دی ماریا: پاریسن ژرمن قدرتمند تر از فصل پیش است

دی ماریا: پاریسن ژرمن قدرتمند تر از فصل پیش است

1247
19:35
23 بهمن 1396
آنخل دیماریا هافبک آرژانتینی پاریسن ژرمن به هم تیمی های سابقش در رئال مادرید هشدار داد که آن ها را دست کم نگیرند.

وبسایت رسمی برنامه نود - آنخل دیماریا هافبک آرژانتینی پاریسن ژرمن به هم تیمی های سابقش در رئال مادرید هشدار داد که آن ها را دست کم نگیرند.

به گزارش وبسایت نود، روز چهارشنبه از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم رئال مادرید و پاریسن ژرمن در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف هم می روند. دو تیم وضعیت کاملا متفاوتی را در لیگ های داخلی سپری می کنند. رئال مادرید اصلا وضعیت خوبی در لالیگا ندارد و با هفده امتیاز اختلاف نسبت به بارسلونا صدر نشین در جایگاه چهارم قرار دارد. اما در آن سو پاریسن ژرمن با فاصله دوازده امتیازی نسبت به موناکو در رده اول لوشامپیونه است. 

به نقل از وبسایت مارکا، پاریسن ژرمن در فصل گذشته لیگ قهرمانان در دیدار رفت موفق شد با نتیجه 4-0 بارسلونا را در هم بکوبد، اما در نیوکمپ با حساب 6-1 بازنده شد تا به نوعی یکی از بهترین کامبک های تاریخ فوتبال را رقم بزند. حال دیماریا طی مصاحبه ای با وبسایت رسمی باشگاه پاریسن ژرمن در خصوص دیدار چهارشنبه شب می گوید: 

ما از فصل پیش قوی تر شده ایم. شما در این دیدار ها نیاز به استعداد و تلاش بیشتری دارید. همچنین به کمی شانس نیز احتیاج دارید تا بتوانید برنده شوید. رئال مادرید تیم بسیار خوبی است و همیشه نمایش خوبی در لیگ قهرمانان از خود ارائه داده است. وقتی آهنگ لیگ قهرمانان به صدا در می آید، بازیکنان در بهترین حالت خود قرار می گیرند. کاملا لیگ قهرمانان با دیگر لیگ ها متفاوت است. 

4416

نظرات کاربران
حامد مسی
درسته
۲۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۳۳:۴۳
پاسخ
1
2