دو راه برای رسیدن شاگردان کی‌روش به گوام

دو راه برای رسیدن شاگردان کی‌روش به گوام

3816
14:11
05 مرداد 1394
تیم ملی فوتبال ایران به دنبال آن است تا برای برگزاری دیدار مقابل گوام از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پرواز چارتر راهی این کشور شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - تیم ملی فوتبال ایران به دنبال آن است تا برای برگزاری دیدار مقابل گوام از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با پرواز چارتر راهی این کشور شود.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس،  تیم ملی فوتبال ایران از هفته هشتم مقدماتی جام جهانی باید در تاریخ  26 آبان امسال از مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات در کشور گوام به مصاف تیم ملی این کشور برود.

این دیدار که دیدار برگشت دو تیم محسوب می‌شود در حالی در گوام برگزار می‌شود که ابتدا قرار بود بر اساس توافق انجام شده این مسابقه نیز مانند دیدار رفت در کشورمان برگزار شود که به خاطر مخالفت فیفا با این امر، میزبانی این دیدار نیز به کشور گوام سپرده شد.

تیم ملی فوتبال ایران برای رسیدن به گوام به منظور برگزاری این دیدار به دنبال پرواز چارتر است چرا که در غیر این صورت ملی‌پوشان مسیر سختی را برای رسیدن به گوام خواهند داشت.

بر همین اساس اگر پرواز چارتر برای تیم ملی مهیا شود این تیم به راحتی و در نهایت در دو مسیر راهی این کشور می‌شود اما اگر این اتفاق مهیا نشود، شاگردان کی‌روش باید با پرواز امارات یا قطر ابتدا راهی دوبی یا دوحه شده و سپس به یکی از دو شهر اولسان کره‌جنوبی یا مانیل فیلیپین بروند و از آنجا پس از معطلی فراوان، راهی گوام شوند که این موضوع مطمئناً خستگی ملی‌پوشان را به همراه خواهد داشت و به طور حتم در عملکرد آنها در بازی مقابل گوام تأثیرگذار خواهد بود.

 

 

2051

نظرات کاربران
mohamad kazemi
آقای کفاشیان واقعا دیگه شورشودرآوردی آخه خدائیش تمام تیمهای دنیاهواپیمای خصوصی دارن مانخواستیم شما هم اینکاروکنی ولی حداقل میتونی بری چندتابلیط تهیه کنی که بچه ها خسته نشن بابا والله اسم ایرانو1تریلی نمیکشی فوتبال ما اول آسیاست دیگه تیمهاروماحساب میکنن آخه چیکار داری میکنی ...
۰۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۱:۴۵
پاسخ
1
3