رئال مادرید، تیمی کامل از بازیکنان گلزن

رئال مادرید، تیمی کامل از بازیکنان گلزن

4868
14:55
16 مهر 1398
تاکنون 11 بازیکن رئال موفق به گلزنی در بازی های فصل 20-2019 شده اند.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از سایت رسمی رئال مادرید، ادن هازارد، لوکا مودریچ و خامس رودریگز نیز در جریان پیروزی 4-2 رئال برابر گرانادا نخستین گل فصل خود را برای رئال به ثمر رساندند تا اکنون 11 بازیکن رئال در فصل 20-2019 موفق به گلزنی برای لوس بلانکوس شده باشند.

از آغاز فصل 20-2019 تاکنون رئال 10 مسابقه در رقابت های مختلف انجام داده (8 بازی در لالیگا و 2 بازی در لیگ قهرمانان) و 18 گل وارد دروازه رقبای خود کرده است. (16 گل در لالیگا و 2 گل در لیگ قهرمانان اروپا) و نکته جالب آن که این 18 گل را 11 بازیکن گوناگون به ثمر رسانده اند.

پیشتاز گلزنان رئال مطابق انتظارات کریم بنزما است. مهاجم فرانسوی که فصل گذشته با 30 گل برترین گلزن فصل کهکشانی ها بود، این فصل را هم با فرم ایده آلی آغاز کرده و در 9 بازی لالیگایی 6 گل به ثمر رسانده است. بعد از بنزما، دو بازیکن 2 گله در رئال حاضرند که البته آمار خود را با کمی تفاوت نسبت به یکدیگر به رقم زده اند.

گرت بیل و کاسمیرو بازیکنان 2 گله رئال در فصل جاری هستند. با این تفاوت که بیل 2 گل خود را در لالیگا به ثمر رسانده و کاسمیرو یک گل در لیگ داخلی و یک گل در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده است.

سرخیو راموس که فصل قبل با 11 گل سومین گلزن برتر فصل بود، این فصل نخستین گل خود را در مقابل بروخه به ثمر رساند تا نام او در میان 8 بازیکن یک گله رئال قرار گیرد. وینیسیوس، رودریگو، واسکز، کروس، هازارد، مودریچ و خامس دیگر بازیکنان یک گله رئال در این فصل هستند که امیدوارند در ادامه فصل به تعداد گل های خود بیفزایند.

7712

نظرات کاربران
فوتبال دوست
بخاطر عدم مهاجم گل زن حرفه ای(هازارد هنوز جا نیوفتاده) تو ریال حتی هافبکا و مدافعان هم جور حمله رو میکشن...بازی مقابل پاریس عملا نشون داد ک هافبکا و مدافعان از مهاجما قطع امید کرده بودن و خودشون میومدن جلو تا شاید گل بزنن ک برعکس شد....در ابتدای فصل برای بارسا همچین اتفاقی افتاد ک با روفرم اومدن سوارز و برگشت مسی و دمبله حل شد...
۱۶ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۵:۲۶
پاسخ
1
11