رئیس کمیته مسابقات AFC ورزشگاه شهید کاظمی را تایید کرد

رئیس کمیته مسابقات AFC ورزشگاه شهید کاظمی را تایید کرد

5707
14:45
17 آبان 1397
ورزشگاه شهید کاظمی در بخش زمین و تاسیسات، آماده پذیرایی از تمرین تیم ژاپنی شده و رئیس کمیته مسابقات AFC نیز این ورزشگاه را تایید کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - ورزشگاه شهید کاظمی در بخش زمین و تاسیسات، آماده پذیرایی از تمرین تیم ژاپنی شده و رئیس کمیته مسابقات AFC نیز این ورزشگاه را تایید کرد. 

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس و بنا بر اعلام حسین علیپور مشاور باشگاه، ورزشگاه شهید کاظمی که محل تمرین امروز (پنجشنبه) تیم کاشیما آنتلرز خواهد بود کاملا برای این امر مهیا شده است.

چمن‌ها به میزانی که ژاپنی‌ها خواسته بودند کوتاه شده است و تاسیسات و امکانات مورد نیاز که از قبل فراهم بود، مورد بررسی قرار گرفت.

بنابر همین اعلام، پاول لوزانوف رئیس کمیته مسابقات AFC روز چهارشنبه از این ورزشگاه بازدید و آن را از جهت ضوابط کنفدراسیون در بخش‌های امنیت‌، بازاریابی و سایر موارد بررسی و تایید کرد.

1870

نظرات کاربران
دختر پرسپوليسي
به اميد باخت ٤ بر ٠ كاشيما
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۹:۴۰
پاسخ
12
70
ابیجناب
یا مکن با فیلبانان دوستی یا خانه ای بنا کن که در ان فیل رود...
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶:۲۱
پاسخ
5
38
محسن .. استقلال دو ستاره غرور پارسیان
باید قبول کنیم که کاشیما اولین تیم خوب که نمیشه گفت اولین تیم متوسطیه که با پرسپولیس توی این جام بازی کرد و تقریبا با تیم کاملش بازی کرد و پرسپولیس رو برد . درضمن اگه پرسپولیس قهرمان بشه حتی احتمال یک درصد احتمالا اون ستاره قلابی رو باید بردارن که جاشو بده به این ستاره واقعه ای . هرچند که قهرمانی پرسپولیس رویاپردازانه هست .... ادمین جان خسته نباشی . گاهی نگاهی...
۱۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۳:۲۴
پاسخ
76
11