دهقانی: آقایان به فکر باشند، وگرنه باشگاه‌ها ورشکست می‌شوند/ کارد به استخوان‌ رسیده است

دهقانی: آقایان به فکر باشند، وگرنه باشگاه‌ها ورشکست می‌شوند/ کارد به استخوان‌ رسیده است

1948
20:18
12 مهر 1398
معاون ورزشی باشگاه نساجی گفت: مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ باید به فکر باشند و گرنه باشگاه‌ها ورشکست می‌شوند.

به گزارش وبسایت نود، علی دهقانی در مورد شرایط باشگاه نساجی اظهار داشت: حدود 10 روز است که مدیریت جدید، باشگاه را در دست گرفته است. مشکل اصلی ما بحث پزشکی بود که خوشبختانه مرتفع شد و مشکل کنونی ما مشکل ساختاری فوتبال کشور است. ادعا می‌کنیم باید خصوصی شویم. در تمام دنیا 80 تا 85 درصد درآمد باشگاه‌ها از حق پخش تلویزیونی، قانون کپی رایت و ... است.

وی ادامه داد: ما نه معدن داریم و نه وزارتخانه داریم و نه هیچ چیز دیگر، بلکه از جیب دو مالک هزینه می‌شود. مالکان تا چه حدی می‌توانند مشکلات مالی را برطرف کنند؟ چند روز پیش به سازمان لیگ رفتم تا تبلیغات محیطی را پیگیری کنم و شرایط حضور 4 بازیکن را برای تزریق به تیم را فراهم کنم تا دست سرمربی مظلوم ما باز شود.

معاون ورزشی باشگاه نساجی گفت: یک میلیارد و 853 میلیون تومان درآمد ما از حق پخش و .... بود و حدود 3 میلیارد بدهی داشتیم. فوتبال باید فکری به حال درآمدها و هزینه‌ها کند. مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ باید به فکر باشند و گرنه باشگاه‌ها ورشکست می‌شوند. حق پخش و کپی رایت و ... نداریم و چگونه می‌توانیم از جیب هزینه کنیم؟ حق‌مان را به ما نمی‌دهند و از طرفی بابت بدهکاری، بازیکنان ما را محروم می‌کنند. 

دهقانی با بیان اینکه هیچ امکانات دولتی نداریم، خاطرنشان کرد: مسئولان استان چقدر می‌توانند ما را حمایت کنند. در مدت 4 روز 130 میلیون تومان برای تیم‌های مختلف باشگاه هزینه کرده‌ایم که خیلی زیاد است؛ حالا درآمدمان کجاست؟ اگر مالکان خسته شوند چه خواهد شد؟ راه‌آهن و نفت کجا هستند؟ چه بلایی سر پاس آمد؟ چه اتفاقی برای سپیدرود افتاد؟کارد به استخوان تیم‌هایی که در بخش خصوصی کار می‌کنند رسیده است. همه باید فکری به حال فوتبال بکنند. دولت لایحه‌ای تصویب کند و تیم‌ها بتوانند حق پخش بگیرند و اگر اینگونه نشود آینده بدی در انتظار تیم‌های باشگاهی خواهد بود.

وی افزود: بازیکنی را در استان تربیت می‌کنیم و در 15-16 سالگی به تیم‌های قدرتمند می‌دهیم و چند سال بعد با چند میلیارد همان بازیکن را پس می‌گیریم. وقتی پول نباشد و فقط هزینه کنیم آینده‌ای مثل تیم‌های راه‌آهن و نفت و ... خواهیم داشت. باشگاه نساجی حدود 4 میلیارد بدهکار است. باید از مالکان باشگاه درخواست کنیم که به تیم کمک کنند، اما از طرفی به دلیل تحریم‌ها هزینه‌ها هم زیاد شده است.

20441

نظرات کاربران
amir
سال هاست تیم هامون ورشکستن،تا امروز هم با حمایت همین آقایان چراغ لیگ روشن مانده
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۰:۰۸
پاسخ
0
16
TT
مدیران فوتبال ما چیزی از حرف های شما متوجه نمیشن !!! اونا حقوق ماهیانه شون رو میگیرن و چند وقتی هستن و بعد بازنشسته میشن و میرن یکی دیگه مثل خودشون میاد جاشون
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰:۴۳
پاسخ
1
23
TT تهران
همه به حرفهای آقای زنوزی خواهید رسید
۱۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶:۲۴
پاسخ
6
19