دنیزلی: فعالیت بازیکنان در شبکه‌های مجازی را نمی‌پسندم

دنیزلی: فعالیت بازیکنان در شبکه‌های مجازی را نمی‌پسندم

3496
22:16
18 تیر 1398
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: فعالیت بازیکنان در شبکه‌های مجازی را نمی‌پسندم.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، مصطفی دنیزلی اظهار کرد: فعالیت بازیکنان در شبکه‌های مجازی را نمی‌پسندم، اما در دنیا جوانان با تکنولوژی زندگی می‌کنند و باتوجه به جوان بودن بازیکنان، آنان نیز هر از گاهی در این فضا فعالیت دارند، اما در حد ممکن فعالیت‌شان را باید به حدأقل برسانند؛ به طوری که بخش بزرگی از زندگی را در شبکه‌های اجتماعی سپری نکرده و ذهن‌شان را آسوده کنند.

وی با بیان اینکه فضای مجازی ذهن بازیکن را مشغول می‌کند، مطرح کرد: بازیکنان باید بیخیال اتفاقات فضای مجازی شوند، ما فقط باید تلاش کرده و کاری به حرف‌ها و موضوعات مطرح شده در شبکه‌های اجتماعی نداشته باشیم.

دنیزلی با بیان اینکه هیچ‌گونه فعالیتی در فضای مجازی ندارم، توضیح داد: زمانی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی را امتحان کردم و صدها هزار نفر صفحه من را تعقیب کردند که مشاور من توصیه کرد که این صفحه را ببندم. اکنون تنها در واتس آپ برای انتقال پیام فعال هستم و از تلفن هم برای صحبت کردن استفاده می‌کنم.

وی ادامه داد: البته شنیده‌ام حساب‌های کاربری جعلی با نام من در شبکه‌های اجتماعی فعال بوده که ربطی به من ندارد. منظورم این نبوده که بازیکنان به طور کامل از فضای مجازی دور شوند، اما بخش بزرگی از زندگی روزمره را در شبکه‌های اجتماعی سپری نکنند؛ چرا که تأثیر منفی دارد.

سرمربی تراکتور تأکید کرد: زمان برگزاری تمرین و مسابقه نباید در شبکه‌های اجتماعی فعالیت کنیم و پیام‌های مورد نیاز را من، بازیکنان و مدیریت از طریق کانال باشگاه به صورت صدا، نوشتاری و تصویری به هواداران انتقال خواهیم داد.

وی با بیان اینکه هواداران را در ورزشگاه خواهیم دید، اظهار کرد: پیش از این هواداران را در یکی از تمرینات دیده‌‌ایم؛ اما شرایط مسابقه متفاوت است؛ البته قبل از همه چیز باید ببینیم که چه زمانی مسابقات شروع می‌شود و در بازی نخست میزبان هستیم یا میهمان؟

دنیزلی با بیان اینکه هر روز در فوتبال با موضوع جدیدی آشنا می‌شویم، گفت: «من می‌دانم» جایی در فوتبال نداشته و امکان دارد هر روز از یک فرد باتجربه و یا جوان 15 ساله موضوع جدیدی یاد بگیریم، همچنین در فوتبال، فوق العاده وجود نداشته و تنها خیلی خوب و خیلی خیلی خوب وجود داشته که ما هم در این راستا حرکت خواهیم کرد و این برای ما کفایت می‌کند.

وی در خصوص شناختش از شهرهای ایران، گفت: به تمام شهرهایی که در لیگ ایران تیم دارند، رفته‌ام و حتی به چند شهر دیگر که تیم نداشتند هم سفر کردم؛ اما هنوز تبریز را نگشته‌ام و طی 20 روز گذشته تنها مسیر هتل تا باشگاه را طی ‌کردم؛ البته یکبار برای خوردن غذا به یک رستوران رفته‌ام و یکبار هم میهمان سرکنسول ترکیه در تبریز بوده‌ام، معتقدم زمان زیادی برای آشنایی با تبریز در پیش‌رو دارم.

