رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان: درگیری‌های بازی طبیعی و سطح پایین بود!

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان: درگیری‌های بازی طبیعی و سطح پایین بود!

3940
14:02
19 مرداد 1397
رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان معتقد است درگیری‌های که بین هواداران استقلال خوزستان و پرسپولیس در بازی روز گذشته رخ داد, طبیعی بود و سطح پائین بوده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان معتقد است درگیری‌های که بین هواداران استقلال خوزستان و پرسپولیس در بازی روز گذشته رخ داد، طبیعی بود و سطح پائین بوده است.

به گزارش وبسایت نود، عبدالکاظم طالقانی درباره حواشی بازی روز گذشته (پنج‌شنبه) تیم‌های فوتبال استقلال خوزستان و پرسپولیس و درگیری‌های شدیدی که بین هواداران دو تیم در ورزشگاه غدیر اهواز به وجود آمده بود, گفت: اتفاقاتی که در این بازی‌ رخ داد, جای تاسف دارد, همیشه می‌گوییم تماشاچیان زمانی که به ورزشگاه می‌آیند, باید بیایند و از دیدن یک بازی لذت ببرند. چه در ورزشگاه آزادی و چه در ورزشگاه غدیر, انتظار می‌رود که تماشاگران خودشان را کنترل کنند و از بازی لذت ببرند که متاسفانه در بازی ورزشگاه آزادی (دیدار تیم‌های پرسپولیس و فولاد خوزستان در هفته دوم لیگ برتر) مقداری درگیری بوده که البته نه به شدت کلیپی که پخش کرده بودند و آن کلیپ صحت ندارد.

وی درباره کلیپ یاد شده, توضیح داد: یک کلیپی را تهیه کرده‌ بودند که در آن هواداران پرسپولیس علیه تماشاچیان خوزستانی‌ شعار می‌دهند که آن صحت ندارد, این را یقین داریم که صحت ندارد ولی در بازی هفته دوم در ورزشگاه آزادی برخورد‌هایی وجود داشته اما آنقدر شدت نداشته که بخواهند انتقام‌گیری کنند. حتی اگر بحث انتقام‌گیری وجود داشته کمیته انضباطی باید به آن رسیدگی کند. اینکه هر بازی بخواهند انتقام بازی قبل را بگیرند, این اصلاً شایسته مردم ما و تماشاگرانی که فقط برای دیدن بازی به ورزشگاه می‌آیند, نیست, چون قطعاً یک تعداد تماشاگر‌نما هستند که می‌خواهند نظم ورزشگاه را بر هم بزنند و اجازه ندهند که بقیه از بازی لذت ببرند.

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان در خصوص اینکه آیا ممکن است در بازی‌‌های بعدی نیز این اتفاقات رخ بدهد, تصریح کرد: خیر, تمهیداتی که نیرو‌های بازدارنده در این بازی هم انجام دادند, بسیار منطقی و خوب بود, مخصوصاً نیروی انتظامی که به خوبی برنامه‌‌ریزی کرده بود. تشکر می‌کنم از استاندار خوزستان و همه دستگاه‌‌های مراقبتی که با تلاش‌شان باعث شد در این بازی اتفاق خاصی رخ ندهد. درگیری‌هایی که در ورزشگاه رخ داد, در سطح خیلی پائین بود و نیرو‌های امنیتی به خوبی از درگیری‌های شدید‌تر جلوگیری کردند.

طالقانی در پاسخ به این سؤال که آیا تعداد نیرو‌های امنیتی در ورزشگاه کم نبوده است, گفت: خیر, تعداد نیرو‌ها به اندازه کافی بوده و در درگیری‌ها مسلط بودند. زمانی که 2 نفر درگیر می‌شوند نیرو‌ها باید به نحوی کار کنند, که امنیت برقرار شود که فکر می‌کنم به خوبی این کار انجام شد, چون در درگیر‌ی‌ها احتمال صدمات زیاد است.

وی راجع به درگیری‌های بازی پرسپولیس و فولاد خاطرنشان کرد: اتفاقات بازی قبل آنقدر شدید نبود و درگیری‌های بازی دیروز هم طبیعی بوده است. سوءاستفاده برخی‌ها که اهل فوتبال نبودند و فقط می‌خواهند فضای جامعه را خراب کنند, قطعاً در این اتفاقات و این تحریکات دست داشته‌اند که البته موفق نبودند, هرچند که اگر تماشاچیانی هم نمی‌توانند احساسات‌شان را کنترل کنند, باید از ورود‌شان به ورزشگاه جلوگیری شود. باید این افراد شناسایی شوند و برخورد قانونی با آنها شود.

رئیس هیئت فوتبال استان خوزستان راجع به آمار مصدومان و خسارتی که به ورزشگاه غدیر اهواز زده شده است, گفت: هنوز آماری از مصدومان نداریم و درباره خسارت نیز باید از اداره کل ورزش استان سؤال کنید, چون ورزشگاه در اختیار ما نیست.

وی درخصوص اینکه امسال استان خوزستان 4 تیم در لیگ برتر دارد, یادآور شد: این کار را سخت می‌کند اما بابت داشتن این پتانسیل خوشحال هستیم. به هرحال دارندگی است و برازندگی (باخنده)

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که قرارداد کی‌روش با فدراسیون فوتبال به کجا رسید, عنوان کرد: درباره کی‌روش باید از تاج سؤال کنید اما چیزی که تا الان ما از آن مطلع هستیم این است که ایشان با ما قرارداد دارد, انشالله. بحث‌های نهایی را تاج باید اعلام کند.

