دژاگه: در مورد رفتن کی‌روش از تیم ملی چیزی نشنیده‌ام!/ بازی با تیم لیپی آسان نیست

دژاگه: در مورد رفتن کی‌روش از تیم ملی چیزی نشنیده‌ام!/ بازی با تیم لیپی آسان نیست

5985
09:38
02 بهمن 1397
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران گفت: در مورد رفتن کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران چیزی نشنیده‌ام.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس،  اشکان دژاگه بدون شک یکی از بهترین بازیکنان ایران در بازی های ابتدایی جام ملتهای آسیا بود. دژاگه  پیرامون آخرین وضعیت تیم ملی و همچنین دیدار با چین در مرحله بعد و همچنین کارلوس کی روش گفت‌و‌گویی را انجام داده که متن آن را در زیر می خوانید:

*در ابتدای بازی با عمان کمی تیم هماهنگ نبود. درست است؟

شاید. به هر حال آنها در ابتدا کمی کار را سخت کرده بودند ولی بیرانوند ما را در بازی حفظ کرد. بازی با تیم هایی مثل عمان سخت است به خصوص وقتی از حریف عقب بیفتید. خوشحالم که بیرانوند در آن دقایق اول بازی پنالتی را گرفت و تیم ما به بازی برگشت.

*بازی ها به مراحل حساسی رسیده و همین بازی با عمان نشان داد که کار سخت تر است.

درست می گویید. در فوتبال هیچ کار و بازی آسانی وجود ندارد. همه باید تلاش کنند و زحمت بکشند. خود من اگر مقابل عمان خوب بودم به دلیل این است که همه بچه های تیم و کی روش پشتیبانم بودند. خودم تلاش کردم بهترین عملکرد و تلاش را برای تیم ملی ایران داشته باشم. بازی ها سخت تر هم می شود و ما باید با حساسیت و با هوش جلو برویم.

*قبول داری نسبت به دوره قبل بهتر شده ای و آماده تر بازی می کنی؟

بله صد در صد. قبلا هم گفته ام کی روش در 2 سال اخیر همیشه حامی و پشتیبان من بوده و اعتماد به نفس من را بیشتر کرده است. قبل از هر بازی همه فکرم این است که خواسته مربیان را در زمین پیاده کنم.

*قبل از بازی با عمان صحبت هایی مطرح شد مبنی بر اینکه کی روش بعد از جام ملت های آسیا ایران را ترک می کند...خودت از این ماجراها چه می دانی؟

من اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم  و چنین چیزهایی نشنیده ام!

*واقعا نشنیده ای؟

بله. واقعا نشنیده ام!

*بگذریم. کی روش در سال های اخیر چه تاثیری در فوتبال ایران داشته است؟

او در سالهای اخیر بهترین دستاوردها را در فوتبال ایران داشته و یکی از بهترین مربیان شاغل در ایران بوده است. همانطور که می بینید خیلی از بازیکنان تیم ملی در کشورهای خارجی بازی می کنند و این یکی از اثرات حضور کی روش است.امیدوارم فعالیت او باز هم در ایران تداوم داشته باشد و ما هم در کنار او عملکرد خوبی داشته باشیم.

*بازی با چین را چطور ارزیابی می کنی؟

همه بازی ها برای ما سخت است. در ابتدای صحبت هایم هم گفتم بازی آسان در فوتبال وجود ندارد.حریف ما چین هم مربی خوبی به نام لیپی دارد و قطعا بازی آسان نیست اما ما هم مربی خوبی داریم و ما بازی به بازی جلو می رویم و می خواهیم به نیمه نهایی و فینال راه پیدا کنیم.

*صحبتت با هواداران ایران چیست؟

از آنها که در امارات از ما حمایت کردند ممنونم. امیدوارم در بازی بعد هم اینگونه از ما حمایت کنند و ما بازیکنان و کادر فنی هم تلاش می کنیم تا در پایان آنها را خوشحال کنیم.

