دنیزلی: قول قهرمانی ندادم

دنیزلی: قول قهرمانی ندادم

2246
17:34
29 خرداد 1398
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: کاملا از استقبال هواداران درک کردم که مردم به این تیم علاقه دارند اما من قول قهرمانی ندادم.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، با حضور مصطفی دنیزلی در تبریز تمرینات این تیم رنگ جدی تری به خود گرفته است اما با توجه به غیبت ملی پوشان و تکمیل نشدن پروسه جذب بازیکن هنوز تعداد نفرات حاضر در تمرینات تیم تبریزی به 15 نفر نرسیده است. 

امروز رشید مظاهری، سعید مهری، محمدرضا خانزاده و ... در تمرینات حاضر شدند تا تراکتورسازی با بازیکنان جدید خود تمرین را پشت سر گذاشته باشد. 

کادرفنی مصطفی دنیزلی هم هنوز تکمیل نشده است. تاکنون حضور ساکت الهامی به عنوان دستیار اول قطعی شده که با باشگاه قرارداد امضا کرده است. 

دنیزلی در مورد استقبال هواداران از او در فرودگاه گفت: وقتی استقبال هواداران را دیدم کاملا درک کردم که مردم تبریز به این تیم علاقه مند هستند. من تنها نگرانی که اکنون دارم این است که تیم کامل نیست. انتظار دارم بازیکنان زودتر در تمرینات حاضر شوند. 

وی در مورد غیبت سه ملی پوش تراکتورسازی یعنی مسعود شجاعی، احسان حاج صفی و اشکان دژاگه گفت: با احسان حاج صفی دیروز صحبت کردم و تا دوشنبه به او فرصت استراحت دادم. به باشگاه اعلام کرده ام به دژاگه و شجاعی هم بگوید تا دوشنبه می توانند استراحت کنند. 

وی درباره تکمیل کادرفنی اش گفت: طبق توافق با باشگاه یک بدنساز و یک مربی دروازه‌ بانها از ترکیه خواهم آورد. یک دستیار ایرانی هم هست و کادر تکمیل می شود.

دنیزلی در اینباره که هواداران تراکتورسازی از او توقع قهرمانی دارند و آیا چنین قولی به هواداران و باشگاه داده است یا این قول را می دهد گفت: من قولی به باشگاه برای قهرمانی نداده ام اما گفته ام همه تلاشم برای رسیدن به قهرمانی است. من در این سه روز فهمیده ام که کار راحت نیست و باید خیلی تلاش کرد.

2051

نظرات کاربران
تیراختورچی
هر چی پاشا بگه
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۴:۵۹
پاسخ
20
31
میتیکومان
تیراختور رو به جایگاه واقعیش دسته سه برسون یاشاسین تیراختور :))))))
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۰:۱۰
پاسخ
44
37
توپچی های آذربایجان
کار درست همینه قول قهرمانی نده اما تمام تلاشتو بکن که قهرمان بشی مطمئناً قهرمان میشی از خط زدن بازیکنا معلومه که با کسی تعارف نداره دمش گرم منکه عاشق این همزبانمون شدم یاشا افندی
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۸:۵۲
پاسخ
19
34
عشقممم نیمار
من ک‌ عکسی یا فیلمی از حضور هوادارا در فرودگاه برای استقبال از شما ندیدم‌:-) در ضمن تراکتور کی قهرمان شده ک‌امسال قهرمان شه ؟؟:-)
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۵:۲۱
پاسخ
100
27
سولدوز تراختور
نیمار تو که تمام قراردادهای باشگاه ماررو میدونی یعنی استقبال ده هزاری هواداران رو ندیدی؟یکم عجیب نیست به نظرت؟ این استقبالو حتی رسانه های تورکیه هم نشون دادن شما فک کنم اون موقع خواب بودین. به هر حال هر چی استرا شاه بگه...
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۶:۵۸
16
37
TT فراتر از باشگاه
جناب دنیزلی شما فقط یه تیم هجومی تو زمین چمن که بتونیم از بازیش لذت ببریم به ما تحویل بده و نظم و ترتیب عالی که بازیکن نتونه هر هفته بره مرخصی مثل اشکان و مسعود و استوکس که معلوم نیست کی میان کی میرن و در نهایت جام در دستان تو زیباست ... هرچی دنیزلی بگه
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۴:۰۴
پاسخ
29
54
غول اسیا
تا استقلال ایتالیایی استراماچونی هست نبایدکه قول قهرمانی بدین.زنده بادتاج کبیر
۲۹ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۵۶
پاسخ
330
15