دی بروین: استرلینگ در جام جهانی خواهد درخشید

دی بروین: استرلینگ در جام جهانی خواهد درخشید

756
15:18
23 خرداد 1397
کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی معتقد است که رحیم استرلینگ، هم تیمی انگلیسی اش در جام جهانی خواهد درخشید.

وبسایت رسمی برنامه نود - کوین دی بروین، ستاره بلژیکی منچسترسیتی معتقد است که رحیم استرلینگ، هم تیمی انگلیسی اش در جام جهانی خواهد درخشید.

به گزارش وبسایت نود، تیم های ملی انگلیس و بلژیک در گروه G جام جهانی قرار دارند و یکی از جذاب ترین تقابل های دور گروهی را برگزار خواهند کرد. کوین دی بروین، فوق ستاره تیم ملی بلژیک معتقد است که رحیم استرلینگ، هم باشگاهی او در منچسترسیتی، در این جام جهانی درخشش چشمگیری خواهد داشت.

دی بروین در مصاحبه ای که با میرر انگلیس داشت در این خصوص گفت:

او بازیکنی استثنایی است. او در فصلی که گذشت در سطحی بسیار بالا بازی کرد و هر روز بهتر از قبل می شود. او شخصیت برنده ای دارد و مطمئنم ثابت خواهد کرد که تمام انتقاد هایی که در هفته های آخر از او شد بی اساس بوده اند.

در منچستر او تنها بر موفقیت متمرکز بود و من می دانم که درباره انگلیس هم با همین نگرش عمل خواهد کرد. او گل های زیادی در فصل گذشته به ثمر رساند و خیلی از آنها گل های مهمی بودند. برخی از آنها گل های بودند که پیروزی را در لحظه آخر به ارمغان آوردند و این کار تنها از برخی بازیکنان بر می آید.

دی بروین در ادامه درباره تیم ملی کشورش هم گفت:

می دانیم که این تیم بلژیک بسیار خاص است و برای فتح عنوانی درخور لحظه شماری می کنیم و از جان مایه می گذاریم. ما ایمان داریم و با اینکه می دانیم تنها یک کشور می تواند فاتح جام باشد، اما برای نبرد آماده ایم.

تیم ملی بلژیک که در سال های گذشته با پرورش استعداد های بزرگ فوتبال بسیار قدرتمند شده است، امید زیادی به درخشش در عرصه ملی توسط ستارگان بزرگ خود دارد.

1721 

نظرات کاربران