دیدار ملی‌پوشان با سفیر ایران در کره‌جنوبی/ ویلموتس و دستیارانش به ایران باز می‌گردند

دیدار ملی‌پوشان با سفیر ایران در کره‌جنوبی/ ویلموتس و دستیارانش به ایران باز می‌گردند

1990
13:10
22 خرداد 1398
اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان یک روز پس از دیدار مقابل کره‌جنوبی، با سفیر ایران در این کشور دیدار کردند.

به گزارش وب سایت نود،  تیم ملی فوتبال کشورمان روز گذشته (سه‌شنبه) در دیداری دوستانه در سئول به مصاف کره‌جنوبی رفت و به نتیجه تساوی یک - یک رسید. طبق برنامه کادرفنی بازیکنان امروز برنامه‌ای نداشتند و وقت آنها در اختیار خودشان بود که برخی از آنها به استراحت کردن پرداختند و برخی هم در شهر سئول به گشت و گذار پرداختند.

تنها برنامه امروز ملی‌پوشان، دیدار با سفیر ایران در کره‌جنوبی بود که صبح انجام شد و بازیکنان و کادرفنی با حضور در سفارت ایران در سئول، دیداری صمیمی با سفیر داشتند. اعضای تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است امشب به ایران بازگردند تا از روز پنجشنبه به استراحت کردن پرداخته و سپس راهی باشگاه‌های خود برای شروع دوران آماده‌سازی شوند.

مارک ویلموتس و دستیارانش طبق برنامه به ایران بازمی‌گردند تا اردوهای آینده تیم ملی را برنامه‌ریزی کنند و قرار نیست راهی مرخصی شوند. سرمربی تیم ملی پس از برنامه‌ریزی و برپایی اردوی تیم در تیرماه، باید 26 تیرماه در مراسم قرعه‌کشی دور اول انتخابی جام جهانی 2022 قطر شرکت کند.

2051

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
اهان‌ چون ینی نمیرن مرخصی ..بهتره کیروش هستن ؟؟:-P این موندن‌ویلموتس در ایران..اونم‌بعد اتمام‌ بازیای فیفا دی نشون‌میده‌ک‌ابهت و‌اقتاد کیروش جونه‌نداره و‌در نتیجه سریع از فوتبالمون حذف میشه ..البته نظر شخصیمه ک‌محترمم هست :-)
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۹:۲۹
پاسخ
3
7