رئیس بارسلونا: قرارداد مسی را باز هم تمدید می‌کنیم

رئیس بارسلونا: قرارداد مسی را باز هم تمدید می‌کنیم

1382
13:56
25 بهمن 1397
رئیس بارسلونا از ماندن لیونل مسی در این تیم اطمینان دارد.

به گزارش وبسایت نود، جوزپ بارتومئو در جدیدترین مصاحبه خودش تاکید کرده که باشگاه بارسلونا بار دیگر قرارداد لیونل مسی را تمدید خواهد کرد. قرارداد این بازیکن تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد. 

بارتومئو به RKB گفته:«مسی پیش ما خواهد ماند. رابطه مسی و بارسلونا ادامه خواهد داشت. در مورد جوردی آلبا هم باید بگویم که ما قرارداد ۵ ساله جدیدی به او پیشنهاد دادیم و در حال مذاکره هستیم. او هم می خواهد اینجا بماند. باور دارم والورده هم در تیم باقی خواهد ماند. هدف ما این است که در فصل جاری فاتح همه جام ها شویم. حتی اگر موفق به این کار هم نشویم باز والورده سرمربی تیم باقی خواهد ماند.»

۲۰۳۱

نظرات کاربران
مهدی
سلام. اینکه به تیمت وفادار باشی یک نکته مثبته دوست من. نه منفی. تیمهایی بودن که پول بیشتری به مسی می دادن و نرفته. این نکته هم بگم که مسی کم گل به تیمهای مطرح لیگ های دیگه نزده. خصوصا تیمهای لیگ برتر انگلیس. آمار نشون می ده که بازی بارسا بدون مسی چقدر افت می کنه و نتیجه گرفتن براش سخت می شه. البته بعضی هم ادعا می کنن که توی هر لیگی موفق بودن. البته درسته اگر توی حاکم بلامنازع لیگ ایتالیا ( یوونتوس) و منچستر دوران فرگوسن که همیشه یک پای فینال لیگ قهرمانان بود، باشی و ادعا کنی چالش جدید داری تجربه می کنی. مسی بی تکراره.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۵:۴۸
پاسخ
7
31
رئال
چقدر ترسیدیم .......... تمدید کنین چهارده و پانزدهمین قهرمانی رئال در اروپا رو ببینه
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲:۵۵
پاسخ
44
13
اکبر
یه بازیکنی هم هست که جز تو یه تیم نمیتونه بره جای دیگه و تنها تیمی ک بجز باشگاهش بازی کرده تیم ملی اش هست که اونجا هم تا الان شش بار خدافظی کرده و هی از باشگاهش پول میچاپه
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۷:۵۵
پاسخ
42
14