رئال مادرید 0-0 اتلتیکومادرید؛ تقسیم امتیازات در دربی پایتخت

رئال مادرید 0-0 اتلتیکومادرید؛ تقسیم امتیازات در دربی پایتخت

1722
00:07
08 مهر 1397
رئال مادرید باز هم نتیجه ای مشابه بارسلونا گرفت.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئال مادرید باز هم نتیجه ای مشابه بارسلونا گرفت.

به گزارش وبسایت نود، دیدار رئال مادرید و اتلتیکو اگرچه جذاب بود ولی گلی در پی نداشت تا بعد از تساوی بارسلونا در این هفته، رئال مادرید هم بار دیگر متوقف شود تا فرصت ایجاد اختلاف با بارسا را از دست بدهد. هفته پیش نیز بعد از شکست بارسلونا، رئال مادرید نیز بازی خودش را باخت.

دیدار حساس هفته هفتم لالیگا، بین رئال مادرید و اتلتیکومادرید در برنابئو برگزار شد. رئال مادرید بعد از شکست سنگین مقابل سویا در هفته قبل لالیگا به دنبال برد بود، خصوصاً که بارسلونا هم امتیاز از دست داده بود. ضمن این که تیم لوپتگی انگیزه خوبی برای جبران شکست در مقابل اتلتیکو در سوپرجام داشت.

اما این تیم سیمئونه بود که بهتر بازی را آغاز کرد. در 20 دقیقه ابتدایی بازی، اتلتیکو 2-3 نوبت دروازه حریف را تهدید کرد. یکی از بهترین فرصت ها نصیب گریزمن شد که واکنش خوب کورتوا مانع از گلزنی حریف شد، سائول هم در ابتدای مسابقه فرصت خوبی داشت. بعد از گذشت نیم ساعت از زمان مسابقه، رئالی ها هم خودشان را در زمین پیدا کردند و به فرصت های مناسبی رسیدند. بنزما بهترین فرصت نیمه اول را برای میزبان از دست داد تا نیمه نخست 0-0 به پایان برسد.

اگرچه نیمه اول اتلتیکو موقعیت های بهتری داشت ولی این تیم در نیمه دوم عقب کشید و نیمه دوم را باید از آن میزبان دانست که مالکیت بیشتری روی توپ داشت و با انگیزه بیشتری هم به سمت دروازه اتلتیکو حرکت می کرد.

نیمه دوم سبایوس هم وارد زمین شد و حملات رئال مادرید شکل متنوع تری به خود گرفت، بازیکنان تیم میزبان بارها شانس خود را از روی شوت های از راه دور امتحان کردند ولی تلاش های آنان دقت کافی را نداشت. حضور ویسینویس در دقایق پایانی هم گره از کار رئال مادرید باز نکرد تا در شب توقف بارسا، آن ها نیز امتیاز از دست دهند.

به این ترتیب رئال مادرید هم امتیاز با بارسلونا دوم است و اتلتیکو با دو امتیاز کمتر نسبت به این دو تیم، چهارم است.

1878

 

نظرات کاربران
Wien
این دربی بود، دربی ما هم دربی بود! هر دو هم صفر- صفر مساوی شد،ولی بازی اینها سراسر حمله و هیجان بود و دروازه بانها بهترین بازیکنان زمین شدند، در دربی سرخابی دفاعها بهترین بودند و از حمله و یا سیو دروازه بانها خبری نبود.
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۱:۰۷
پاسخ
0
14
محمد
حالا قدر رونالدو رو میدونن.رئال بدون رونالدو به هیچ جامی نمیرسه
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۴:۵۱
پاسخ
5
12
بارسلونا❤
تقریبا از قبل بازی میشد حدس زد که مساوی میشه ... بخدا من بازی رو اصلا ندیدم و میدونستم مساوی میشه
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۷:۰۰
پاسخ
0
12
Cr7-18
بازیدان ازچپ وراست وسانتروشوت وعمق وهمه جور وهمه مدل حمله میکردیم حالافقط پاسکاری میکنیم ومیخایم تا توی دربازه باپاسکاری بریم جلو البته اول ازهمه مقصر اقای نمک نشناسه(پرز)که بازیکن نخرید فکرکردکریس که بره بیل وبنزما ازادمیشن وجاشوپرمیکنن اخه انصافا دوتابیل وبنزمابزاریم روهم بازهم یک پا چپ کریستیانوهم نمیشن امیدوارم تو پنجره زمستانی تیم تقویت بشه !Hala madrid¡
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۶:۱۱
پاسخ
42
33
زغال مافیاداورمالدیو
این فصل لالیگا ثابت کرد که استفاده از وی آر هم حریف ناداوری ها و هندبال بازی کردنای کاسمیرو و راموس در محوطه جریمه نمیشه !!! هالا مالدیو... (ادمین جان چندماه کامنت های من رو چاپ نمیکنی)
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۷:۱۴
پاسخ
29
44
rma
گل من پماد سوختگی بدم !!!!!!!!!!! ادمین جان لطفا بچاپ
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۰:۴۸
18
8
بارسلونا❤
رئال‌مادرید حسابش از بقیه‌ی تیمها جداست ... حالا بازیکن بارسا خطای غیرعمد میکنه و داور اخراجش میکنه :)))
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۵:۲۵
7
17
میخوره شیش تا شیش تا
چه هفته خنکی اون از لیگ برتر ایران این هم از اروپا...
۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۴۱:۴۳
پاسخ
3
38