دیبالا: امیدوارم این گل نوید روزهای خوبم در یوونتوس باشد

دیبالا: امیدوارم این گل نوید روزهای خوبم در یوونتوس باشد

774
15:58
07 مهر 1395
این مهاجم 22 ساله که فصل گذشته موفق به زدن 23 گل در تمامی رقابتها برای یوونتوس شد، سرانجام در بازی سه شنبه از هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا طلسم گل نزدن خود را شکست و گلزنی هایش در این فصل را برای یوونتوس شروع کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرانجام پس از هفته ها پای مهاجم جوان یوونتوس به گلزنی باز شد.

به گزارش وب سایت نود، پائولو دیبالا مهاجم آرژانتینی یوونتوس که در این فصل کاملاً زیر سایه هموطن نامدار خود قرار دارد، بالاخره در بازی با دینامو زاگرب موفق به گلزنی شد.

این مهاجم 22 ساله که فصل گذشته موفق به زدن 23 گل در تمامی رقابتها برای یوونتوس شد، سرانجام در بازی سه شنبه از هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا طلسم گل نزدن خود را شکست و گلزنی هایش در این فصل را برای یوونتوس شروع کرد. دیبالا پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت:

اینکه در هر بازی تلاش کنی و نتوانی گل بزنی بسیار سخت است و بازی به بازی هم شرایط برای شما سخت تر می شود، خوشبختانه در بازی امروز توانستم گلزنی کنم. امیدوارم این گل نشانه بازگشت من به روزهای خوب باشد، هرچند اولویت اول من موفقیت و پیروزی تیم است.

دیبالا در این فصل بیش از هر چیز تحت تأثیر نام و آوازه گونزالو هیگواین مهاجم ملی پوش یوونتوس قرار دارد که تابستان با قراردادی نجومی از ناپولی به بیانکونری پیوست.

 

2081

نظرات کاربران
حسین یوونتوس
تو عالی هستی پسر
۰۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۱۷:۳۹
پاسخ
0
5