دیدار مدیران پرسپولیس و استقلال با تاج برگزار شد

دیدار مدیران پرسپولیس و استقلال با تاج برگزار شد

1367
15:06
03 مهر 1397
مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با رییس فدراسیون فوتبال دیدار کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیران عامل دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با رییس فدراسیون فوتبال دیدار کردند.

به گزراش وب سایت نود و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمیدرضا گرشاسبی و امیرحسین فتحی، امروز به صورت جداگانه با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال با مهدی تاج دیدار و گفت و گو کردند.

در این دیدار، درباره موضوعات مربوط به صدور مجوز حرفه ای دو باشگاه،بحث ارز دو باشگاه و سایر مباحث مرتبط بحث و تبادل نظر شد.

 

2051

نظرات کاربران
حمید از مشهد
فکر میکنم بعضی دربی ها که کسل کننده میشه دلیلش خود ما هواداران هستیم . بازیکنان و حتی مربیان بخاطر ترس از عواقب شکست دربی محتاط بازی میکنن.. دوست دارم پرسپولیسیا بیان و حمایتشون از بازی زیبا رو نشون بدن ..ما با این مربی و بازیکنان و تاکتیک هجومی خیلی از رکوردها و افتخارها رو به دست اوردیم پس اینجا هم به تیم و بازیکنان اطمینان بدیم که فقط خواستار بازی زیبا هستیم حتی در صورت شکست .. در فوتبال ایران خیلی از تیم ها با الگو برداری از سیستم کی روش روح فوتبال رو نابود کردن پس ما پیشتاز و الگوی اونها باشیم و نشون بدیم با بازی زیبا هم میشه کسب موفقیت کرد و پیروز شد فقطباید به بازیکنان و کادر فنی اطمینان خاطر بدیم در صورت شکست یا تساوی هم پشتشون هستیم ..اینجوریه که فقط از شر بازیهای بی کیفیت خلاص میشیم.. به امید دربی در کلاس جهانی...
۰۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۶:۴۸
پاسخ
3
22