دنیزلی درگفت‌و‌گو با NTV: از توقف نابهنگام لیگ و بی‌نظم عصبی می‌شدم/ از ترس زلزله در اتوبوس می‌خوابیدیم

دنیزلی درگفت‌و‌گو با NTV: از توقف نابهنگام لیگ و بی‌نظم عصبی می‌شدم/ از ترس زلزله در اتوبوس می‌خوابیدیم

6517
21:19
17 آذر 1398
دنیزلی در مصاحبه با رسانه‌های ترکیه‌ای از دلایل جدایی خود از تراکتور پرده برداشت.

به گزارش وب‌سایت نود، مصطفی دنیزلی پس از 11 حضور روی نیمکت تراکتور و با 5 برد، 3مساوی و 3 باخت و 18 امتیاز و حضور در مکان هشتم تصمیم به جدایی از تیم تبریزی گرفت و با توافق طرفین با این تیم قطع همکاری کرد.

وی در گفت‌وگو با رسانه ان‌تی‌وی اسپور در مورد دلایل جدایی از تراکتور گفت: ماه گذشته به دلیل اتفاقات و حاشیه‌های رخ داده بعد از باخت درخواست قطع همکاری کردم که مدیرعامل تیم با استعفای من موافقت نکرد.رسانه‌ها هم با حاشیه‌سازی بی مورد در تصمیم من بی تاثیر نبودند.

مربی 75 ساله افزود: از نظر سلامت جسمی مقداری با مشکل مواجه هستم و احساس کردم ادامه حضور به سلامتی من ضربه می‌زند.

دنیزلی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه مشکل اصلی شما در تراکتور چه بوده است، اظهار داشت: از نظر روحی خسته هستم و هر روز باید بحران داخلی جدیدی را حل می‌کردم.بازیکنان در حد انتظار تلاش نمی‌کردند و ابزار لازم برای موفقیت را نداشتم.این در حالی بود که انتظارات از تیم هم بسیار بالا بود.

وی در بخشی از صحبت‌ها خود نیز گفت: از توقف نابهنگام لیگ و بی‌نظم عصبی می‌شدم.ما دو بازی عقب مانده داشتیم که در صورت پیروزی ما را تا رتبه دوم جدول بالا می‌برد.برخی مواقع باید با اتوبوس مسافرت می‌کردیم و ساعت‌ها باید در اتوبوس منتظر می‌ماندیم و حتی از ترس زلزله مجبور می‌شدیم در اتوبوس بخوابیم.که این برای  سلامت روحی و جسمانی من مضر است.بی شک دلیل جدایی من مسائل فنی و نتایج کسب شده نیست.

نظرات کاربران
نجیب زادگان آذربایجان
پاشا امکانات نداشتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تراکتور که هواپیماو....اینهمه امکانات ریخته به پای بازیکنا و کادرش.یه چیزی بگو بگنجه. دلیلش این بود که فقط وفقط بازیکنا تلاش نمیکردن.درست مثه بازی برابر عراق.........نمیدونم چه خبره.
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۲:۲۰
پاسخ
6
30
طـوفـان زرد آســیا
جناب دنیزلی عزیز! شرایط لیگ ایران چندان قابل دفاع نیست امـــــــــــــــــــــــــــا مربیانی غیر وطنی مثل برانکو و استرا در همین شرایط کار کردند و موفق هم بودند..
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۵:۲۳
پاسخ
3
47
afrooz
مصطفی پاشا از اول هم اومدنت به این تیم اشتباه بود اینا فوق العاده پر توقعن و فکر میکنن چون پول دارن و خرج میکنن باید موفق شن و همیشه یکیو سیبل میکنن و میکوبنش. یه بار بازیکنی که اشتباه میکنه یه بار مربی و ایندفم قطعا نوبت به شما میرسید . بهترین کارو کردی
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۱۱:۱۱
پاسخ
41
142
Omid
درسته لیگ ما نظم نداره ولی آقا مصطفی این حرفا بهونه س خودت هم بهتر میدونی زلزله کجاا بود!!
۱۸ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۰:۵۷
پاسخ
31
60
عشقممم نیمار
از شکست سنگینتم مقابل تاج کبیر هم میگفتی :-)
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۸:۳۶
پاسخ
84
56
سولدوز تراختورآذربایجان
این قسمت حرفاتو شدیدا قبول دارم که گفتی بازیکنان در حد انتظار تلاش نمیکردن. خودت میدونی ما هواداران راضی نبودیم بری همان طور که راضی نبودیم توشاک بره.از تمام زحماتت تشکر میکنیم...
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۹:۰۰
پاسخ
14
64
روح اله
عجب سفیر خوبی!
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۳:۳۹
پاسخ
6
20
پرهام
یعنی یه پیرمرد ترک که بازنشسته شده هم نمیتونه تحملتون کنه. این قد نا بلدین اسمتون هم میزارید مسئول لیگ مالدیو از اینجا منظمتره
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۲:۲۹
پاسخ
11
91
TT فراتر از باشگاه ✔
آقا مصطفی ممنون بابت زحماتت ولی کاش اینم می گفتی دلیل اینکه دستیار ایرانی و آنالیزور نداشتی و نمیزاشتی کسی رو بزارن کمک دستت چی بود؟ کاملا مشهود بود بازیکنا از جون و دل بازی نمی کنن چرا؟ بعد باخت به نفت و استقلال کدوم حاشیه ایجاد شد و چرا می خواستی استعفا بدی و سوال مهمتر اگه این حجم از هیجان واسه سلامتیت زیان داشت چرا سرمربیگری رو قبول کردی و هر روز مصاحبه میکردی که هفته فلان تراکتور واقعی رو خواهید دید و از این حرفا هم خودت هم ما هوادار رو الکی دل خوش کردی ..... از مربی بزرگی مثل شما بعیده عملکرد ضعیفت رو که واسه خیلی از مربیا پیش اومده رو گردن نگیری ....‌اگه از شرایط تبریز خوشت نیومده خوش گلدی موفق باشی :/
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۹:۲۵
پاسخ
30
58