دويستمين حضور فيلم آر يو واليبال؟! در جشنواره هاى بين المللى

دويستمين حضور فيلم آر يو واليبال؟! در جشنواره هاى بين المللى

1205
15:11
19 آبان 1397
آر يو واليبال؟! تا بحال در چندين فستيوال مورد تاييد اسكار ،بفتا و جايزه گويا حضور داشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود - آر يو واليبال ؟! به کارگردانی محمد بخشى و تهیه کنندگی نیما ربیعی با پذيرفته شدن در سى و يكمين جشنواره فيلم ويرجيناى آمريكا در مجموع در كمتر از يك سال از شروع پخش جهانى خود، ٢٠٠ حضور در فستيوال هاى جهانى داشته و ٦٥جايزه ملى و جهانى و ٢٥ نامزدى دريافت جايزه را كسب كرده است و به يكى از پر افتخار ترين فيلم هاى تاريخ سينماى ايران بدل شده است و پيش بينى ميشود در سال ٢٠١٩ همچنان موفقيت هاى اين فيلم ادامه داشته باشد .

انجمن قانونى فرهنگ و جامعه امريكا ، جايزه بهترين فيلم و بهترين فيلم نامه امسال را به آر يو واليبال ؟! اهدا كرد و جايزه بهترين فيلم كوتاه از جشنواره فيلمهاى ورزشى ميلان ( مهمترين جشنواره فيلمهاى ورزشى جهان)به اين فيلم اهدا شد

آر يو واليبال؟! تا بحال در چندين فستيوال مورد تاييد اسكار ،بفتا و جايزه گويا حضور داشته كه ميتوان به جشنواره هاى Shortshors, Encounters, Lanzarote,Alicante اشاره کرد .

همچنين آر يو واليبال ؟! به مناسبت يكصدمين سالگرد تولد نلسون ماندلا در جشنواره نلسون ماندلا نمايش ويژه داشت و محمد بخشى كارگردان اين فيلم از سمت انجمن فیلم کودک و نوجوان جهان (سیفژ) در ژوهانسبورگ ورك شاپ كارگردانى سينما برگزار كرد .

گفتنى است امسال صليب سرخ جهانى ٫اين فيلم را در سالگرد حمله اتمى به هيروشيما و ناكازاكى براى مسئولين و رييس جمهورهاى كشورهاى مختلف در شهر ناكازاكى به نمايش گذاشت.

 كارگردان :محمد بخشى
تهيه كننده : نيما ربيعى
مشاور :احمد شجاعيان
بازيگران:
نعيم شيخ محبوبى
ياسمين صلحى
حامد ندرى
ابراهيم عموره
مهدى_حسينى
محسن داداش زاده
دستيار اول و برنامه ريز:
سعيد آهنج
مدير فيلم بردارى : مهدى اميرى
صدا بردار:امير حاتمى
تدوين:اسماعيل عليزاده
صداگذار:احسان افشاريان
موزيك:بهنود يخچالى

نظرات کاربران