دنیزلی: هدف ما مقایسه تیم با سال گذشته نیست/ سعی می‌کنیم که روز به روز بهتر شویم

دنیزلی: هدف ما مقایسه تیم با سال گذشته نیست/ سعی می‌کنیم که روز به روز بهتر شویم

1306
20:10
29 شهریور 1398
سرمربی تیم تراکتور تبریز گفت: هدف ما این نیست که تیم را با پارسال مقایسه کنیم به هر حال آن تیم در کورس قهرمانی بوده است.

به گزارش وبسایت نود، مصطفی دنیزلی در نشست خبری پس از دیدار مقابل گل‌گهر سیرجان گفت:‌ با چنین رقیب هایی بازی کردن خیلی سخت است. چه میزبان باشیم چه مهمان.دفاع تیمی را خیلی خوب انجام می دهند. ما از روزی که شروع کردیم مشکلاتی در گلزنی داشتیم.

وی افزود: 4هفته را پشت سرگذاشتیم. هفته پیش بد بازی کردیم. من گفته بودم اینکه اینکه بازیکانان نمی بازند راضی هستم. حاکم بازی بودیم. بعد از پنالتی به لحاظ روانی کمی افت کردیم به هرحال در این بازی اشتباهاتی هم داشتیم. اشتباه تیمی نداشتیم اما اشتباهات انفرادی زیاد بود. این را ترمیم می کنیم. به هرحال اگر این اشتباهات فردی نزدیک به دروازه باشد خطر ایجاد می کند. ما دفاع تیمی را خوب انجام می دهیم. باید خاطر نشان کنم که فضای بازی پرسپولیس با فضای بازی با گل گهر خیلی فرق داشت. بعد از این هفته ها در بازی های آینده می خواهیم که پرشورها بازهم در کنار ما باشند. در هفته های آینده بازی های مهمی داریم سعی میکنیم ذهنمان آماده تر شود و  بازی های بهتری انجام خواهیم داد. اگر کل بازی را در نظر بگیریم خوب بازی کردیم. بازی هایی که در آینده خواهیم داشت از فردا برای آن ها تمرین می کنیم.

سرمربی تراکتور ادامه داد: پرشورها کم آمده بودند. بلیت الکترونیک را مجبورند از اینترنت بخرند به هرحال این از باشگاه نیست و همه باشگاه ها با همین روش بلیت می فروشند. 

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سؤال که چرا در یک صحنه که مهاجمان این تیم با مدافعان حریف در موقعیت 4 به 2 قرار داشتند توپ به گل تبدیل نشد، گفت: در این جور موقعیت‌ها مهاجمان خودشان باید تشخیص بدهند که چکار کنند ما دو موقعیت داشتیم که نمی‌دانم خوب بودند یا بد. 

وی در مورد اینکه بازیکنان تراکتور اخطارهای بی‌مورد می‌گیرند، گفت: این قضیه اخطارهای بی‌مورد اعتراض به داور و مسائل اینچینی را با بازیکنان حرف زدیم و جریمه سنگین خواهد داشت. این کارت‌های زردی که گرفته می‌شود اگر به نفع تیم باشند من قبول دارم.

دنیزلی در مورد اشتباهات فردی بازیکنان تراکتور گفت:‌ سخت‌ترین کار برای یک مربی این است که تیمش اشتباهات فردی داشته باشد.اگر دقت کنید بیشتر این اشتباهات بازیکنان با تجربه انجام می‌دهند.قبلاً هم گفته‌ام که تیم بعد از خطای پنجم و ششم خودش را نشان می‌دهد. به هر حال این بار اشتباهات انفرادی بیشتر بود که ناشی از اعتماد به نفس بالا است و همچنین پاس‌های بد. اعتماد به نفس بالا گاهی اوقات به ضرر تیم است.اینها موضوعاتی است که بین خودمان به صورت انفرادی یا گروهی بحث خواهیم کرد.

سرمربی تراکتورسازی در خصوص اینکه آیا پنالتی‌زن تیم قبل از بازی مشخص می‌شود، گفت: زمانی که اشکان داخل زمین باشد پنالتی را او می‌زند.  فرچونه هم در فرانسه پنالتی‌ها را خودش می‌زد اما در آن صحنه پایش درد می‌کرد و نتوانست خودش را برای زدن ضربه پنالتی آماده کند. کاپیتان تیم مسعود شجاعی بود و کسی که احساس می‌کنم اعتماد به نفس پنالتی را دارد با او مشورت می‌کند و پنالتی را می‌زند.

وی در خصوص اینکه آیا امسال تراکتور تیمی است که ابتدا به گل نخوردن و بعد به گل زدن فکر می‌کند، گفت: من خودم یک فوتبالیست هجومی بودم به هر حال زیبایی فوتبال به گل است تماشاگران می‌خواهند گل ببینند درست است که مهم این است که تیم گل نخورد. اگر ما 4-3 می‌بردیم لذت بیشتری می‌بردم به هر حال باید تیم را به شکل جامع و کامل آماده کنیم. اگر به لحاظ آماری نگاه کنیم برای قهرمان شدن 2.1 امتیاز لازم است و تا به حال میانگین امتیاز ما 2 بوده است. سعی می‌کنیم که روز به روز بهتر شویم.

