رئال مادرید همچنان  به دنبال پدیده های برزیلی؛ این بار مدافع 19 ساله کورینتیانس

رئال مادرید همچنان به دنبال پدیده های برزیلی؛ این بار مدافع 19 ساله کورینتیانس

4021
16:15
20 مهر 1397
لئو سانتوس جدید ترین استعدادی است که توجه رئال مادرید را به خود جلب کرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - لئو سانتوس جدیدترین استعدادی است که توجه رئال مادرید را به خود جلب کرده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، همانند اتفاقی که برای وینیسیوس جونیور و سپس رودریگو گوئز رخ داد، رئال مادرید به دنبال جذب بازیکنی است که سه سال قبل در یک تورنومنت فوتبال پایه در اپسنایا توجهات را به سمت خود معطوف کرد.

لئو سانتوس مدافع 19 ساله باشگاه کورینتیانس بعد از انتقال فابین بالبوئنا، مدافع پاراگوئه ای به وستهم به بازیکن ثابت این تیم تبدیل شده و به تیم ملی زیر 20 سال برزیل نیز فراخوانده شده است. تا قبل از خروج بالبوئنا او در تیم دوم باشگاه حضور داشت اما پس از آن او در 14 بازی قبلی کورینتیانس، از جمله در رقابت های کوپا لیبرتادورس به میدان رفته است.

در سال های اخیر بازار برزیل به یک اولویت برای رئال مادرید تبدیل شده و کهکشانی ها دوست ندارند هیچ فرصتی را در این بازار از دست بدهند. 

سانتوس تا سال 2020 با کورینتیانس قرارداد دارد و رئال به شکل جدی عملکردهای او را زیر نظر گرفته است. البته نظارت ویژه در ژانویه 2019 و زمان برگزاری جام ملت های زیر 20 سال آمریکای جنوبی انجام خواهد گرفت.

در ساعت های گذشته نیز لوکاس پاکتا، هافبک بازیساز باشگاه فلامینگو به رئال مادرید پیشنهاد شده است. این هافبک فلامینگو که در آستانه حضور در میلان بود، از سوی مارسلو به سران مادرید پیشنهاد شده است.

7712

 

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
ای جووون.. چقد برزیلی در رئال ... :-) من عاشق بازیکنای برزیلم... هرتیمی بازیکن برزیلی بیشتر داشته باشه..بیشتر دوسشم دارم... :-) بیچاره بارسلونا....‌ اون‌میره پدیده های برزیلی پیدا میکنه ..بعد رئال میاد راحت میخرتش.... اول وینیسیوس..بعدش رودریگو ..و‌ حالاهم پاکتا :-)
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۷:۳۲
پاسخ
13
9
گلگهر
پولیشچ و امباپه ۱۹ ساله هم به رئال لینک شدن این نشون میده رئال نگاه ویژه ای به اینده داره
۲۰ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۵۶
پاسخ
3
16