رئال مادرید با 7.5 میلیون یورو، می‌تواند بازیکن سابق خود را بازگرداند

رئال مادرید با 7.5 میلیون یورو، می‌تواند بازیکن سابق خود را بازگرداند

8556
17:41
19 مهر 1397
شروع درخشان هرموسو در اسپانیول از چشم رئال مادرید دور نمانده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - شروع درخشان هرموسو در اسپانیول از چشم رئال مادرید دور نمانده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آآس، رئال مادرید در تابستان 2017 ماریو هرموسو مدافع میانی خود را به اسپانیول واگذار کرد. آغاز درخشان هرموسو در این فصل از رقابت ها از چشم رئال دور نمانده و سفیدها قصد بازگرداندن او را دارند.

هرموسو که در تمامی دقایق این فصل لالیگا در ترکیب اسپانیول به میدان رفته، نقشی کلیدی در انسجام دفاعی تیم کالاتان ایفا نموده است. اسپانیول با دریافت تنها 7 گل تا این جای فصل بر جایگاه پنجم لالیگا تکیه زده است.

رئالی ها در اواخر پنجره نقل و انتقالاتی اخیر به فکر جذب او افتادند و به نظر می‌رسد آن ها در پایان فصل تلاش جدی تری برای بازگرداندن هرموسو به برنابئو انجام دهند. علیرغم بند فسخ 40 میلیون یورویی او، شنیده می‌شود رئال می‌تواند با پرداخت تنها 7.5 میلیون یورو هرموسو را بازگزداند.

رئال مادرید در هنگام واگذار کردن هرموسو به اسپانیول با 400 هزار یورو، بندی 15 میلیون یورویی برای بازخرید در قرارداد او گنجاند اما بنابه گزارش پایگاهی اینترنتی، این رقم باز هم نصف شده و به 7.5 میلیون یورو خواهد رسید، چرا که کهکشانی ها هنوز هم 50 درصد از حقوق مربوط به انتقال وی را در اختیار خود می‌بینند.

هرموسو که 33 بازی برای تیم ب رئال مادرید (کاستیا) انجام داده، از زمان پیوستن به اسپانیول در 32 بازی برای این تیم به میدان رفته و 3 گل هم به ثمر رسانده است.

7712

نظرات کاربران