4416

نظرات کاربران
خوزستانی هوادار تراکتور
تراکتور فراتر از یک باشگاه
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۳۴:۱۵
پاسخ
63
88
کرال
یاشاسین مصطفی پاشا
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۵۰:۳۵
پاسخ
21
85
تراختور کبیر
دنیزلی هوادار تیم پیروزی تهران هست خخخخخخ
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۲۵
پاسخ
3
129
توپچیهای قرمز تبریز ایلناز ایناز
همشهری عزیز و گرامی دنیزلی ۲ بار سرمربی پرسپولیس بود خیلی هم راضی بود از باشگاه و هواداران پرسپولیس.اگه هم قهرمان نشد فقط واسه این بود ک هر ۲ سال تیم با نظر او بسته نشدیعنی اول بازیکنا رو خریده بودن بعد دنیزلی رو اورده بودن .مخصوصا سال دومی ک نیزلی تو پرسپولیس بود.اما چ تو برنامه ۹۰ و چ تو کنفرانس های خبری همیشه اعلام میکرد ک عاشق پرسپولیس و هواداراش هست.حتی ۱یا۲ سال قبل ک فردوسی پور رفت ترکیه باهاش مصاحبه کرد گفت هنوز ک هنوز هوادار پرسپولیسو فراموش نکرده گفت بعد از دربی ایمون زاید تا ساعت ۳ شب نتونسته بود بره ب منزلش بابت شادی و جشن هوادارا.الان مربی تراکتور هست مبارک تراکتور باشه. ما ۲ سال بازیهاشو دیدیم همیشه فقط بازی هجومی و زیبا انجام میده خیلی هم خوشحالیم ک دنیزلی برگشته ب لیگ ایران چون هرچقدر مربی موفق خارجی تو لیگ زیاد باشه کمک میکنه ب پیشرفت فوتبال ایران کمک میکنه ب زیبا تر شدن بازی ها تیما بازی دفاعی رو رها کرده و هجومی بازی کردن مد میشه تو لیگ کشور و این جای بسی خوشحالی هست.بله الان دنیزلی مربی تراکتور سازی تبریز هست.اینو قبول داریم مبارک تراکتور باشه صددرصدم اوردن ایشون کار بسیار خوب و پسندیده ای بود ب امید لیگ جذاب و پویا
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۵۶:۰۷
421
13
بی تعصب و فوتبالی
ببین عمویی همه میدونن که دنیزلی و پرسپولیسیا رابطشون فارغ از نتایج داخل زمین چجوری بود و اون از زندگی توی تهران با تمام ترافیک و شلوغیش لذت میبرد ولی موقع قرارداد تو تبریز بخاطر تعصبات هوادارای تراکتور مدیر باشگاه ازش خواسته از گذشته و دوران پرسپولیس هیچ صحبتی نکنه کی‌روش اون طرف کره زمین هنوز از ایران صحبت می‌کنه یا گواردیولا از بارسا و.. هم همینطور ولی تعصبات بی جهتتون مربیتون رو مجبور به سکوت در مورد پرسپولیس و پاس میکنه
۱۹ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳:۱۹
127
4
توپچی های آذربایجان
عالیه کاش میشد جلوشونو گرفت
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۱:۵۵
پاسخ
9
65
یک قدم جلو
بازیکناها اعتصاب میکنن.شروع لیگ گل به خودی میزنن. خخخخخخ
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۴۸:۵۲
پاسخ
43
23
حسام
ما هم با این موضوع کمتر پرداختن به فضای مجازی توسط بازیکنان صد در صد موافقیم.علاوه بر ذهن و تمرکز حتی روی قدرت بینایی بازیکنا هم تاثیر داره.از دوقدمی دروازه خالی را بیرون زدن و از یه قدمی بازیکن خودی و از حریف تشخیص ندادن و توپ لو دادن به همین فضای مجازی مربوط میشه!
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۹:۲۹
پاسخ
5
55
امین خان کلهر
کجاشو دیدی این تیم از طریق فضای مجازی اداره میشه ادمین های تلگرامی و اینستاگرامیش هر لحظه میتونن اخراجت کنن
۱۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴:۲۴
پاسخ
55
44