دی لیخت این بار نزدیک به پاریسن ژرمن

دی لیخت این بار نزدیک به پاریسن ژرمن

3382
01:07
17 خرداد 1398
به نظر می رسد داستان انتقال دی لیخت هنوز هم ادامه دارد.

به گزارش وبسایت نود، ESPN مدعی شده است پاریسن ژرمن جلوتر از سایر رقبا در جذب دی لیخت قرار دارد و می تواند به زودی این بازیکن را خریداری کند.

اساس این ادعا بر مبنای بازگشت لئوناردو به پاریسن ژرمن است. لئوناردوی برزیلی بعد از حدود شش سال دوری از پاریسن ژرمن، به این تیم بازمیگردد و او، دی لیخت را هدف اول خود در تابستان 2019 قرار داده است. گفته می شود لئوناردو اکنون در پاریس حضور دارد تا آخرین جزییات مربوط به بازگشت خودش را به پاریس نهایی کند و سپس با رسمی شدن حضورش در بدنه مدیریتی باشگاه، اقدامات عملی را برای خرید دی لیخت انجام دهد.

ESPN ادعا می کند که لئوناردو در طی هفته های اخیر با رایولا، مدیربرنامه دی لیخت، در ارتباط بوده و به او این اطمینان را داده که پاریس انتخاب خوبی برای دی لیخت است. رایولا نیز اکنون به این باور رسیده که پاریسن ژرمن هم از نظر مالی انتخاب خوبی است و هم فرصت مناسبی برای حداکثر زمان بازی دی لیخت فراهم می شود.

در نتیجه اکنون خوشبینی زیادی در نزد پاریسن ژرمن برای خرید دی لیخت وجود آورد. به خصوص که گفته می شود بایرن و یوونتوس از خرید او صرف نظر کرده اند. البته نباید فراموش کرد پاریس در مورد دی یونگ نیز همین خوشبینی و اطمینان را داشت ولی در نهایت او راهی بارسلونا شد.

1878

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
ای جوون ..بیا کنار نیمارم تاریخ سازی کنیم :-)
۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۰۴:۳۲
پاسخ
65
3