ذوب آهن یک - نفت تهران یک؛ ذوب آهن همچنان در مسیر ناکامی

ذوب آهن یک - نفت تهران یک؛ ذوب آهن همچنان در مسیر ناکامی

694
19:15
19 اسفند 1395
در این دیدار که در ورزشگاه تقریباً خالی از تماشاگر فولادشهر انجام شد، شاگردان علی دایی نیمه اول را با برتری به رختکن رفتند؛ اما در نیمه دوم ذوب آهن بهتر از نفت بازی کرد و در چندین نوبت فرصت های خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - هفته بیست و چهارم لیگ برتر با برگزاری سه دیدار برگزار شد که در یکی از این دیدارها ذوب آهن اصفهان میزبان نفت تهران بود. 

به گزارش وب سایت نود، در این دیدار که در ورزشگاه تقریباً خالی از تماشاگر فولادشهر انجام شد، شاگردان علی دایی نیمه اول را با برتری به رختکن رفتند؛ اما در نیمه دوم ذوب آهن بهتر از نفت بازی کرد و در چندین نوبت فرصت های خوبی را روی دروازه حریف ایجاد کرد اما نتوانست به خوبی از این موقعیت ها بهره گرفته و تنها یک بار دروازه میهمان را باز کرد تا روند ناموفق و پیروز نشدن شاگردان مجتبی حسینی همچنان ادامه داشته باشد.

 

ذوب آهن اصفهان یک - نفت تهران یک 

   اکبر صادقی (38) برای نفت تهران؛ جری بنگستون (65) برای ذوب آهن اصفهان

   آرش رضاوند از نفت تهران و دانیال اسماعیلی فر از ذوب آهن اصفهان

 

ذوب آهن اصفهان

رشید مظاهری؛ محمد نژادمهدی؛ وحید محمدزاده؛ مهدی مهدی پور؛ سیدمحمدرضا حسینی (81- ربیع عطایا)؛ احسان پهلوان؛ علی حمام؛ دانیال اسماعیلی فر؛ مهران درخشان مهر؛ مهدی رجب زاده (74- مرتضی تبریزی)؛ جری بنگسون (85- یاسر فیضی)

سرمربی: سیدمجتبی حسینی

 

 نفت تهران

میلاد فراهانی؛ رضا علیاری؛ احمد آل نعمه؛ محمد دانشگر؛ آندرانیک تیموریان (79- رضا اسدی)؛ آرش رضاوند؛ اکبر صادقی؛ محمد قاضی؛ ایمان مبعلی (68- سجاد شهباززاده)؛ فرید محمدزاده؛ ارسلان مطهری (83- عیسی آل کثیر)

سرمربی: علی دایی

 

شرح بازی

دقیقه 1: پرتاب اوت بلند آندو تیموریان را مدافعان ذوب آهن برگشت دادند و صادقی توپ برگشتی را با شوتی محکم به سمت دروازه ذوب آهن زد اما توپ راهی به دروازه پیدا نکرد.

دقیقه 9: ضربه سر محمد قاضی به شکل خطرناکی به سمت دروازه میزبان زده شد اما واکنش بسیار خوب نژاد مهدی مانع از ورود توپ به دروازه شد و تنها یک ضربه کرنر نصیب شاگردان علی دایی شد.

دقیقه 14: رجب زاده روی یک ضربه آزاد ارسال مواج و زیبایی روی دروازه نفت تهران انجام داد اما فراهانی پیش از مهاجمان ذوب آهن توپ را به خوبی دفع کرد.

دقیقه 16: احسان پهلوان از فاصله حدود 25 متری شوتی را به سمت دروازه نفت تهران زد که فراهانی به راحتی این توپ را مهار کرد.

گل اول نفت تهران توسط اکبر صادقی

دقیقه 38: آندرانیک تیموریان ضربه کرنر را به درون محوطه جریمه ذوب آهن ارسال کرد و محمد قاضی از روی خط محوطه جریمه ضربه ای به توپ زد اما توپ او توسط مدافعان میزبان برگشت داده شد؛ توپ برگشتی این بار در بیرون محوطه جریمه نصیب صادقی شد و ضربه بغل پای زمینی و دقیق اکبر صادقی در گوشه دروازه رشید مظاهری جای گرفت. 

دقیقه 44: مظاهری شوت سنگین پای راست قاضی را در دو ضرب مهار کرد. این ضربه از فاصله 25 متری نواخته شد.

دقیقه 49: فرار بازیکنان ذوب آهن از سمت راست با ارسال بلند محمد حسینی همراه شد که رجب زاده در شرایطی تقریباً نامتعادل با ضربه سر این توپ را به سمت دروازه زد اما فراهانی به راحتی توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه 54: نفت تهران پشت محوطه جریمه میزبان صاحب یک ضربه آزاد شد که ضربه زیبای ایمان مبعلی با برخورد به تیرک عمودی دروازه برگشت داده شد.

دقیقه 56: ارسال کرنر مهدی رجب زاده به محمد حسینی رسید و این بازیکن توپ را برای محمدزاده مهیا کرد تا ابتدا شوت محمدزاده و سپس ضربه پای چپ اسماعیلی فر با برخورد به مدافعان نفت، در نهایت در اختیار فراهانی قرار گیرد.

دقیقه 57: شوت بسیار محکم و سرکش رجب زاده از راه دور با فاصله اندکی از کنار دروازه نفت تهران به بیرون رفت. 

گل اول ذوب آهن توسط جری بنگستون

دقیقه 65: حرکت خوب احسان پهلوان از سمت چپ و نفوذ او به داخل محوطه جریمه پس از جا گذاشتن مدافع نفت، فرصت خطرناکی روی دروازه نفت ایجاد کرد. پهلوان در ادامه حرکت خود با یک پاس رو به عقب بنگستون را در موقعیت بسیار عالی در جلوی دروازه خالی صاحب توپ کرد و این مهاجم هندوراسی هم با یک ضربه بغل پای آرام گل تساوی تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه 76: ارسال مرتضی تبریزی از جناح چپ به درون محوطه جریمه روی سر علی همام فرود آمد و ضربه سر این مدافع به تیرک افقی دروازه نفت برخورد کرد، اما داور خطای همام روی بازیکن نفت تهران را اعلام کرد.

دقیقه 78: ارسال مواج و زیبای مهدی پور از روی یک ضربه آزاد با ضربه سر بنگستون همراه شد اما توپ با فاصله اندکی از کنار تیرک عمودی دروازه نفت به خارج رفت.

دقیقه 90: در شلوغی محوطه جریمه ذوب آهن بازیکنان نفت صاحب توپ شدند که ضربه آخر را سجاد شهباززاده به سمت دروازه مظاهری زد اما مدافعین ذوب آهن به خوبی این توپ را دفع کردند و مانع از شکست دقایق پایانی تیم شان شدند. 

 

پایان بازی

ذوب آهن اصفهان یک - نفت تهران یک

 

خلاصه بازی ذوب آهن و نفت تهران را  اینجا ببینید. 

 

 2081

 

نظرات کاربران