دیوید بکام 10 درصد از سهام باشگاه سالفوردسیتی را خریداری کرد

دیوید بکام 10 درصد از سهام باشگاه سالفوردسیتی را خریداری کرد

5568
20:41
03 بهمن 1397
دیوید بکام به جمع هم تیمی های سابق خود در سالفورد ملحق شد.

به گزارش وبسایت نود، دیوید بکام اسطوره منچستریونایتد و فوتبال انگلیس، 10 درصد از سهام باشگاه سالفوردسیتی را خریداری کرد و به جمع کلاس 92 ملحق شد.

کلاس 92 شش بازیکن محصول آکادمی منچستریونایتد هستند که در اوایل دهه 90 میلادی در کنار هم ظهور و رشد کردند و به قهرمانی در اروپا هم رسیدند. پنج عضو دیگر کلاس 92: اسکولز، گیگز، برادران نویل و بات، در سال 2014 سهام این باشگاه را خریداری کردند و حالا بکام نیز به این جمع ملحق شده است. آنها روی هم 60 درصد از سهام باشگاه را در اختیار دارند و 40 درصد باقی؛ متعلق به پیتر لیم تاجر سنگاپوری است.

بکام در مورد حضورش در سالفورد می گوید: «برایم باعث افتخار است که به جمع گروه کلاس 92 و پیتر ملحق شوم. سال های اولیه حضورم در منچستر در سالفورد گذشت. بنابراین اکنون خوشحالم که بالاخره به جمع گروه کلاس 92 ملحق شدم. سالفوردسیتی در مدت کوتاهی توانسته به موفقیت های مهمی برسد و حالا خوشحالم که می توانم زمانی بیشتر در سالفورد حضور داشته باشم.»

سالفوردسیتی اکنون در لیگ منطقه ای انگلیس حضور دارند و یک امتیاز با صدر جدول فاصله دارند و در صورت حفظ این جایگاه می توانند به طور مستقیم به لیگ دو (دسته چهارم انگلیس) راه یابند.

1878

نظرات کاربران
Mehdi
سالفوردسیتی اکنون در لیگ منطقه ای انگلیس حضور دارند و یک امتیاز با صدر جدول فاصله دارند و در صورت حفظ این جایگاه می توانند به طور مستقیم به لیگ دو (دسته چهارم انگلیس) راه یابند. رفتن تیمی خریدن که تو دسته 5 انگلیس حضور داره.تیم مطرح تری رو نمیتونستن بخرن؟
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۰:۳۳
پاسخ
30
18
هوادار
دوست عزیز اونا مثل ما نیستن که امتیاز بخرن و دنبال این چیزا باشن پیکه هم یه تیم از محلات خریده و داره روش سرمایه گذاری میکنه تا بتونه به سطح بالا برسونتش واین براشون جذابتره تا بیان یه تیم اسم و رسم دار بخرن و لذت و هیجانی براشون نداشته باشه بازیاش
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۳۵:۲۰
2
16
وحید
حاضری خور که نیستن. ایران هم نیست برن سهام یک تیم در حال صعود به لیگ برتر رو بخرن یکهو بیان لیگ برتر! دارن از پایه شروع میکنن. احتمالا بازیکنای مستعد و جوون رو هم شناسایی میکنن و یواش یواش پله پله ترقی میکنن. دمشون هم گرم.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۳۹:۵۷
0
12
Wien
اتفاقا کار درست را اینها میکنند و تیمی کم نام و نشان و ارزان را میخرند و طی چند سال با سرمایه گذاری مناسب چند رده صعود میکند و چندین برابر بر قیمتش افزوده میشود،در ضمن اینها تیم نخریدن تا با آن قهرمان اروپا شود،این تیم بیشتر حالت استعدادیابی داره و بازیکنان آینده دار و نوجوون و جوون را جذب میکنه و پرورش میدن و با قیمتی مناسب بفروش میرسانند،یعنی در حقیقت هم در پرورش فوتبالیستها و استعدادها تلاش میکنند و هم سود خوبی نصیبشان میشود،بقول معروف هم دنیا را دارند و هم آخرت را.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۵:۵۸
1
9
...
سال های اولیه حضورم در منچستر در سالفورد گذشت. بنابراین اکنون خوشحالم که بالاخره به جمع گروه کلاس 92 ملحق شدم.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۵:۴۸
0
28
Mshh
تونستن که چرا صددرصد ولی یکم طرز تفکرشون با تو فرق میکنه
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۸:۰۰
0
45
اکبر مولایی-پرسپولیس
بکهام‌ رو‌خیلی دوست داشتم‌ زمان بازیش فوق العاده بود
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۰:۱۰
پاسخ
4
75