1870

نظرات کاربران
ساسان
دشمنان کی‌روش دلال ها هستند.یکی دلال لباس!یکی دلال بازیکن! و یکی هم حتما دلال مربی که می‌خواد برای تیم ملی بیارن!
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶:۴۶
پاسخ
8
31
هادی عشقیم تیراختور
یعنی بیشتر مردم ایران بخصوص طرفداران یه تیم تهرانی فکر می کنن بازی واقعی مثل بازی فیفا یا pes هست که ترکیبو بدن تیم بازی کنه بابا دست بردارین فکر می کنین مربی بودن بچه بازیه که از کیروش ایراد می گیرین؟!
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۳:۲۴
پاسخ
20
62
Havadar
چه اشکال داره یه مربی بالاتر بیاریم یعنی دیگه سطح بالاتر از کیروش نیست اونایی که با فرگوسن مقایسه میکنند نتایجشم مقایسه کنید با این پول مربی های بهتری هم گیر میاد اقای کیروش عالی بودند اما تا ایشون هست غرض ورزی هست و یه سری بازیکنا اصلا دعوت نخواهند شد حرمت ها هم شکسته شده ما از کیروش ممنونیم اما هر اومدنی یه رفتنی داره
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۰:۵۵
پاسخ
61
22
طرفدار
دستمزد برخی سرمربیان تیم های حاضر در جام ملتها: چین به لیپی 40 میلیون دلار در سال /عربستان به پیتزی 2.5 میلیون دلار در سال / امارات به زاکرونی 4.5 میلیون دلار در سال / قطر به فیلیکس سانچز 2.5 میلیون دلار در سال / ازبکستان به هکتور کوپر 2 میلیون دلار درسال / عراق به کاتانچ 1.8 میلیون دلار در سال / کره جنوبی به بنتو 2.2 میلیون دلار در سال پس کسایی که از دستمزد کیروش انتقاد میکنن خواهش میکنم سکوت کنن!!! ارقام واضحه!!!!
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۴۲:۲۷
5
15
پروفسور بالتازار
حتما مربی بهتر یکی از این ایوان ها هستند!!!
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۴:۲۸
9
17
Cr7-18
پسرخوب میدونی پیتزی توعربستان چقدر گرفت؟نمیدونی وگرنه نمیگفتی با پولی که به کیروش میدیم میتونیم مربی بهتربیاریم یاهمین لیپی میدونی چقدرمیگیره؟...
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۵۲
8
36
امیر رحیمی
متاسفم برای خبرنگارهای حاشیه ساز. همین
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۳:۳۶
پاسخ
6
51
afshin
بهتره بابت رفتن کیروش خوشحالی نکنید چون اگه واقعا بره به یکسال نکشیده همه ما واقعا گریه خواهیم کرد ولطفا هم اسم هیچ مربی بزرگی را نیارید چون همه ما میدانیم که 1-امکانش نیست2-پولشو نداریم3-باوجوداین مافیای فوتبالی ما هرمربی بجزکیروش اگرهم بیاد فرار رو برقرار ترجیح خواهد داد وازهمه مهمتر ما در تحریم ناجوانمردانه هستیم و همه جا پر کردن ازاینکه کشور عزیز ما امنیت نداره وبعید میدانم کسی بااین شایعه ها پاشوایران بگذاره و.....پس لطفا کینه ها و ناراحتیهارو بخاطر منافع دیگران کنار بگذاریم و ادامه حضور کیروش رو از مسئولین مملکت بخواهیم چون فطعا بارفتنش پشیمان خواهیم شد
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۰:۴۳
پاسخ
66
91
رهگذر
ای شیر مادرت حلالت اگر همین دو سه موضوع اول و میتونستیم جا بندازیم کلی جلو بودیم اینی که پول مربی بزرگ نداریم و تحریم ها روی ورزش بخصوص قوتبال تاثیر داره همین الانم در بین همین مربی های بزرگ همین جام دستمزد کیروش با همه زیادیش برای ما نسبت به امثال لیپی کمه هیچ مربی بزگی هم عاشق ما نیست بیاد اینجا و بخواد سر امکانات اولیه جر و بحث کنه بعد جام و انشا الله قهرمانی بشینن یک قرارداد درست و درمون باهاش ببندند
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶:۳۴
10
46
ممد نبودی
