دنیزلی: تراکتور جزو مدعیان قهرمانی است

دنیزلی: تراکتور جزو مدعیان قهرمانی است

1830
15:39
23 تیر 1398
سرمربی ترکیه‌ای و فصل جاری تراکتور‌ می‌خواهد تیم تبریزی را قهرمان لیگ برتر ایران کرده و با آن در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مصطفی دنیزلی که هم اکنون همراه تیمش در اردوگاه ارزروم درکشورش بسر می‌برد، مصاحبه‌‌ای مفصل با DHA انجام داد.

او در این گفت‌وگو ابتدا در مورد تبریز،‌تراکتور، فوتبال ایران، بازیکنان خارجی که می‌توانند در لیگ کشورمان بازی کنند و اهدافش از حضور مجدد در اینجا صحبت کرد.

در بخش دیگری نیز به عنوان کارشناسی خبره در مورد مسائل مختلف فوتبال کشورش نیز حرف زد و البته نظر داد.

مربی 69 ساله عنوان کرد:علاقه باورنکردنی به فوتبال در تبریز وجود دارد.هیچیک از طرفداران تیم‌های تبریزی قهرمانی لیگ برتر را تجربه نکرده اند اما اکنون تلاش می‌شود چنین تجربه‌ای رخ دهد.سطح انتظارات بالاست که همین مسئولیت‌ها را افزایش می‌دهد.

وی افزود:تراکتورسازی یکی از تیم‌های است که بیشترین پتانسیل را از نظر حمایت مردمی در ایران در فصل جاری دارد.در واقع امسال فصل شروع مجدد تراکتوراست. یک هدف برای قهرمانی هست که هنوز هواداران تراکتور به آن دست نیافته‌اند.وقتی از مسئولان تیم سئوال کردم، گفتند که این تیم زمانی در لیگ پایین‌تر بوده و البته ورزشگاه به خاطرش پر از تماشاگر شده است. از نظر من تبریز شهری بسیار عالی و لذت‌بخش است.

دنیزلی ادامه داد:فضای کار در تبریز عالی است.در این شهر علاقه باورنکردنی نسبت به فوتبال وجود دارد.البته تیم‌های مدعی لیگ از چنین شرایطی برخوردار هستند.ما برای نخستین مرتبه جزو کاندیدهای قهرمانی فصل جدید خواهیم بود.امیدوارم فصل بعد در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا بتوانیم شرکت کنیم.

این مربی در مورد نفراتش عنوان کرد:از تیم 4 بازیکن رفته و 2 بازیکن به آن آمده‌اند.مسابقات لیگ در شرایطی سنگین آغاز می‌شود. مطابق قانون4 بازیکن خارجی می‌توانند در آن شرکت کنند.امیدوارم بتوانیم فوتبالی خوب ارائه کنیم .در تیم ما بازیکنان جوان و با تجربه حضور دارند.نسبت به فوتبال ترکیه هم توجه می شود و کار ما به خوبی در جریان است.

او در مورد استفاده از بازیکن ترکیه‌ای در کادر نفرات تیمش اظهار داشت:در ایران مردمان زیادی هستند که دوست دارند فوتبالیست‌های ترکیه‌ای را در کشور خود ببینند اما همکاران ما وضعیت قیمت آنها را بررسی می کنند که فراتر از استاندارد‌های ایران است.خرید بازیکن خارجی یک اجبار است اما هنوز این حس را پیدا نکرده‌ایم.باید از میان چند گزینه انتخاب کنیم.بازیکنانی که در ترکیه و خارج از آن بازی می کنند،‌واقعا قیمت بالایی دارند.

2051

نظرات کاربران
hb
البته اینا خودش افتخارس که با بزرگان پا به پا بیاید افتخار کنید
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۵:۱۰
پاسخ
33
14
TT فراتر از باشگاه
شکی نیست امسال حال پیروزیا گرفته خواهد شد اونم با خرج میلیاردی تیلیاردی که میزارن :)
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۴:۳۴
پاسخ
23
48
پرسپولیسی گرگان
چقد این کری ها به گوشم اشناست
۲۴ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۵:۳۴
14
11
صابر666666
تراکتور که هر سال جزو مدعیان قهرمانیه :))
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴:۵۹
پاسخ
12
51
سهیل
منظورش دومی،استقلالم هدفشون سومیه،البته یه نیم نگاهیم به دومی دارن.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱:۵۶
پاسخ
36
19
تراختوری زنجان ❤️❤️❤️
تنهاترسم برای قهرمانی ازاینه که فدراسیون ووزارت جلوی تراکتور سنگ اندازی کنن ومانع قهرمانی تراکتوربشن فقط وفقط به یک دلیل! اینکه تراکتورخصوصی شده واگه قهرمان بشه راه برای خصوصی شدن سرخابیها بازبشه واین به ضررفدراسیون ووزارته! پس هوادارای سرخابی زیاد ازاتفاقات پشت پرده که برای تراکتورخصوصی می افته خوشحال نشن، موفقیت تراکتور یعنی بازشدن راه برای موفقیت سرخابیهاوهمه تیمهای دولتی
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۵:۲۸
پاسخ
20
54
آزاد
والبته یک سری تیم های (دست بر قضا دولتی) هم هستند که بدون هیچ نگرانی مالی بازیکن خارجی میخرند!!!!!
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۷:۳۶
پاسخ
14
38
سهیلا تهرانی
به امید قهرمانی ان شا الله
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵:۱۵
پاسخ
16
43
شیاطین سرخ
اقا مصطفی دنیزلی عزیز پرسپولیسی دوس داشتنی خوبه حداقل این بی افتخارها با داشتنه مصطفی دنیزلیه پرپسولیسی یه افتخاری به دست اوردن ........حداقل بعدها میتونن افتخار کنن بگن مصطفی دنیزلی پرسپولیس مربی شون بوده این نکته مثبتیه تو تاریخشون ..........
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۲۴
پاسخ
51
19
قهرمان جعلی
خیلی جالبه که پرسپولیسیا دوست دارن دنیزلی رو بچسبونن به خودشون . آقای محترم دنیزلی قبل از اینکه بیاد پیروزی سابق ، مربی بیش از ده تا تیم بود و بعد از اون هم همینطور . در ضمن مربی پرسپولیسی برانکو بود که رفته و به فیفا شکایت کرده خخخخ
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۵۵
8
16
عشقممم نیمار
ولی حس شیشمم میگ ک در کنار شیش_پولیس ..در رده های خیلی پایین جدول قرار خواهید گرفت :-) ب امید روزی ک لیگمون بدون‌ تیم قرمز برگزار شه :-)
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۶:۵۲
پاسخ
71
4
ارتش سرخ آسیا
استقلال اهواز هم جز مدیان قهرمانی بود.ولی اخر فصل سقوط کردخخخخ هواستون باشه شما هم سقوط نکنیدخخ
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۰:۰۲
پاسخ
45
17
۷تراختور
اگر بذارن....
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۰:۲۲
پاسخ
12
46