دژاگه: از حضور دایی در تراکتور چیزی نمی‌دانم/ اگر کی‌روش شکایت کرده حتما دلیلی داشته است

دژاگه: از حضور دایی در تراکتور چیزی نمی‌دانم/ اگر کی‌روش شکایت کرده حتما دلیلی داشته است

3778
20:58
11 اردیبهشت 1398
هافبک با تجربه تراکتورسازی گفت:‌ لیکنز خوب کار کرده و نباید فقط به سه نتیجه باخت نگاه کرد.

به گزارش وبسایت نود، اشکان دژاگه پس از تساوی تراکتورسازی مقابل پرسپولیس گفت:‌ بازی خوبی بود تماشاچیان دوباره آمدند و مثل همیشه کمک کردند. امروز همه چیز آرام‌تر بود، به عشق فوتبال آمدند و این مهم است. حیف شد که نتوانستیم بازی را ببریم و تماشاچیان را با سه امتیاز خوشحال کنیم. با این حال فکر می‌کنم تیم ما واقعاً خوب بازی کرد در نیمه دوم بچه‌ها خسته شدند و هوا هم گرم‌تر بود.

دژاگه در ادامه گفت: پرسپولیس نشان داده همیشه تیم خوبی است. ما هم در نیمه اول نشان دادیم تیم قدرتمندی هستیم، در سه بازی قبلی بدشانسی آوردیم ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی مثل امروز ادامه بدهیم می‌توانستیم سه امتیاز این بازی را بگیریم. ان‌شاءالله در بازی‌های بعدی موفق باشیم.

کاپیتان تراکتورسازی در مورد اینکه این تیم بازیکنان خوبی دارد اما برنامه‌ای برای گلزنی ندارد،‌گفت: ما در نیمه دوم چند توپ را سانتر کردیم که با کمی شانس می‌توانست یکی از این توپ‌ها وارد دروازه شود. فوتبال همین است روزهایی است که توپ‌ها گل می‌شوند و روزهایی هست که هر چقدر بزنید گل نمی‌شود، اما همین که تیم ما سعی کرد و این شانس را درست کرد نشان داد که تیم خوبی هستیم.

بازیکن باتجربه تراکتورسازی در مورد این شایعه که گفته می‌شود شاید علی دایی  جایگزین لیکنز در تراکتورسازی شود، گفت: من نمی‌دانم. این‌ها چیزی نیست که بازیکن بتواند جواب آن را بدهد لیکنز خوب کار کرده و نباید فقط به سه نتیجه باخت نگاه کرد ما مقابل ذوب‌آهن بدشانسی آوردیم در این بازی خیلی خوب شروع کردیم پنالتی خوردیم و من یک پنالتی نزدم اما قبل از آن نتایج خوب زیادی گرفته بودیم. فکر می‌کنم باشگاه خودش می‌داند چه کار می‌کند.

دژاگه در ادامه گفت:‌ فکر می‌کنم تماشاچیان هم از بازی راضی بودند تلاش کردیم با کمی شانس بیشتر می‌شد یک توپ دیگر گل شود ان‌شاءالله با این بازی که مقابل پرسپولیس کردیم دو بازی بعدی را ادامه می‌دهیم.

کاپیتان تیم ملی ایران در خصوص شکایت کی‌روش از فدراسیون فوتبال گفت: کی‌روش الان مربی کلمبیا است. او در این سال‌ها برای تیم ملی زحمت کشید و الان هم قرار است یک مربی جدید بیاید من چه بگویم؟‌ من از شکایت او خبر ندارم اگر شکایت کرده حتماً دلیلی داشته وگرنه الکی شکایت نمی‌کند.

1004

نظرات کاربران
مرتضی ترختورچه
عشقی مرد عشق
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۳۰
پاسخ
13
42
اورمیه
اشکان ستونه اشکان عشقه در ضمن این مسله اومدن دایی اشتباه بزرگیه هرچند علی دایی رو دوست داریم ولی لیکنز بد نتیجه نگرفته.... بجز بازی با ذوب تو سه بازیه دیگه اشتباه دروازه بانها باعث شده گل بخوریم....تیم باید ثبات داشته باشه تا موفق بشه.... لیکنز خودشو ثابت کرده
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۳:۱۶
پاسخ
8
35
تیراختور از روز اول تا الان کابوس شماست
عشقی کاپیتان با غیرت امروز بازم طبق معمول عالی بودی،یه بازیکن فرا آسیایی و فوق العاده،یک تنه یه تیمی خودت.عاشقتیم.
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۸:۵۸
پاسخ
9
34
جوووونم تراختورر
دایی و تراختور واقعا خنده دار است نمیدونم این حرفا از منشاش کجاست !!!
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۴:۱۹
پاسخ
12
26
TT تهران
اشکان طبق معمول عالی بود مرسی کاپتان
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۳:۲۶
پاسخ
7
33
عشقممم نیمار
ب نظرم ک محترمه ..تراکتور باید لیکنز نگه داره و تیمشه برای فصل بعد ..با چن ستاره نامی دیگ ک بدرد بخورن ..تیمشه ببنده و اجازه نده هیچ حاشیه ای وارد تیمش شه ..بهتون قول میدم ..میتونه قهرمان شه :-) در ضمن ..وقتی پوله کیروش جونه ندن ..تنها راهش ..شکایت میمونه تا ب پولش برسه :-P
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۷:۲۷
پاسخ
22
35