دین‌محمدی: استقلال درفاز حمله مشکل دارد/ دوست دارم تیم محبوبم پیروز دربی باشد

دین‌محمدی: استقلال درفاز حمله مشکل دارد/ دوست دارم تیم محبوبم پیروز دربی باشد

1008
17:52
29 شهریور 1398
پیشکسوت استقلال تهران گفت: شرایط استقلال نسبت به پرسپولیس خوب نیست، این تیم فرشید اسماعیلی را در اختیار ندارد، ضمن اینکه در فاز حمله هم مشکلاتی دارد.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، سیروس دین‌محمدی در مورد بازی مهم استقلال در هفته چهارم مقابل پرسپولیس گفت: درست است که استقلال در هفته‌های گذشته نتایج خوبی نگرفته اما دربی هیچ گاه قابل پیش بینی نیست چون هیجان این مسابقه آنقدر بالا است که روی کار بازینان تاثیر می‌گذارد. نمی‌توان گفت یک تیم ضعیف تر است پس تیم مقابل نتیجه بهتری می‌گیرد.

وی در ادامه و در مورد شرایط استقلال گفت: به نظر من شرایط استقلال نسبت به پرسپولیس خوب نیست. این تیم فرشید اسماعیلی را در اختیار ندارد، ضمن اینکه در فاز حمله هم مشکلاتی دارد اما همانطور که گفتم هیجان این بازی روی عملکرد تیم‌ها تاثیر می‌گذارد و ممکن است باعث شود بازیکنان از کیفیت خودشان بهتر کار کنند یا برعکس، ضعیف تر ظاهر شوند.

دین محمدی در مورد پیش بینی از نتیجه این بازی گفت: به نظر من این بازی مساوی می‌شود اما به هرحال دوست دارم تیم محبوم پیروز این مسابقه باشد.

پیشکسوت آبی‌های تهران در مورد نقاط ضعف و قوت استقلال گفت:‌ به اعتقاد من نقطه قوت استقلال دوندگی بیشتر بازیکنان این تیم است و نقطه ضعف این تیم هم می‌تواند کم تجربگی بازیکنان این تیم به خصوص برای حضور در دربی باشد.

وی در ادامه گفت:‌ بازیکنان پرسپولیس تجربه بیشتر و بهتری دارند اما به هرحال دوندگی بیشتر در این باز می‌تواند شرایط بهتری برای استقلال ایجاد کند. پرسپولیس تیم خوبی است اما شاید به خاطر تغییر سرمربی دچار مشکل شود.

دین محمدی در مورد تاثیر برد یا باخت در دربی، روی ادامه کار هرکدام از دو تیم گفت:‌ پیروزی در این بازی از نظر روحی و روانی خیلی به تیم برنده کمک می‌کند، به طوریکه می‌توان گفت تیم برنده تا نیم فصل روحی دارد و قبراق است. هواداران بیشتری برای این تیم به ورزشگاه می‌آیند و اعتماد به نفس اعضای آن تیم به خصوص بازیکنانش بالاتر می‌رود و به همین خاطر می‌توانند در ادامه راه بهتر امتیاز جمع کنند.

4416

نظرات کاربران
رنگ قرمز و سرخ یعنی توهم
مهم نیست سه بازی قبل چه نتایجی کسب شده،یا بعد دربی چه نتایجی بدست خواهد ،مهم اینه دربی رو میبریم از ما گفتن بود
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۴:۵۴
پاسخ
6
13
صنعت نفت استقلال
تو کدوم فاز مشکل نداره؟ فقط تو فاز هوچیگری مشکلی نداره مابقیش کلا مشکله!
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲:۱۵
پاسخ
25
8
فیفا
مگه به دوست داشتن شماست؟؟؟؟ هر تیمی کمتر اشتباه کنه برنده دربی هست.... و اونم تیمی نیست جز پرسپولیس دوست داشتنی....
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۸:۰۸
پاسخ
25
8
کریستوفر نولان
اظهار نظر کاملا سطحی و غیرکارشناسی بود آقای دین محمدی با ابن اوصاف استقلال سه تا بازی خودش رو صفر صفر کرده ؟ استقلال علاوه بر فاز تهاجمی در فازدفاعی هم ضعیف نشون داده اما منشا اصلی این دو ضعف عملکرد ضعیف هافبک های دفاعی استقلال هستش که در انتقال توپ برای حمله و برگشتن برای دفاع کردن ناموفق بوده که همین ضعف باعث برد پرسپولیس خواهد شد به امید خدا
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۵:۳۹
پاسخ
34
7
ما قرمزا همیشه غار نشینیم
هم تحلیل شما هم ایشان غیرکارشناسی هست...استقلال بازنده نخواهد بود...خیلی رو پرسپولیس حساب باز نکن چون اتفاقا مشکل اصلی پرسپولیس بازی سازی هست...در واقع وسط زمین مال استقلاله...و احتمال برد هر تیمی با هافبک قوی تر بیشتره...
۲۹ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۹:۳۷
8
20