وی درباره اینکه آیا قرارداد کی‌روش امضا شده است, گفت: اینکه قرارداد امضا شده یا خیر را نمی‌دانم اما توافقات نهایی انجام شده است.

 

1004

نظرات کاربران
نقش رستم قرمزته
راس میگه اصلا چیزی نبود!اتفاقی نیوفتاد که!
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۵:۰۹
پاسخ
2
38
IRAN
آره دیگه یکی دو نفر حداقل باید میمردن که نمردن
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۰:۰۵
پاسخ
1
43
کیروش بی کیفیت
ایشان راست میگه خیلی درگیری سطحش پائین بود .درگیری اونه که از هر طرف 200 نفر معلول بشوند و لااقل 20 تا کشته اونوقت شاید بشه گفت سطح متوسط اقا اگر نمیتوانید امنیت بازیکن و هوادار را تامین کنید یا استعفا بدهید یا فوتبال را تعطیل کنید . این که نشد ورزش و تفریح !!! زیر فرش قایم کردن مشکلات مسائل را بدتر میکند . تا کی میخواهید دروغ بگوئید؟!
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱:۲۶
پاسخ
1
44
سارا اس اسی
همچین مسئولی رو باید همین امروز ( جمعه) برکنار کرد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۷:۴۷
پاسخ
3
62
امیرعلی پرسپولیسی
یعنی باید کسی کشته می شد تا باور کنین که اتفاقی افتاده؟وجدانتون کجا رفته آقای رییس؟ با این جو ورزشگاه میخواین خانواده ها رو به استادیوم بیارین ؟ عکس اون دختربچه رو ببین چه ترسی داره .دختر خودت هم بود همینو می گفتی؟ ضمنا توهین هایی که به فولادی ها در تهران شد رو هم زشت و بد می دونم ولی واقعا با اتفاقاتی که دیروز افتاد خداروشکر کنیم کسی کشته نشد.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰:۵۲
پاسخ
4
65
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
چه عکس های دلخراشی. متاسفم واسه اول هواداران پرسپولیس که مقصر اول این قضیه هستن. و متاسف ترم واسه هوادارای خوزستانی که بدتر کردن.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۴۹
پاسخ
71
14
مجید
خوب خدارا شکر تصاویر و عکس ها نشون میدن چقدر درگیری طبیعی بوده. یکی نیست بگه مرد حسابی اصلا نباید درگیری باشه.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵:۳۶
پاسخ
5
74
تاج سر فوتبال آسیا
دیشب، یه هوچی گری بپا کردن ک همه فک کردن جنگ شده، واقعا متاسفم که ضعف فنی و تاکتیکی تونو با مسایل غیر ورزشی پوشش میدین.
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۲:۲۸
پاسخ
106
11
تیم مــــــــــــــــلی 99
یعنی داره میگه که این کارا اینحا طبیعی هست و فرهنگ فوتبال اینجا همینه! من پیشنهاد می کنم یه کامیون سنگ در ورزشگاه خالی کنید در بازی بعد بازیکنان تیم مقابل رو بذارید تو زمی با سنگ بزنید بسیار هم زیبا و تماشایی خواهد شد شما که هر بار کارتون همینه چرا کم میارید؟ نباید کم بیارید موفق باشید این باشگاه ها باید کلا اجازه بازی در لیگ یک هم نداشته باشن واقعا تاسف باره چندمین باریه این کارا رو میکنن اینا ه شدن مثل هیات فوتبال اذربایجان شرقی که هر بار میپرسن چی شد میگن خبری نبود! خخخخ
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۶:۴۲
پاسخ
6
79
زانيار
تو این 4 سال اخیر ببینید پرسپولیسیا تو اهواز چقدر طرفشون سنگ پرتاب کردن بهشون فحاشی کردن چقدر سر ها شکسته شده و خسارت ها دیگه .... این چه وضعشه ؟؟؟ باور کنید ورزشگاه ثامن مشهد سنگ داره ولی هیچ وقت ندیدی خبری بیاد که مشهدی به طرف هواداران و تیم حریفشون سنگ پرتاب کرده باشن
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲:۰۴
پاسخ
7
100
ابوالفضل
اقای عبدالکاظم طالقانی واقعا با خوندن این حرفا خجالت کشیدم که هموطنی مثل شما دارم فقط مونده بود دو سه تا کشته بده هنوز مال پارسال یادمون نرفته که امدی رو خط برنامه نود و از خودت دفاع کردی به جای عذر خواهی #خجالت #تاسف
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰:۱۷
پاسخ
7
93
عشقانکوویچ
لازم نیست به این حرفا آقای محترم، شما وظیفه اتون رو به خوبی انجام دادید، مطمئن باش آخر فصل بعنوان بهترین هیئت فوتبال انتخاب میشید
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹:۳۵
پاسخ
5
84
مصطفی
داداچ داری اشتباه میزنی فکر بازی برگشتم باش اونجام اگه همین حرفا رو بزنی درسته
۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۸:۱۰
پاسخ
7
77