دژاگه: خلیل‌زاده عزیز من است/ سنگ‌پراکنی در فوتبال ما جدید نیست

دژاگه: خلیل‌زاده عزیز من است/ سنگ‌پراکنی در فوتبال ما جدید نیست

2589
20:01
06 بهمن 1398
کاپیتان تیم فوتبال تراکتور تبریز گفت که سنگ‌پراکنی در فوتبال ایران، اتفاق جدیدی نیست.

به گزارش وب‌سایت نود، اشکان دژاگه درباره اینکه برای اولین بار در فوتبال ایران، در حاشیه دیدار تیم‌های فوتبال تراکتور و پرسپولیس به او فحاشی می‌شد، اظهار داشت: فوتبال است دیگر!

وی در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز به کسب قهرمانی لیگ برتر امیدوارند یا خیر، تصریح کرد: بازی‌های زیادی تا پایان فصل مانده است. باید تمرکز کنیم و در دیدارهای بعدی امتیاز بگیریم. امروز روز سختی بود و ما به امتیازات مسابقه نیاز داشتیم، اما فوتبال همین است و برد و باخت دارد.

کاپیتان تیم فوتبال تراکتور تبریز درباره درگیری‌اش با شجاع خلیل‌زاده در دقایق پایانی مسابقه اظهار داشت: شجاع عزیز من است و مدت‌هاست که او را می‌شناسم. زمانی که به تیم ملی آمدم، همراه خلیل‌زاده بودم و این اتفاقات در فوتبال طبیعی است. او را دوست دارم و امیدوارم موفق باشد.

دژاگه درخصوص اینکه گفته می‌شود برای سرمربیگری تیم ملی از بازیکنان این تیم نظر خواسته‌اند، خاطرنشان کرد: از این موضوع خبر ندارم.

وی درباره سرمربیگری علی دایی و در پاسخ به این پرسش که در شرایط فعلی، مربی ایرانی به درد تیم ملی می‌خورَد یا خارجی، گفت: گزینه‌های فعلی از جمله دایی، مربیان بزرگی هستند و خودشان باید تصمیم بگیرند.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران درباره نظرسنجی از بازیکنان تیم ملی و اینکه آنها علی دایی را بهترین گزینه سرمربیگری این تیم می‌دانند، اظهار داشت: با کسی حرف نزدم.

دژاگه در مورد سنگ‌پراکنی هواداران پرسپولیس و تراکتور به یکدیگر گفت: این موضوع اتفاق جدیدی در فوتبال ما نیست.

4416

نظرات کاربران
نبرد ما
با کلاس به معنی واقعی کاش تو پرسپولیس بودی
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳:۴۴
پاسخ
5
13
hushangtt
من در حسرت این موندم که یه بازی پرسپولیس تو آزادی میزبان باشه و خشونت و توهین توش نباشه( البته مسبوق به سابقه هرجا اکثریت با پرسپولیسی ها بوده اونجا رو به خشونت کشیدند آخریش هم اتفاقات فولاد آرنا)
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۰۲:۳۴
پاسخ
15
27
پرسپولیس قهرمان
شما تو حسرت نمون غیر از بازی تراکتور و سپاهان که میخوان با این حرکات نشون بدن ما هم هستیم هیچ بازی تو آزادی جنجالی نیست به زور جنجال خودتون رو قاطی باشگاهای بزرگ ایران نکنید فقط استقلالیا میتونن با پرسپولیسیا کری بخونن نه یه تیم با سابقه ۲ دیقه قهرمانی
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۳:۲۹
18
12
شادوماد
میگن شجاع تا اطلاع ثانوی محروم شده!! اطلاع ثانوی یعنی تا قبل دربی... فک کن یه بازیکن پرسپولیسو واسه دربی محروم کنن.. بابا وزیر همشونو اخراج میکنه
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۵۰:۲۰
پاسخ
15
85
صنعت نفت استقلال
یه نگاه به سابقه احکام کمیته انضباطی بندازی میفهمی هوای کیو داشته! اون وقت اکه روت شد بازم کامنت بزار. هرچند شماها از رو نمیرین
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۵:۲۸
24
5
ماهان
اگه میخوای برای دربی هم محروم بشه. درخواست دیگه ای نداری؟
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۸:۵۲
17
3
ارش
هوداران پرس هرگز سنگ پرانی رو شروع نمیکنن هر کیورزشگاه بوده دیده کی شروع کرد
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۸:۲۹
پاسخ
20
56
محسن
واسه شما عادیه
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۱۰:۱۶
پاسخ
10
34
ستارگان سرخ ایران
حداقل امیدوارم شناسایی شن آقایون فدراسیون نشین میشه بفرمایید دوربین برای چی وصل کردید؟! سر کنعانی رو شکستند هیچ کس هیچ کار نکرد
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۱:۱۲
پاسخ
14
95