رادوشوویچ: استقلال همیشه تیم خوبی است

رادوشوویچ: استقلال همیشه تیم خوبی است

4139
13:48
05 بهمن 1397
بوژیدار رادوشوویچ، دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد که این تیم در فصل جاری هم یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ برتر است.

به گزارش وبسایت نود، بوژیدار رادوشوویچ در خصوص اردویی که پرسپولیس در کشور قطر پشت سر گذاشت، اظهار داشت: ما 12 روز در دوحه اردو زدیم که اردوی بسیار خوبی بود. در آنجا امکانات در سطح بسیار بالایی بود و تمرینات ما در زمین‌هایی که کیفیت بالایی داشت برگزار می‌شد. دو بازی دوستانه هم با یوپن و الشحانیه انجام دادیم که نمایش خوبی داشتیم. حالا هم تمرینات را در تهران دنبال می‌کنیم تا آماده شروع نیم‌فصل دوم لیگ برتر شویم.

 

وی در خصوص اینکه آیا پرسپولیس می‌تواند در فصل جاری برای سومین سال پیاپی قهرمانی در لیگ برتر را تجربه کند، تصریح کرد: ما در 2 سال گذشته قهرمان شدیم و امسال هم یکی از مدعیان جدی قهرمانی هستیم، البته کارمان خیلی سخت است، چون چند تیم دیگر هم برای قهرمانی تلاش می‌کنند ولی من به تیم خودمان و کادر فنی اعتماد دارم.

دروازه‌بان تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که اصلی‌ترین رقیب پرسپولیس برای قهرمانی چه تیمی است، خاطرنشان کرد: سپاهان تیمی است که نتایج خوبی گرفت و استقلال هم همیشه تیم خوبی بوده است، البته در مورد پرسپولیس هم باید بگویم که تیم ما کیفیت فنی خوبی دارد و قطعاً قدرت تیمی ما با اضافه شدن بازیکنان جدید بیشتر شده است.

 

وی در خصوص اینکه آیا بودیمیر مهاجم جدید پرسپولیس می تواند در این تیم موفق باشد عنوان کرد: بودیمیر 5 سال در یونان بازی کرد، برای تیم مطرح آپوئل به میدان رفت و سابقه حضور در تیم دیناموزاگرب را هم دارد. بودیمیر مهاجمی است که کیفیت فنی بالایی دارد و می تواند به پرسپولیس کمک کند. ما باید به این بازیکن زمان بدهیم تا خودش را به شرایط فوتبال ایران نزدیک کند و گلزنی‌های این بازیکن آغاز شود.

1004

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
ما از بازیکنی ک ک‌کارش محافظت از تیمه در برابر خطرات ..نظر نمیخایم :-) درضمن ..عشق_تقلال همیشه تیم‌ خوبی بوده ..اما در این سال ها .. در همه زمینه ها ..قربانی تیم شیش_پولیس شده :-P چرا؟؟.،چون حامیای خاص میدونن ک اگ شرایط عشق_تقلال و شیش_پولیس یکی باشه ..شیش_پولیس..توان رقابت با عشق_تقلاله نداره ..و ب همین دلیله ک مثلا برا عشق_تقلال بازیکن ستاره انچنان نمیخرن و میفرستنش کمپ ارزون در شرایط بد :-P ولی برا شیش_پولیس ..در بهترین کمپ ..با بهترین بازیکنا تقویتش میکنن ک شرایطش بهتره عشق_تقلال شه ..تا قهرمان زورکی شه :-)
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱:۴۹
پاسخ
73
1
داود
آفرین به این سطح شعور و فرهنگ ...ممنونیم
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵:۳۵
پاسخ
1
57
ققنوس سرخ
یکسال فرصت میخاد تا فقط اوضاع بدنیشو درست کنه. با این هیکل چجوری میخاد کمک تیم بکنه؟
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۰:۵۵
پاسخ
29
11
ش مثل .کیروش.قشقایی .کاشیما
استقلال هم تیم دولتی است ولی کم حاشیه است
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲:۲۵
پاسخ
127
1
غیرت یعنی هادی عقیلی
بودیمیر هم مثل خودت بزن بهادر هست ؟؟؟؟؟؟ ادمین خیلی وقته نظراته منو چاپ نمیکنی عزیزم
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۱:۵۶
پاسخ
122
1
داود
فقط خودت مقایسه کن بین جملات خودت و جملات این بین چقدر اختلاف سطح و کلاس میبینی . البته درد تو سوختگی هست و بس ...ادمین جان لطفا ممنونم
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۵:۳۵
0
45
pouya
چه ربطی داشت الان؟
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۳:۱۸
0
25