دنیلو: فصل آینده در رئال مادرید تاریخ سازی خواهم کرد؛ فشار رسانه ای اینجا بیش از اندازه است

دنیلو: فصل آینده در رئال مادرید تاریخ سازی خواهم کرد؛ فشار رسانه ای اینجا بیش از اندازه است

1102
14:48
31 خرداد 1396
دنیلو، دفاع راست برزیلی تیم رئال مادرید اعتراف کرد که زندگی در سانتیاگو برنابئو به خاطر فشار بیش از حدِ رسانه ها، راحت نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود - دنیلو، دفاع راست برزیلی تیم رئال مادرید اعتراف کرد که زندگی در سانتیاگو برنابئو به خاطر فشار بیش از حدِ رسانه ها، راحت نیست.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، دنیلو در سال 2015 از پورتو به رئال مادرید پیوست و در این مدت سختی های زیادی را برای راهیابی به ترکیب اصلی تیم تحمل کرده است و حالا در مصاحبه با SporTV می گوید:

بدون شک، فشار رسانه ای در رئال مادرید در دنیا بیشترین است. یک اشتباه، مهم نیست که چقدر هم کوچک باشد، همه جا پخش شده و دیده می شود. یک اشتباه حتی اگر کوچک هم باشد، فوق العاده بزرگ جلوه داده می شود. و مسلماً، وقتی کاری را خوب انجام می دهید، بازتاب بسیار خوبی هم خواهد داشت.

دنیلوی 25 ساله در فصل 2016/17 لالیگا تنها 17 بازی انجام داد و مصمم است که فصل آینده زیر نظر زیدان بهتر عمل کند:

بی صبرانه منتظر شروع فصل جدید هستم چون واقعاً می خواهم تاریخ سازی کنم. حالا به همه چیز عادت کرده ام اما هر از چند گاهی می ایستم و فکر می کنم که زیدان مربی من است. این چیز فوق العاده ای است چون او هر روز چیز های تازه ای برای آموزش دارد و این تنها به صورت تئوری یا مطالعاتی نیست، بلکه تجربه نیز هست.

1771

نظرات کاربران
بهروزاحمدی realmadrid
درغیاب کارواخال توچندبازی تیم روبه فناداده نکنه اسم سوتی دادن وگل به خودی روگذاشته تاریخ سازی؟!!!!
۳۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۲۴:۴۳
پاسخ
0
10