رئیس سابق لوکوموتیو مسکو: می توانستیم با مبلغ ده میلیون یورو نیمار را به خدمت بگیریم

رئیس سابق لوکوموتیو مسکو: می توانستیم با مبلغ ده میلیون یورو نیمار را به خدمت بگیریم

2093
06:25
20 بهمن 1396
نیکولای نائوموف رئیس سابق باشگاه لوکوموتیو مسکو فاش کرد که این باشگاه شانس بسیار خوبی برای جذب نیمار فوق ستاره برزیلی را از دست داده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - نیکولای نائوموف رئیس سابق باشگاه لوکوموتیو مسکو فاش کرد که این باشگاه شانس بسیار خوبی برای جذب نیمار فوق ستاره برزیلی را از دست داده است.

به گزارش وبسایت نود، نیمار در تابستان گذشته با مبلغ دویست و بیست و دو میلیون یورو از بارسلونا به پاریسن ژرمن پیوست و به گران ترین بازیکن تاریخ تبدیل شد. نیمار زمانی که شانزده سال سن داشت در سال 2008 در رقابت جام مدیترانه ای در مقابل تیم جوانان لوکوموتیو مسکو بازی کرد و نظر سران باشگاه را به خود جلب کرد. اما رئیس آن زمان باشگاه روسیه ای سر نیمار ریسک نکرد و به جای او آلان گاتاگوف را که الان بازیکن بدون تیم است خریداری کرد. او در این باره به اسپورت اکسپرس گفت: 

ما فکر کردیم که آیا نیمار ارزش خریدن را دارد یا خیر. می خواستیم او را جذب کنیم، استعداد یاب های ما او را زیر نظر گرفته بودند. اما شک و شبهات زیادی وجود داشت. اول او خیلی جوان بود. دوم مشخص نبود که آیا او با زندگی در روسیه سازگار خواهد شد یا خیر. او همچنین بدن بسیار ضعیفی داشت، بنابراین ما تصمیم گرفتیم از خرید او خودداری کنیم. 

او در ادامه گفت: 

استعداد یاب های ما توانایی او ارزیابی کردند، اما ما از خرید او صرفنظر کردیم. به علاوه آن ها پول زیادی از ما می خواستند و ما نیز اهل ریسک کردن در این مسائل نبودیم. یک بازیکن جوان از برزیل حتی اگر پتانسیل بالایی داشته باشد، پول خرج کردن برای او یک ریسک محسوب می شود. به خاطر نمی آورم که مبلغ دقیق او چه قدر بوده است، اما حدود ده میلیون بود. شما می دانید که برای خریدن یک بازیکن جوان از یک قاره دیگر آن هم با مبلغ بالا باید محتاط باشید. ما در فینال جام مدیترانه ای شکست خوردیم، اما اهمیتی به عملکرد نیمار نمی دادم، حتی آلان گاتاگوف نیز خوب بازی کرد.

4416

نظرات کاربران