دنیزلی: شرایط فعلی تراکتور اثر منفی روی هواداران نگذارد/فصل‌های بدی سپری کردم اما همیشه به هدفم رسیدم

دنیزلی: شرایط فعلی تراکتور اثر منفی روی هواداران نگذارد/فصل‌های بدی سپری کردم اما همیشه به هدفم رسیدم

3596
11:27
15 آبان 1398
سرمربی تیم فوتبال تراکتور در گفت‌و‌گویی ضمن بیان آخرین وضعیت تیم، خطاب به هواداران اعلام کرد که قطعا تیم به هدف‌گذاری انجام شده خواهد رسید.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت تراکتور، مصطفی دنیزلی اظهار کرد: امروز من این مصاحبه را برای هواداران، جامعه، بازیکنان و مدیران تیم انجام می‌دهم. ما در سه هفته شکست خورده‌ایم؛ البته در بعضی از بازی‌ها خوب بودیم و در بعضی از بازی‌ها هم عملکرد خوبی نداشتیم و اکنون روی بازیکنان فشار روانی وجود دارد.

وی ادامه داد: از هواداران درخواست دارم که از این شرایط تاثیر منفی نگیرند. سال قبل تراکتور تا پایان هفته دهم پنج بازی داخل خانه و پنج بازی خارج از خانه انجام داده بود و ۱۶ امتیاز داشت، اما امسال شش بازی خارج از خانه و چهار بازی داخل خانه انجام داده‌ایم و ۱۷ امتیازی هستیم.

دنیزلی با تاکید بر اینکه قطعا به هدفمان خواهیم رسید، گفت: فردا نیز در زمین تمرین سر پا خواهیم ایستاد؛ سخنانم خطاب به بازیکنان، مدیریت و مالک باشگاه است. می‌دانم که تیم نواقصی دارد، اما در پایان فصل به هدفمان می‌رسیم.

وی ادامه داد: گاه در فوتبال هفته‌هایی وجود دارد که تیم نتیجه نمی‌گیرد و این موضوع چندان مهم نیست. عمر من در مسابقات فوتبال گذشته و فصل‌های بدی را سپری کرده‌ام ولی همیشه به هدفمان در پایان فصل رسیده‌ام.

وی با بیان اینکه یک سوم مسابقات لیگ نوزدهم سپری شده است، گفت: ما پنج بازی از هفت مسابقه بعدی را در تبریز برگزار خواهیم کرد و همه در پایان نیم فصل جایگاهمان را خواهند دید. بنده از هواداران خواهش می‌کنم که مثل همیشه به تیم انرژی و قدرت دهند، ما به هواداران اعتماد داریم آنان اعتماد بیشتری به تراکتور داشته باشند.

دنیزلی خاطرنشان کرد: بازیکنانم در زمان پیروزی چندان ستایش نمی‌شوند، ولی با کوچکترین اشتباه مورد انتقاد قرار می‌گیرند. بنده پشت تیم و بازیکنانم هستم و کسی از این موضوع شک و شبهه نداشته باشد.

سرمربی تراکتور در بخش دیگر سخنانش اظهار کرد: بنده در طول 30 سال سرمربیگری، هیچگاه با رسانه‌ها به مشکل نخورده‌ام؛ اما اینجا برای شرکت در نشست‌های خبری قبل بازی، باید تیم را رها کرده و پس از طی ۴۰ کیلومتر به  محل برگزاری نشست خبری برسم. این موضوع باعث عدم‌ حضورم در تمرین تیم و قطع ارتباط با بازیکنان می‌شود، لطفا رسانه‌ها در این زمینه ما را درک کنند. من در تمامی نشست‌های خبری تبریز حضور دارم.

دنیزلی تصریح کرد: هواداران کمک حال تیم باشند و فکر سایر مسائل را نکنند. قطعا به هدفمان خواهیم رسید.

