دی‌لیخت: پول اولویت اصلی من نیست

دی‌لیخت: پول اولویت اصلی من نیست

4355
17:11
21 خرداد 1398
مدافع هلندی اذعان کرده مسائل مالی اولویت اصلی او برای انتخاب تیم بعدی اش نیست.

به گزارش وبسایت نود، ماتیاس دی لیخت هلندی که مورد توجه اکثر تیم های بزرگ اروپا قرار دارد و رقابت شدیدی برای جذب او در گرفته در جدیدترین اظهاراتش عنوان کرده فرصت بازی کردن مهمترین اولویت او برای انتخاب تیم بعدی اش است. 

در حالی که درخواست مالی ایجنت دی لیخت باعث شده تعدادی از تیم های علاقه مند از جمله بارسلونا در جذب اودچار تردید شوند این بازیکن به نشریه موندو دپورتیوو گفته:«پول اولویت اول من نیست. مهمترین چیز این است که در تیم بعدی ام بتوانم همیشه بازی کنم. هنوز نمی دانم قلبم در مورد تیم بعدی ام چه می گوید. در تعطیلات به این موضوع فکر خواهم کرد و تصمیم نهایی را می گیرم. 

بارسلونا مدافعان خوبی دارد و قطعا برای بازی کردن در این تیم رقابت وجود دارد اما من ترسی از رقابت کردن ندارم. البته که بازی در کنار دی یونگ و مسی خوب خواهد بود اما باید بهترین تصمیم را برای کارنامه ام بگیرم.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
اگ نیس پ چرا پیشنهاد منچستر رو‌رد کردی و‌میخای بیای پاری سن ژرمن ک هرچی میخای بهت پول میدن ؟؟ :-P میگم‌ این‌دروغا ک‌میگی راسه ؟؟:-)
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۸:۰۷
پاسخ
18
27
مهدی
این بیچاره منظورش اینه به پاریس نمیرم
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۴:۲۲
پاسخ
4
34
لاماسیای فراموش شده
دارای هوادارای بارسلونا رو خسته می کنی و اگه بعد یک ماه تاخیر همچنان بخوای هوادارا رو بازی بدی اگه مقصدت نیوکمپ باشه استقبال خوبی در انتظارت نخواهد بود.
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۷:۲۳
پاسخ
26
46
فقط یوونتوس
پس بیا یوونتوس
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶:۳۳
پاسخ
55
18
...
بارسا برای تو که جوانی عالیه. قطعا فیکس میشی
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۳۵
پاسخ
20
52
هوادار فوتبالم
این طور که به نظر میرسه میاد بارسلونا
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰:۴۸
پاسخ
20
52