دو گزینه بارسلونا برای جانشینی لوئیس سوارز

دو گزینه بارسلونا برای جانشینی لوئیس سوارز

11116
19:21
20 مهر 1398
مهاجمان جوان آیندهوون و اینترمیلان، مهم ترین گزینه های جانشینی لوئیس سوارز هستند.

به گزارش وبسایت نود، باشگاه بارسلونا دنیل مالن، مهاجم 20 ساله پی‌اس‌وی آیندهوون و لاتارو مارتینز، مهاجم 22 ساله اینترمیلان را به عنوان گزینه های نهایی خود برای جانشینی لوئیس سوارز شناسایی کرده است.

مهاجم 32 ساله و اروگوئه ای تا سال 2021 با آبی اناری ها قرارداد دارد اما مصدومیت ها و عدم ثبات در فرم موجب شده تا بارسلونا از اکنون به گزینه های جانشینی او در بلندمدت بیاندیشد.

آاس گزارش داده که بارسلونا تمایل دارد خیال خود را از بابت جذب یک مهاجم در تابستان 2020 راحت کند تا به این ترتیب، قضیه لوکا یوویچ برای بلوگرانا تکرار نشود. یوویچ مذاکرات طولانی مدتی با بارسلونا داشت اما نهایی نکردن این مذاکرات موجب شد تا رئال مادرید وارد عمل شده و این مهاجم صرب را به خدمت گیرد. 

مالن 20 ساله در 18 بازی خود در فصل جدید برای آیندهوون 16 گل به ثمر رسانده و در همین مدت، توانسته نخستین دیدار ملی خود را هم برای هلند انجام دهد؛ دیداری که با زدن گل سوم در جریان پیروزی 4-2 هلند برابر آلمان، به خاطره انگیزترین شکل ممکن برای مالن پیش رفت.

مارتینز نیز که در سال 2018 از راسینگ آرژانتین به اینترمیلان پیوسته با آغاز فصل جدید نقش مهمی در برنامه های آنتونیو کونته یافته و در 9 مسابقه 3 گل به ثمر رسانده است. گفته می‌شود لیونل مسی در دورانی که مارتینز هنوز در آرژانتین حضور داشت، جذب او را به مسئولان بارسا توصیه کرده بود و آن ها در جریان دیدار اینتر برابر بارسا در نیوکمپ (لیگ قهرمانان این فصل) عملکرد این مهاجم 22 ساله را به شکلی دقیق زیر نظر داشته اند. مدیربرنامه های مارتینز نیز یک بار بازی او و مسی در کنار هم را بزرگترین آرزوی خود خوانده بود.

به نظر می‌رسد جذب هر یک از این مهاجمان حداقل 50 میلیون یورو هزینه برای بارسا دربر داشته باشد. اما در نظر گرفتن سن، تجربه و البته پتانسیل آن ها موجب شده تا بارسا هراسی از این سرمایه گذاری نداشته باشد. 

7712

نظرات کاربران
Wien
جفتشون عالین،اما نکته اینه که یواش یواش بدون اینکه زیاد توجه کنیم،یه نسل خوب و خاطره انگیز داره به آخر خط میرسه و نسل جدیدی داره تشکیل میشه،نسل مسی،رونالدو،سوارز،کریم بنزما،آگوئرو،حتی لواندوفسکی و .....آخرین سالهای فوتبالشونو میگذرونن و چند سال دیگه فقط در بازیهای خیریه و یا مراسم قرعه کشیها دوباره موفق به دیدنشون میشیم.پس فعلا تا هستن،لذتشو ببرین و اینقدر با کریهای بچه گونه فرصت طلایی را از دست ندین.
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۲۱:۵۷
پاسخ
1
68
یک قدم جلو
خیلی از امتیازات و افتخارات بارسا، بخاطر حضور سوآرزه. من جای سوآرز بودم نیم فصل بارسا رو ترک میکردم. بهترین جایی که میتونه بره اینتر یا یوونتوس ه. بارسا رو هم بذاره با مسی و........ . گریزمن هم مثل کوتینیو پا سوز مسی شد
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۸:۱۳
پاسخ
60
8
عشقممم نیمار
طارمی بهترین گزینن.. این جدی میگم :-) چرا؟؟ چون هم مث سوارز ..دایو میزنه و‌هم موقعیت های ۱۰۰٪ خراب میکنه :-)
۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۵۲
پاسخ
74
19