دوستان مغرض سکوت. نمیخواد نگران پیشرفت تیم ملی باشید شما که خودتون تیم ملی جداگانه دارید برید بچسبید به همون. طرفدارای واقعی تیم ملی براش تصمیم گیری خواهند کرد. در ضمن < با کیروش تا جام جهانی ۲۰۲۲> و یه صعود بی دردسر دیگه و صعود برای اولین بار به دور حذفی جام جهانی.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸:۰۹
پاسخ
65
58
ممد نبودی
ممد بودی تو؟ خخخخ اومدی جواب بدیا! عزیزدلم پرسپولیس بازیکن پرور نیست قربونت شکلت. بازیکنای خوب تیمهای دیگه رو میخره! به چی مینازی؟ در ضمن هیچ احدی به شما بدهکار نیست! زور نزن
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۳:۴۶
8
11
ممد بودی تو
طرفدار واقعی استقلال و تراکتور و سپاهان حتما . نه دوست عزیز تیم ملی 50 ساله که ستارگانش پرسپولیسی هستند .در ضمن اگه محمود فکری یا استاد اسدی هم مربی تیم ملی بشه هم تا سیستم 48 تیم راحت میریم جام جهانی
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۵:۱۳
36
12
M.g
میشه دقیقا بگید دستاوردهای کیروش چی بوده جزو گرونترین مربیای تیم ملی هست فکر میکنم تو جام جهانی سومین مربی گرون بود این همه بازیکن خوب دست یک مربی با دل و جرات باشه خیلی بهتر نتیجه خواهیم گرفت .
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۵:۳۸
پاسخ
38
94
علیرضا
خب مربی گرونی باشه به من و شما چه دخلی داره؟!!همین مربی گرون دو دوره رفت جام جهانی،به ازای هر دوره هشت میلیون دلار گیر فوتبال مملکت اومده حالا از این شونزده میلیون دلار گیرم ده میلیونشم دادن به خودش که نوش جونش،میدونید قضیه چیه؟ ما دوست داریم توی هرقضیه ای استرس و اما واگر داشته باشیم و با بدبختی به جام جهانی صعود کنیم،همین
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۲:۳۲
5
28
morteza
آخه ادم عاقل با این وضع تحریم که هستیم خیال بعد رفتن کیروش کی میاد مربی تیم ملی میشه یا امثال قلعه نویی میان مربی میشن که گند میزنن میرن یا امثال برانکو که یادمون نرفته بعد جام جهانی 2006 با اون حذف افتضاحش از جام جهانی دیگه بر نگشت به ایران بعد از چند سال فهمیدیم برانکو اومده مطمعن باش بعد کیروش هر مربی دیگه ای بیاد تیم ملی پس رفت میکنه چون نه مربی معتبر خارجی دیگه ای میاد نه مسوولان حاضر میشن که خرج کنن .بعدش هم یادت بمونه تمام این بازیکنان دورگه ای که از لیگ های اروپایی اومدن تو تیم ملی و این جوون گرایی که میبینی این حذف پارتی بازی برای بازی کردن در زمین رو که میبینی همش کار کیروش بوده میخوام بدونم اگه کیروش نبود ایا امثال شما ها تا حالا اسم دژاگه رو به گوشتون میشنیدین یا سامان قدوس و غیره وغیره.؟
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۴:۵۹
7
35
hadi
داداش فوتبال رو با میدون جنگ اشتباه گرفتی تو میدون فوتبال باید با فکر بازی کنی نه با دل منی که طرفدار تیم ملی کشورم هستم تغییر رو میبینم و عامل تغییر هم سرمربی تیمه که متاسفانه قبل اقای کیروش ما هیچ تاکتیکی نداشتیم و فقط و فقط چشم به این داشتیم سانتر کنیم و با کله گل بزنیم بازم باور دارم که این تیم هنوز هنوز خیلی کار داره ولی تا اینجا هم دست همه زحمت کشای واقعی درد نکنه عالی بودن کاش تیم ملی دغدغه لباس و کفش نداشته باشه و مسولان به زیر ساختهای فوتبال بها بدن در اخر از همه مردم عزیز میخوام که با هم متحد باشن و تو تیم ملی بحث ابی و قرمز و سبز نباشه تیم ملی مال مردمه عزیزمونه نه تیم برانکو هست نه تیم کیروش فقط تیم مردمه باتشکر از برنامه خوب 90 و اقای فردوسی پور عزیز
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰:۳۳
9
36
کرال
