ذوب‌آهن قهرمان نیم فصل دوم لیگ فوتبال ایران

ذوب‌آهن قهرمان نیم فصل دوم لیگ فوتبال ایران

1996
09:20
08 اردیبهشت 1394
یک پیشکسوت تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: اگر امتیازات نیم فصل اول را حذف کنیم، ذوب‌آهن قهرمان نیم فصل دوم است.

وبسایت رسمی برنامه نود - یک پیشکسوت تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: اگر امتیازات نیم فصل اول را حذف کنیم، ذوب‌آهن قهرمان نیم فصل دوم است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا،  عباس سیمکانی در خصوص عملکرد ذوب‌آهن در برابر فولاد، اظهارکرد: با توجه به روند ذوب‌آهن و سیر لاک پشتی که این تیم طی کرد در این دیدار نیز ذوب‌آهن احتیاج به برد داشت تا در عرصه رقابت حضور داشته باشد و بتواند امیدواری بیشتری به کسب سهمیه داشته باشد.

وی با بیان اینکه ذوب‌آهن توانست با شناخت و انگیزه و اعتماد به نفس به راحتی فولاد را کنترل کند، افزود: در نیمه اول دو تیم پایاپای ظاهر شدند، اما در نیمه دوم علی رغم شروع خوب فولاد، ذوب‌آهن در یک فرصت مناسب شرایط را به نفع خود کرد.

این پیشکسوت تیم فوتبال ذوب‌آهن با اشاره به فورواردهای خوب دو تیم فولاد و ذوب‌آهن، عنوان کرد: این سه امتیاز باعث شد تا ذوب‌آهن نیم نگاهی هم به قهرمانی داشته باشد تا با لغزش احتمالی تیم‌هایی همچون تراکتور، فولاد و سپاهان امیدواری هر چند کمی به کسب قهرمانی داشته باشد.

سیمکانی با اشاره به عملکرد خوب کاوه رضایی و تاثیر بالایی که در روند رو به رشد ذوب‌آهن داشت، اضافه‌کرد: اگر امتیازات نیم فصل اول را حذف کنیم ذوب‌آهن قهرمان نیم فصل دوم است.

 

2051

نظرات کاربران
سایه
و تراکتور قهرمان تمام فصل
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۲۹:۱۱
پاسخ
7
2
reza
یحیی گل محمدی مربی قابل و بی حاشیه ای است از او یا منصوریان باید به عنوان دستیار کی روش استفاده کرد وکی روش هم باید به چشم یک دستیار واقعی به او نگاه کند و بازی در نیاورد تا تیم ما بعد از رفتن او یک مربی باتجربه داشته باشد
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۰:۱۰
پاسخ
0
6