رئال مادرید ایسکو را در لیست فروش قرار می دهد

رئال مادرید ایسکو را در لیست فروش قرار می دهد

8666
00:15
16 مرداد 1395
رئال مادرید آماده است تا ایسکو را در لیست فروش قرار دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید آماده است تا ایسکو را در لیست فروش قرار دهد.

به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، سیاست باشگاه رئال مادرید در تابستان امسال روشن است، "قبل از هر گونه خرید، بازیکنانی باید فروخته شوند!" و به نظر می رسد که ایسکو در صدر لیست فروش باشگاه قرار گرفته باشد و این در صورتی است که پیشنهاد مناسبی دریافت شود. در تابستانی که یوونتوس برای پل پوگبا 120 میلیون یورو می خواهد و منچستر سیتی 50 میلیون یورو برای لروی سانه پرداخت کرده است، مدیران برنابئو احساس می کنند که ارزش ایسکو چیزی مابین این دو مبلغ است.

آسنسیو می ماند

زین الدین زیدان تصمیم گرفته که آسنسیو را برای فصل جدید حفظ کند، و این را سه شنبه گذشته اعلام کرد، که همین مسئله آینده ایسکو را به خطر می اندازد. ایسکو بعد از شروع درخشانی که در فصل 2013/14 داشت، رفته رفته جایگاه خود در برنابئو را از دست رفته دید؛ او در آن فصل 3,297 دقیقه بازی کرد و 11 گل به همراه 7 پاس گل به نام خود ثبت کرد و به یکی از بازیکنان محبوب هواداران تبدیل شد. انتظار می رفت که عملکرد او رفته رفته بهتر شود. با اینحال، فصل بعد از آن ایسکو آمار 6 گل و 8 پاس گل را ثبت کرد و امسال نیز نقش او در ترکیب تیم با حضور بازیکنانی چون لوکاس وازکز کمتر شد. درون باشگاه ایسکو اکنون بیشتر از اینکه بازیکنی مفید باشد، جذاب است.

1771

نظرات کاربران
آنالیزور بی طرف
بازکن خوبیه برای دیدار مقابل تیم های تدافعی,به یه بازیکن که پا به توپ خوبی داره و تکنیک مناسبی هم داره و علاوه بر اینها پاس های نسبتا خوبی میده و خودخواهی یه مهاجم رو داره نیاز دارید.اگه هم قراره بفروشن خوبه با یه مبلغبالا فروخته بشه
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۶:۰۹
پاسخ
0
6
شبح
زیدان حواست ب این ایسکو باشه تجربه بالایی و در روزهای سخت بدردت میخوره
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۸:۰۸
پاسخ
10
57
f.c.m.n
من با توجه به تیم های مورد علاقم امیدوارم من سیتی بگیردش.....
۱۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۰۰:۴۱
پاسخ
51
19