کاپیتان دوس داشتنی و همیشه صادق فوتبال همه تلاشتونو بکنید شادیه دل های ما به ساق پای شما بستس ،هممون خیلی درگیری زهنی داریم و مشکلات خیلی زیادی داریم فقط تو این شرایط شماها هستین که میتونین مارو شاد کنین
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۴:۵۹
پاسخ
11
64
امیر
بی حاشیه و حرفه ای اشکان
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۰:۲۰
پاسخ
23
59
jd.dri
ما هم در ایران بی صبرانه منتظر غرش یوزهای سرزمین مون بر سر اژدهای زرد هستیم ... ایران قهرمان ...
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۸:۰۲
پاسخ
6
58
LOGAN
دژاگه جدا بازیکن خوبیه خیلی به تیم کمک میکنه ایشالله همینطور خوب بازی کنه و تیم ملی چین روهم ببره
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵:۳۲
پاسخ
4
60
ریش قرمز
به نظر من صرف نظر از هر نتیجه برای تیم ملی حتی در صورت قهرمانی . فدراسیون باید از کیروش عبور کنه و با یک مربی بزرگ آرژانتینی یا هلندی قرارداد ببنده . چون دیگه کیروش هم مقبولیت عام نداره هم تو این 8 سال هرچی باید انتقال میداده- داده و چیز جدیدی نداره . بابا به اندازه طول مدت دو جنگ جهانی مربی ایران بوده و الان نوبت اندیشه های جدیده . البته تیم ملی دیگه نباید به گذشته برگرده و مربی طراز اول دنیا میخواد . برانکو هم مال پرسپولیس هست تا 1405
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۷:۴۱
پاسخ
134
134
پسر آبی
نظر شما مقبولیت عام نداشت دوست عزیز تجدید نظر در نظر تجدید شده ات بنمای
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵:۴۸
34
34
Arash
آرژانتین و هلند اگه مربی داشتن یه فکری به حال خودشون می کردن
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۵:۳۷
12
63
Wien
از کی تا حالا هواداران پرسپولیس شدن "عام"،کی روش در تمام ایران محبوبیت داره،مهم مردم در اقصا نقاط ایران هستش،نه هواداران یک باشگاه در یک شهر.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۷:۱۲
42
41
حسین
یعنی الان نظر کارشناسیتو باور کنیم یا ریش قرمزت رو . مگه دیوونه ایم کیروش رو عوض کنیم . 5 ساله تو آسیا نباختیم و احتمالا دیگه از این به بعد تیم های آسیایی به ما گل هم نمیتونن بزنن ، بعد چون ریش تو قرمزه بریم مربی آرژانتینتی بیاریم که برانکو خوش به حالش بشه ؟
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۲:۲۳
46
38
Adolf
خودت حرف خودت رو نقض میکنی اول میگی کیروش 8 سال اینجاست دیک بسته،،،بعد میگی برانکو تا 1405 با پرسپولیسه که تا اونموقع میشه 12 سال،،، عاشق منطق منتقدای کیروشم
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۱:۳۶
30
42
از ریش قرمزته حتما
چی میگی بابا ، مربی که با ما این همه نتیجه گرفته رو بزاریم کنار بریم مربی جدید بیاریم، کجا مکتب خونه رفتید شما ؟ اخه براساس کدوم منطق باید یه روند مثبت رو بزاریم کنار؟
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۷:۰۶
34
44
محمدقادری
دوست عزیز معلومه که پرسپولیسی هستی. منم استقلالی هستم. ولی بیایید منطقی فکر کنیم احساسی تصمیم نگیریم .کیروش خیلی خوبه واقعا خوبه اینو تو ۸سال ثابت کرده ..ازحرفای او برداشت بدی شده وگرنه همه می دونیم که او هیچ وقت به مردم ما توهین نمیکنه چون اینا تو شخصیت کیروش نیست ....من کرد هستم بچه بانه هستم و تیم ملی کشورمو تا پای جون دوست دارم ..ولی تو رو خدا بگذراین جام ملتها تموم بشه. به امید قهرمانی تیم ملی..مرسی
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷:۳۲
25
35
حسین
پس فرگوسنی که 25 سال اطلاعات داده یعنی توسال هشتم اطلاعاتش تموم شد این پرسپولیسی ها یه چیزی میگن ها
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸:۰۲
