رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس: گرشاسبی مدیرعامل موقت است

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس: گرشاسبی مدیرعامل موقت است

17869
21:07
14 آبان 1396
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در جلسه ای که با وزیر ورزش و جوانان داشتیم مقرر شد زمان را از دست ندهیم تا آقای گرشاسبی کارهای مدیریتی را تا اطلاع ثانوی برعهده بگیرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: در جلسه ای که با وزیر ورزش و جوانان داشتیم مقرر شد زمان را از دست ندهیم تا آقای گرشاسبی کارهای مدیریتی را تا اطلاع ثانوی برعهده بگیرد.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر ، جعفر کاشانی درباره انتخاب حمیدرضا گرشاسبی عضو هیئت مدیره به عنوان مدیرعامل موقت باشگاه پرسپولیس افزود: جلسه ای که امشب با آقای وزیر داشتم جمع بندی های خوبی را برای باشگاه پرسپولیس در پی داشت. مقرر شد با توجه به شناخت کامل آقای گرشاسبی از وضعیت موجود باشگاه، ایشان را به عنوان مدیرعامل موقت انتخاب کنیم.

وی گفت: این موضوع به معنای قطع همکاری با آقای طاهری نیست. مدیرعامل باشگاه به عتبات عالیات رفته است و تا زمان بازگشت طبیعی بود که فردی را برای پیگیری امور مدیریتی انتخاب کنیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره آینده مدیریت این باشگاه تصریح کرد: آقای حاجی بیگی نیز در نشست امشب حضور داشت. می توانید از او هم سئوال بپرسید که چه اتفاقاتی رخ داده است. من باید بگویم دغدغه آقای سلطانی فر به عنوان وزیر برای تیم های پرسپولیس و استقلال بسیار زیادی است. او به همه چیز فکر می کند و سپس تصمیم می گیرد.

به همین خاطر صحبتی درباره جانشین احتمالی آقای طاهری نداشتیم. چه کسی بهتر از طاهری می تواند مدیریت باشگاه را در شرایط فعلی برعهده بگیرد. او کارهای زیادی برای باشگاه پرسپولیس انجام داده و نباید زحماتش را نادیده گرفت.

کاشانی درباره اینکه گفته می‌شود طاهری به دلیل برخی فشارها از سوی برخی مدیران وزارتخانه برای همکاری با اسپانسر قبلی باشگاه مجبور به استفعا شده است، ادامه داد: به هیچ وجه در جلسه با وزیر چنین صحبت هایی نشد. مشکلات اداری باعث شده است تا آقای طاهری برای ادامه فعالیت در باشگاه پرسپولیس نیازمند صدور مجوز باشد. مشکلاتی نظیر دو شغله بودن و قانون بازنشستگی سبب می‌شود تا چنین بحث هایی هم بوجود بیاید.

وی در پایان تصریح کرد: مشکل پرسپولیس و استقلال باید به صورت ریشه ای حل شود. برای همین منظور باید به فکر خصوصی سازی این باشگاهها باشیم تا باشگاهداری معنای واقعی بگیرد و پیشکسوتان نیز در جایگاه های اصلی خود قرار بگیرند.

 

1004

نظرات کاربران
Jalil
ای خدا کی بشه روزی که خبر بزنین افتخاری هم از استقلال رفته
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۳۲:۱۵
پاسخ
26
23
Red Emdadi
وزیر یادت باشه طاهری باید باشه
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰:۳۷
پاسخ
15
114
مرتضي
چه معني داره كه جانشين براي مدير انتخاب بشه پس خود وزارت ورزش ذيت به كار شد كه تيم رو تو حاشيه ببره اين اقاي كاشاني هم هرچي بهش بگن ميگه چشم
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۳۵:۳۱
پاسخ
12
98
فقط خدا
آقای طاهری که خوب داشتن کار میکردن وهواداران پرسپولیس هم ازش راضی ان میخواد بره اونوقت مدیرعامل ما جناب افتخاری که هرروز یه افتضاح به بار میاره وهیچ دست آوردی جز زجر روحی دادن هواداران استقلال نداشته میگه میخوام 4سال دیگه بمونم خدایا از دست افتخاری به تو پناه میبریم
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۲۱:۳۴
پاسخ
11
138
سارا اس اسی
خخخخخ
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۵۳:۴۹
پاسخ
88
76
66
به کارهای افتخاری بخندشیشتایی
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۵:۰۷
30
54
دربی دوازدهم پرسپولیس 6 استقلال 0
چرا از آقای طاهری حمایت نمیکنید ،آیا با صداقت تر از طاهری پیدا میشه ، چرا تا پرسپولیس نتیجه میگیره خیلی ها ناراحت میشن و شروع به اذیت کردن میکنن
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۴:۰۴
پاسخ
25
152
محمدرضا
خیلی هم خوب
۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۱:۰۲
پاسخ
48
31