دیدار گرشاسبی و برانکو با شهردار واراژدین

دیدار گرشاسبی و برانکو با شهردار واراژدین

1565
11:17
15 تیر 1397
سرپرست باشگاه پرسپولیس به اتفاق عضو هیئت مدیره، سرمربی و مدیر روابط عمومی این باشگاه با شهردار شهر واراژدین کرواسی دیدار کردند.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرپرست باشگاه پرسپولیس به اتفاق عضو هیئت مدیره، سرمربی و مدیر روابط عمومی این باشگاه با شهردار شهر واراژدین کرواسی دیدار کردند.

به گزارش وبسایت نود، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حمیدرضا گرشاسبی، محمدرضا حاجی‌بیگی، برانکو ایوانکوویچ و پندار خمارلو با شهردار شهر واراژدین دیدار و گفت‌وگو کردند. در این دیدار سرپرست باشگاه پرسپولیس با تشکر از شهردار واراژدین، از این شهر به‌عنوان یکی از شهرهای زیبا و در عین حال باقدمت زیاد یاد کرد که برای اردوی پرسپولیس بسیار مناسب بوده است.

گرشاسبی همچنین با تجلیل از برانکو ایوانکویچ، سرمربی پرسپولیس گفت: خوشحالیم که یکی از مربیان موفق فوتبال را در اختیار گرفته‌ایم که در کنار مسائل و دانش فنی از شخصیت بسیار بالایی برخوردار است و با خدماتی که به فوتبال ایران داشته و حضور بلند مدت در ایران از خود نام شایسته‌ای به جا گذاشته است.

شهردار واراژدین هم ضمن خیرمقدم به مدیران پرسپولیس گفت: وقتی عکس‌های ورزشگاه آزادی را با انبوه هواداران پرسپولیس دیدم بیش از پیش به بزرگی باشگاه شما پی بردم و از اینکه یک شهروند واراژدینی سرمربی این تیم است، به خود می‌بالیم.

وی در ادامه به دالیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال کرواسی اشاره کرد و افزود: او هم همشهری ماست. بسیاری از مردم شهر واراژدین در رشته‌های مختلف ورزشی فعالیت دارند و در عرصه ورزش حرف‌های بسیاری برای گفتن داریم.

در پایان این دیدار نماد و کتاب شهر واراژدین از سوی شهردار به گرشاسبی و حاجی‌بیگی به نمایندگی از باشگاه پرسپولیس اهدا شد.

لازم به ذکر است؛ ساختمان شهرداری شهر واراژدین قدمتی 500 ساله دارد و از جمله ساختمان‌های قدیمی شهر است که کماکان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

1004

نظرات کاربران
عشق قرمز
اگه یه مهاجم و یک هافبک رو به جلو و تهاجمی واسه نیم فصل دوم بخره واسه قهرمانی اسیا باید استادیوم ازادی رو 100 هزار صندلی دیگه روش بسازن
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۶:۱۰
پاسخ
1
13