از بهترین مربیان حال حاضر فوتبال ایران است. حضور او می‌تواند در ملوان تاثیرگذار بوده و با این تیم به موفقیت برسد. نظر من در خصوص انتخاب وی مثبت است و فکر می‌کنم سایر اعضای هیئت مدیره نیز نظر مشابهی داشته باشند.

 

 

2051

نظرات کاربران