دور سوم جام اتحادیه انگلیس؛ صعود منچسترسیتی با یک برد پرگل

دور سوم جام اتحادیه انگلیس؛ صعود منچسترسیتی با یک برد پرگل

1372
00:37
04 مهر 1397
منچسترسیتی با پیروزی 3-0 به دور چهارم جام اتحادیه انگلیس راه یافت.

وبسایت رسمی برنامه نود - منچسترسیتی با پیروزی 3-0 به دور چهارم جام اتحادیه انگلیس راه یافت.

به گزارش وبسایت نود، منچسترسیتی با برد 3-0 مقابل اکسفورد یونایتد جواز صعود به دور بعدی جام اتحادیه انگلیس را پیدا کرد. در این شب لسترسیتی هم دیگر تیمی بود که توانست راهی دور بعد شود.

سه شنبه شب نه مسابقه همزمان در چارچوب دور سوم جام اتحادیه انگلیس موسوم به Carabao Cup برگزار شد که در مهمترین مسابقه منچسترسیتی در مقابل میزبانش آکسفورد یونایتد به برتری 3-0 رسید. در این بازی پپ گواردیولا به چند تن از بازیکنان اصلی تیمش استراحت داده بود ولی در نهایت موفق شد 3-0 برنده شود. دقیقه 36 بازی ژسوس گل اول را زد، سپس دقیقه 78 محرز گل دوم را زد و در نهایت فودن جوان سیتی دقیقه 90 گل سوم بازی را زد.

در دیگر بازی ها، برنلی در ادامه شروع ضعیفش در فصل جدید، 2-1 مغلوب برتون آلبیون شد و حذف شد. نورویچ در یک بازی پر گل 4-3 از سد میزبانش وایکومب گذشت. فولام در زمینِ میلوال به برتری 3-1 رسید تا این تیم هم به دور چهارم برسد. بورنموث لیگ برتری 3-2 از سد بلکبرن گذشت. میدلزبورو بعد از تساوی 2-2 مقابل پرستون، در ضربات پنالتی 4-3 میزبانش را شکست داد.

لسترسیتی و وولورهمپتون دو تیم لیگ برتری بعد از 90 دقیقه تلاش به تساوی 0-0 رسیدند که در ضربات پنالتی لسترسیتی 3-1 میزبانش را شکست داد و به دور چهارم رفت. بلکپول هم موفق شد 2-0 کیوپی آر را مغلوب سازد. کریستال پالاس نیز 3-0 از سد وست برومویچ آلبیون گذشت.

1878

نظرات کاربران