دنیزلی به تراکتورسازی تخفیف می‌دهد؟

دنیزلی به تراکتورسازی تخفیف می‌دهد؟

6703
09:27
23 دی 1396
مسئولان باشگاه تراکتورسازی در حال انجام مذاکرات فشرده با مصطفی دنیزلی هستند و امیدوار به اینکه او به سرخپوشان تبریزی تخفیف دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - مسئولان باشگاه تراکتورسازی در حال انجام مذاکرات فشرده با مصطفی دنیزلی هستند و امیدوار به اینکه او به سرخپوشان تبریزی تخفیف دهد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، تراکتورسازی درصدد است تا برای ادامه فصل سرمربی‌اش را تغییر دهد. گزینه اول باشگاه تراکتورسازی مصطفی دنیزلی مربی نامدار ترکیه‌ای است که مسئولان این باشگاه با او مذاکراتی را انجام داده‌اند. ارتوگرول سالام دیگر گزینه مربیگری تراکتورسازی محسوب می‌شود و ارسون ینال هم یکی دیگر از گزینه‌های تیم تبریزی به شمار می‌رود.

البته مسئولان تراکتورسازی در حال حاضر فقط به صورت جدی با دنیزلی در حال مذاکره هستند و این در حالی است که هواداران تراکتورسازی هم واکنش‌های مثبتی را به حضور این مربی در تبریز نشان داده‌اند. در حال حاضر توافق برای مبلغ قرارداد، مهم‌ترین چالش باشگاه تراکتورسازی محسوب می‌شود و آنها هنوز در این زمینه با دنیزلی به توافق نرسیده‌اند.

طرفین در مورد مسائل مالی با یکدیگر اختلاف دارند، ولی مسئولان تراکتورسازی به صورت جدی مذاکرات‌شان را با دنیزلی ادامه می‌دهند و امیدوارند این مربی خیلی زود به ایران بیاید و کارش را با تراکتورسازی شروع کند. امروز هم هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی تشکیل جلسه خواهد داد تا اعضا در مورد مسائل مالی مربوط به استخدام مربی خارجی صحبت کنند.

 

2051

نظرات کاربران
حمید
دنیزلی خیلی خوبه به شرطی که حداقل ۲سال بهش زمان بدهند که تراکتور نشون داده اهل وقت دادن به مربی نیست و احساسی مربی میاره و احساسی هم اخراج میکنه.کم کم باید کل مربیان لیگ اروپایی باشند و مربیان ایرانی در لیگ دو مشغول شوند
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۴:۳۹
پاسخ
6
5
ahmad
امیدوارم مشکلات حل بشه و این مربی به تراکتور سازی بیاد خودم پرسپولیسی هستم ولی خدایی اومدن مربی های با تجربه و با دانش باعث بالا رفتن سطح لیگ میشه همچنین مدیر عامل و هیت مدیره هم باید همکاری کنند تا مشکلات یحیی تکرار نشه اگه باند بازی از فوتبال ما حذف بشه مطمئن باشید تو اسیا حرفهای زیادی برا گفتن داریم به امید روزی که دو تیم ایرانی بیشن 4 تیم برتر ایران باشند هر سال زنده باد ایران زنده باد ایرانی
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۳۵:۱۰
پاسخ
4
31
سیدامین
بعداز برانکو من دنیزلی خیلی دوست دارم مربی خوبی خدایش باشخصیت
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳:۵۱
پاسخ
2
39
فرشاد تراختور
دنیزلی اگه مربی بود سه چهار سال تو ایران چه گلی به سر پاس و پرسپولیس زد تازه اونموقع جوون تر و با انگیزه تر بود
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۲:۰۷
پاسخ
40
12
تیم ملی
تراکتور تیم بزرگی هست و نیاز به مربی و بازیکنان بزرگ داره ان شاالله زودتر به اوج برگردن
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۴:۴۹
پاسخ
23
30
اردبیل
دنیزلی قبلا تو تلویزیون ترکیه به تراختور علاقه نشان داده اگه مذاکره جدی کنند حتما به تبریز میآید یاشاسین مصطافا پاشا
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۲۷:۴۱
پاسخ
23
29
وحید
در حال حاضر آوردن مربی خارجی به صلاح تراکتور نیس. کاش اجازه میدادن یحیی با همین روند به کارش ادامه بده. مدیرای تراکتور میخان با آوردن مربی خارجی اونم ترکیه ای جایگاه خودشون رو بین هوادارا تثبیت کنن. بعدشم با این روند روی آوردن تیم ها به مربی خارجی فوتبال ما راه درستی نمیره.
۲۳ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۸:۴۶
پاسخ
28
22