31
35
ممد نبودی
تو از کجا فهمیدی که مقبولیت عام نداره؟ سرشماری کردی؟ به جای خودت فقط حرف بزن ریش قرمز جان. در ضمن اگه فکر میکنی کل طرفدارای پرسپولیس خواهان رفتن کیروش هستند کاملا در اشتباهی کاملا چون خیلی هاشون سواد فوتبالی و فرهنگ فوتبالیشون بالاتر از این حرفهاست که مصلحت ملی رو به مصلحت باشگاهی ترجیح بدن.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۴:۰۸
26
39
رضاSh
تو نشنیدی چون خبرش نرسیده.بهترین گزینه پیتزی هست که میتونه سبک بازی تیم ملی رو تهاجمی کنه.ابزار لازمش هم داریم و مطمئنم با چنین سبکی راحت میتونیم توی جام جهانی هم موفق باشیم. دوره اتوبوس گذشت،الان باید سوار فراری شد
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۶:۲۶
پاسخ
153
55
ایرانی
اقای کارشناس پیتزی هنرش بازی تهاجمی هست نتیجه اش باخت بوده. تیمی بالا میره که نتیجه بگیره نه قشنگ بازی کنه . فوتبال امروز فوتبالی است که ایران بازی میکنه کاملا هوشمندانه نه فوتبالی که عربستان بازی میکرد . کیروش باهوش ترین مربی اسیا هست با اختلاف
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰:۳۷
25
37
زرد
:)))) سبک بازی تهاجمی دیروز جلوی ژاپن تدافعی ندیدی چطوی شکست خورد؟!
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۵:۲۷
27
33
اسماعیل
خوبه همین پیتزی صد تا باخت داشته! اتفاقا دوره فوتبال مالکانه گذشته رفیق.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۸:۵۱
21
33
مستر
مرد حسابی پیتزی با بهترین اردوها و با لیگی که توش میلیون دلاری خرج میکنن و با بهترین دستمزد جلوی قطری باخت که ما ۱۰روز قبلش برده بودیمش.یه چیزی فقط شنیدی
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷:۴۹
19
34
...
با فراری محکم میریم توو دیوار
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۸:۱۳
15
28
10-10-3
ای بابا کیروش کجا بره ازایران بهتر میره تفریحش رو میکنه چند ماه فکر میکنه بیاد درکنفرانس خبری چی برعلیه پرسپولیس بگه یک عده هوادار رقیب هم کف بزنند بهش بگن دمش گرم حرف دلمون رو زد کیروشی که باهاش دعواداشتند حتی بعدازانتخاب بازیکن درجام جهانی الان شده براشون قدیس تادیروز پرچم ژاپن رو میبردن الان شدن میهن پرست جالبه به بیرانوند گیرمیدان حالا بهش تبریک هم میگن یکشون بود میگفت اگر حسینی بود پنالتی رونالدو وبازیکن عمان رو میگرفت حسینی اگر پنالتی گیر بود پنالتی علیپور ویا پنالتی های بازی با سایپارو میگرفت همه رو خلاف جهت نمیرفت همه حرف زیاد میزنند ولی تو عمل نه
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۹:۲۴
پاسخ
98
113
مستر
طرفدارای استقلال و بازیکنای استقلال حتی تو اوج اختلافشون هم یه بار علیه تیم ملی و کیروش جبهه نگرفتن.ولی باشگاهت و سرمربی تیمتو بازیکنات هر سه موردی که گفتم علیه تیم ملی جبهه گرفتن و بیانیه دادن.جای تاسفه که تعصب بی مورد چشمتونو کور کرده.تیم ملی ۵سال و نیم هستش به هیچ تیمی تو اسیا نباخته.همین عمان سال ۲۰۰۴ تو جام ملتها که برانکو جونتون سرمربی تیم ملی بود یقه تیممونو گرفت و اگه لطف داوری نبود قطعا نمیتونستیم بازی ۲-۰ باخته رو ۲-۲ مساوی کنیم و با التماس صعود کنیم.تازه با بازیکنای اسطورتون مثل کریمی و مهدوی کیا و باقری و دایی و هاشمیان و...
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۱:۵۰
37
18
رونالدینیو
لطفن اگر کیروش تونست تیم ملی را به فینال ببره قراردادش رو تمدید کنید و گرنه بذارید بره و یه مربی بهتر مثل فیلیپه اسکولاری و ... بیارید
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۳۴
پاسخ
107
38