4416

نظرات کاربران
حامد تبریزلی
ناامیدی تو خون ترکها نیست پاشا. با آرامش کارتو انجام بده که همه تراکتوریها عاشقانه مثل کوه پشت تیم هستن.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۳۹
پاسخ
29
18
مهدی تیراختور
یاشا مصطفی من به خودت و تیممون اعتماد دارم
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۵۲
پاسخ
35
20
Majid تاجی
افرین به روحیه.. دشمن تراکتور فقط خود تراکتور و حاشیه های خودشه. وگرنه تیم عالی و محکمی هست.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۷:۲۲
پاسخ
33
17
عشق فقط یک کلام تراکتور واسلام
هیچ یک از هوادارای ما ناراحت نیست و در آرامش ولی این سوزش هوادارای بعضی تیما از آرامش هوادارای ما واسم خنده داره .:-) :-) :-) :-)
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۰۲
پاسخ
47
21
فرشاد
اگر هدفت پنجمی جدوله آره حق با توئه
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۱:۰۷
پاسخ
26
66
TTultra
پیگیری اخبار تراکتور و منفی دادن ها خیلی لوث شده دیگ در ضمن فقط تو ایرانه که یه تیمی افتخار کسب کنه بعد رسانه های پایتخت بگن نه اشتباه شده ما همچین افتخاری کسب نکردیم !!!
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۸:۵۶
پاسخ
63
25
مهدی داودزاده
کدوم افتخار؟؟؟ پنجمی لیگ توی سال قبل؟؟؟
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۱:۱۲
12
37
for ever **
طرفدارهای تپه شماها بدنیا نیومده بودید بازی استقلال و پرسپولیس 120هزارتا تماشاگر داشت هروقت با بلیط 30 هزارتونی پر کردید تپه ها رو اونوقت بیا نظر بده بعد منچستر شما اولید
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۵۰:۲۷
پاسخ
31
89
آریا
سوزش تون تمومی نداره سوزش for ever
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۵:۴۳
33
12
حسین
داداش بد جور پماد لازمی فعلا یه جوری سر کن پمادها تموم شده باش تا بعد
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۴:۳۰
33
12
امید
منچستر که حرف پیشه فعلا که تو بازیهامون جزو پرطرفدارتریناییم اونم تو دنیا جایی که شما حتی تو خواب هم نمیبینی بسووووز
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۳:۳۷
30
14
احمد
ما هواداران تراکتور ابتدا استادیوم رو پر میکنیم بعدش تپه ها رو چیزیکه درکش برات سنگینه
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۱:۰۷
36
18
محسن قرمز
مصطفی جان زیادخودتو با این تیم درگیرنکن تراکتور فوقش پنجم یاششم میشه کارهرسالشونه. تقصیرتونیست تقدیرشون اینجوریه که قهرمانی نبینن
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۲:۱۳
پاسخ
34
89
تراختوری زنجان❤️❤️❤️
ایمان دارم که میرسی به هدف اصلی مصطفی پاشا
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۱:۳۸
پاسخ
66
37
فرشید
من طرفدار هیچ تیمی نیستم و فقط بازی ها رو تماشا میکنم. نه استقلال با بردهای پرگل از الان قهرمانه نه تراکتور با سه باخت پشت سر هم قهرمانی رو از دست میده. ولی چیزی که هست تراکتور هم تو دفاع هم تو حمله ضعف داره. آقای زنوزی پول زیاد خرج میکنه ولی بر اساس نیاز بازیکن نمیگیره. دژاگه و شجاعی هم به نظرم بازیکنای معمولی هستن الآن. دژاگه جلوی سپاهان از معمولی هم پایین تر بود.
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۴:۰۰
پاسخ
13
56
جانیم تراختور
تا اخر پشتیبانتیم
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۴:۴۹
پاسخ
48
26
tt حیف از اسم باشگاه
آقا مصطفی، شما برای موفقیت اول باید توهم اونها را درمان کنی و گرنه سهمیه هم نمیگیری
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۹:۵۱
پاسخ
14
60
بابک تراختور
ما از شما و تیم محبوبمون باجان و دل حمایت میکنیم ...فوتبال بالاو پایین داره..مطمنم تیم خودش رو جمع خواهد کرد ...مشکل این هست که عده ای بی انگیزه فوتبال بازی می کنن ...تراختور جای بی انگیزه ها نیس ...اگه کشش لازم رو برایرحضور در این تیم ندارن بهتره در تیم های دیگه فوتبال کنن ...جوانان بومی اذربایجان خیلی خیلی بهتر و با تعصب تر فوتبال بازی می کنن ...این مساله باید در تیم حل بشه که بازیکنان بدونن در تیمی بازی می کنن که میلیونها هوادار داره و باانگیره و تعصب فوتبال کنن
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۰:۱۴
پاسخ
53
19
تهران تیراختورچی
تراکتور تیم خوب و بزرگیه فقط توی خط دفاعیش اصلا هماهنگی نداره،لااقل تو این سه بازی اخیر اینطور نشون داده
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۲:۰۷
پاسخ
46
23
هوادار
هفته سی ام لیگ برتر،مصطفی دنیزلی:هواداران پشت تیم باشن و امیدوار به فصل بعدباشن...این فصل نشد اما فصل بعد سه گانه رو میگیرم شایدم چهارگانه...
۱۵ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۷:۴۴
پاسخ
9
63