دنیزلی در پایان گفت: امروز که بردیم دوست دارم حرف بزنم. هدف ما این نیست که تیم را با پارسال مقایسه کنیم به هر حال در کورس قهرمانی بوده است. این هفته‌ها هم مهم هستند و تیمی می‌تواند قهرمان شود که تا آخر فصل ادامه دهد. ازالان نمی‌توان گفت کار به چه شکلی است باید تا آخر بازی‌ها منتظر ماند و نتیجه‌ها را بررسی کرد.

20441

نظرات کاربران
تی تی طالقان
هر چی دنیزلی بگه
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۸:۵۴
پاسخ
2
52
کرال
ماشالله به بچه ها برد سخت و خوبی بود یه خسته نباشیدم باید به تماشاگرایی که تو استادیوم بودن باید گفت بعدشم اونایی که تو خونه نشسته بودن خوهشا نظر کارشناسی ندن
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۹:۳۸
پاسخ
3
50
جانیم تراختور
مصطفی پاشا جان منتظر بازی شناور و تیکی تاکا هستیم ، به امید موفقیت
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۰۷:۵۴
پاسخ
2
53
جوووونم تراختورر
خداروشکر امروز بردیم تیم حریف اگر اتوبوسی بازی نمیکرد بازی زیباتری میدیدیم پنالتی ساسان هم حیف شد گل نشد ممنون از تلاش بچه ها
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۹:۳۳
پاسخ
2
42
حامد تبریزلی
بازی رو بردیم خدا رو شکر و ممنون از ارکان تیم. ولی نوع بازی تیم خوب نبود و کسل کننده و بی برنامه بود.تراکتور تو تبریز فقط باید هجوم بیاره و دو سه تا گل بزنه و عقب نشینه. نباید برای بردن گل گهر تا سوت پایان بازی استرس داشته باشیم.
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۰:۰۴
پاسخ
7
54
پنجعلی
ادمین عزیز با سلام و احترام .ما طرفداران بارسلونای آسیا یعنی تراکتور ، تنها تیم حرفه ای خاورمیانه و پرطرفدارارین تیم آسیا . از اقای زنوزی درخواست داریم براتکو و استراماچونی را دستیار دنیزلی کند .این دو بزرگوار کلاس کاری شان صرفا دستیاری است و دستیار دنیزلی بودن هم براشون افتخار است،اددمین لطفا همکاری کن
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۰:۵۹
5
45
توپچی های آذربایجان
تبریک به تمام ترکهای عزیز تیم هماهنگتر شده اما هنوز مشکل گلزنی داریم
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۶:۵۹
پاسخ
6
62
خبر درست
فکر میکنی هر کس در ایران ترک زبان هست هوادار تراکتوره؟دلیل این نگاه قومیتت در این نظرت چیه؟فوتبال در ایران مسابقه بین قومیت هاست؟چند درصد بازیکنان تیم تراکتور ترک زبانن؟این نگاه قومیتت و در این سطح در این نظرت چه معنایی داره؟در نظرسنجی برنامه نود در اردیبهشت دو سال قبل در مورد پر طرفدارترین تیم ایرانی آیا تیم تراکتور حتی به اندازه پنج درصد آرارو هم به خودش اختصاص داد؟ کلا چقدر دیدی که عده ای از طرفداران سپاهان اصفهان و فارس زبان به دلیل برد سپاهان اصفهان برابر تراکتور بگن چون اکثر مردم در اصفهان به زبان فارسی صحبت میکنن پس تبریک به فارس زبانان؟کلا چقدر دیدی عده ای از مردم یزد بگن چون اکثر مردم اصفهان به زبان فارسی صحبت میکنن پس ما طرفدار تیم سپاهان اصفهانیم؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۰۱:۰۳:۰۳
62
9
ایران اورمیه
افندی.... افندی سابق نیستی انگار..... تیم خیلی بد و بی برنامه س... در ضمن شانس اوردیم که اسدی رو فرستادین دفاع و توپی که از زیرپاش رد شد گل نشد :((((((((
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۰:۴۰
پاسخ
51
16
TT فراتر از باشگاه ✔
یک امتیاز با صدر فاصله داریم تو ب فکر تیم خودت باش که یک امتیار با ته جدول فاصله داره خخخخخخخخخه
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۵:۱۹
6
54
TT فراتر از باشگاه ✔
انشالله که تیمو بهتر میکنید ۳ یا ۴ بازی آسون داریم هنوز میشه تیمو ساخت به شرطی که بازیکنام همت کنن ، تا حالا که به حول قوه الهی همینجور داریم پیش میریم خخخخ
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۹:۲۱
پاسخ
16
50