دیلی‌میل مچ مورینیو را گرفت/ آقای خاص گفته بود هرگز به تاتنهام نمی‌رود!

دیلی‌میل مچ مورینیو را گرفت/ آقای خاص گفته بود هرگز به تاتنهام نمی‌رود!

10962
12:28
29 آبان 1398
دیلی میل مصاحبه جالبی از ژوزه مورینیو بازنشر کرده است. 

به گزارش سایت نود،  ژوزه مورینیو بعد از یک کنار نشستن از فوتبال و پرداختن به کارشناسی مسابقات در  تلویزیون در پی اخراج مائوریسیو پوچتینو، جانشین او در تاتنهام شده است. 

با این حال، تنها چند دقیقه بعد از این خبر، دیلی میل مصاحبه‌ای قدیمی از مورینیو را منتشر کرد که آقای خاص می‌گوید هیچ وقت به تاتنهام نمی‌رود! قبل از فینال  جام اتحادیه انگلیس بین چلسی و تاتنهام در مارس 2015، مورینیو اعلام کرد رئیس تاتنهام، دنیل لوی، در سپتامبر 2007 با پیشنهاد هدایت این تیم، پیش او آمده است. آن زمان، تنها اندکی از جدایی سرمربی پرتغالی از آبی پوشان لندنی به خاطر اختلافش با رومن آبراموویچ و هیات مدیره چلسی می‌گذشت. با این حال، مورینیو به لوی گفته به خاطر تعلق خاطرش به چلسی، سرمربی تاتنهام نمی‌شود. همچنین، او توافقی با چلسی داشته که نمی‌توانسته تا 2 سال بعد، سرمربی هیچ تیم انگلیسی نشود. او در این باره که آیا در سال 2007 از تاتنهام پیشنهاد داشته یا نه، گفته بود: نمی‌توانستم تا 2 سال، سرمربی هیچ تیم انگلیسی شوم. تاتنهام حتی تلاش کرد مبلغی به عنوان غرامت به چلسی بپردازد تا این بند را لغو کند اما من نمی‌توانستم این شغل را قبول کنم چون طرفداران چلسی را خیلی خیلی دوست داشتم. 

1977

نظرات کاربران
عظیم شیرازی
این مربوط به اون زمان و شرایط مربوط به قراردادش و حسی که به طرفداران چلسی داشته بوده. الان شرایط کاملا با اون سالها فرق داره. دیلی میل از حالا میخواد برای مورینیو حاشیه درست کنه!!! درحالیکه زمان زیادی گذشته و شرایط هم کاملا تغییر کرده.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۸:۵۰
پاسخ
30
218
باراک
انگلیسی جماعت و همچین حسودیا.!!
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۷:۵۷
پاسخ
20
133
ماکسیمیلیانوس
منم ازت خیلی خوشم میاد چون چلسی رو متحول کردی ولی این که بری تاتنهام خیلی سوزناک بود. ینی هر تیمی میرفتی میشد تحمل کرد به جز تاتنهام. همونطوری هم که میدونی طرفداران چلسی ممکنه یه روز از آرسنال خوششون بیاد ولی از تاتنهام نه.
۲۹ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۴۲:۰۴
پاسخ
26
114