دیدار استقلالی‌ها با کودکان سرطانی

دیدار استقلالی‌ها با کودکان سرطانی

2008
17:37
09 اردیبهشت 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - اعضای تیم فوتبال استقلال عصر امروز به دیدار کودکان سرطانی رفتند.

وبسایت رسمی برنامه نود - اعضای تیم فوتبال استقلال عصر امروز به دیدار کودکان سرطانی رفتند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس،امیر قلعه‌نویی به همراه تعدادی از بازیکنان استقلال مثل رضا عنایتی، وحید طالب‌لو، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، میلاد فخرالدینی، هاشم‌ بیک‌زاده و سجاد شهباز‌زاده عصر امروز به مؤسسه خیریه ثمر در خیابان پاسداران تهران رفته و با کودکان سرطانی دیدار و گفت‌وگو کردند.

امیر قلعه‌نویی به همراه شاگردانش حدود 40 دقیقه در کنار این کودکان سرطانی با آنها گفت‌وگو کرده و شاخه گل‌هایی به این عزیزان اهدا کرده است.

همچنین تعدادی از کودکان وقتی با بازیکنان و سرمربی تیم استقلال روبرو شدند با آنها عکس یادگاری گرفته و دقایق معنوی را در کنار بازیکنان استقلال گذراندند.

تعدادی از بازیکنان نیز پیراهن‌هایی با خود به این موسسه خیریه برده و به کودکان سرطانی اهدا کردند.

 

کد/2020

نظرات کاربران
mohamadsheryati
سلام اقابارسااخه شماجرارواحساسات حرف ميزنيد حالا ميخواين بكين كه برسبوليس تاحالاازاين كاراانجام نداده ببين داداشه من ما همه ايراني هستيم و سر زدن به اين افراد وظيفه همه ماست بعدشم داداشه من باشكاه برسبوليس رو بخاطره ٢تابازيكن زيرسوال نبراستقلال و برسبوليس خيلي محبوب وبزركن و مطمعنن هر دوشون درحدتوانشون از اين كارا كردن
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۴۴:۲۱
پاسخ
4
1
shaghayegh
لایک داری داش پارسا
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۰۲:۴۰:۵۵
پاسخ
1
5
parsa
بله خب استقلال همینه بازیکناش مردن مثل پرسپولیس نیست که بازیکناش فحش رکیک بدن به طرفدارای خودی مثل سوشا و خوانزاده همون بهتر اسطوره هاتون خوانزاده و صادقیان و سوشا باشه خخخخخخخخخخخخخ
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۵۲:۴۷
پاسخ
2
14