رادوشوویچ: بیرانوند بهترین دروازه‌بان ایران است

رادوشوویچ: بیرانوند بهترین دروازه‌بان ایران است

5754
11:48
08 آبان 1395
دروازه‌بان کروات پرسپولیس گفت: احترام زیادی برای بیرانوند قائلم و اعتقاد دارم او بهترین دروازه‌بان ایران است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  دروازه‌بان کروات پرسپولیس گفت: احترام زیادی برای بیرانوند قائلم و اعتقاد دارم او بهترین دروازه‌بان ایران است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم،  بوژیدار رادوشوویچ در مورد دیدار پرسپولیس - نفت آبادان و پیروزی یک بر صفر تیمش در این دیدار اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود، به این دلیل که حریف ساختار دفاعی خوبی داشت. عبور از مدافعان نفت کار سختی برای بازیکنان پرسپولیس بود، اما ما برای پیروزی به میدان آمده بودیم و  از همان دقایق نخست بازی توانستیم فرصت‌های گل زیادی را روی دروازه نفت ایجاد کنیم.

وی افزود: هر چه از بازی گذشت فشار ما روی دروازه حریف بیشتر شد و در نهایت مزد حملات خود را با گل دقایق پایانی مهدی طارمی گرفتیم. تیم ما کاملاً مستحق این برد بود.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس راجع به عکس‌العمل زیبایش در دقایق پایانی مسابقه نیز یادآور شد: من همیشه دنبال فرصت بازی کردن برای پرسپولیس بوده و هستم. هر زمان که سرمربی تیم تشخیص بدهد به میدان می‌روم و تلاش می‌کنم از این فرصت‌هایی که به‌دست می‌آید نهایت استفاده را برده و بهترین عملکرد را از خود نشان دهم. امیدوارم عملکردم در بازی با صنعت نفت مورد رضایت هواداران و مربیان تیم بوده باشد.

رادوشوویچ با ابراز خوشحالی از اینکه تیمش با پیروزی از میدان خارج شده است، خاطرنشان کرد: با این پیروزی توانستیم جایگاه‌مان را در صدر جدول حفظ کنیم و حالا با روحیه خیلی خوب راهی تعطیلات خواهیم شد. امیدوارم با شروع دوباره لیگ هم بتوانیم این روند را ادامه دهیم.

وی در واکنش به این پرسش که «تعطیلات لیگ به ضرر پرسپولیس نخواهد بود؟»، عنوان کرد: البته که تعطیلات پی‌درپی لیگ اصلاً برای هیچ تیمی خوب نیست و حتی مضر است، مخصوصاً برای تیمی مثل پرسپولیس که مسیر خوبی را طی می‌کند. به هر صورت ما حرفه‌ای هستیم و باید به بهترین شکل ممکن خود را آماده نگه داریم تا با شروع دوباره لیگ با قدرت به مسابقات برگردیم.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس در رابطه با اینکه عملکرد خوب بیرانوند باعث شده است او خیلی کم فرصت بازی پیدا کند، گفت: قبل از هر چیز باید بگویم بیرانوند بهترین دروازه‌بان ایران است و این را به خوبی چه در پرسپولیس و چه در تیم ملی ثابت کرده است. به شخصه احترام زیادی برای همبازی خود قائلم و امیدوارم او به خوبی ریکاوری خود را پشت‌سر گذاشته و با آمادگی بالا به تمرینات برگردد. این را که در آینده چه اتفاقاتی رخ خواهد داد، نمی‌دانم اما آنچه اهمیت دارد، این است که من از بودن در پرسپولیس و فوتبال ایران خوشحالم.

رادوشوویچ در پایان راجع به هواداران پرسپولیس اضافه کرد: هواداران در بازی با صنعت نفت واقعاً فوق‌العاده بودند. تا به حال ندیده‌ بودم برای یک تیم در هر بازی این قدر تماشاگر به ورزشگاه بیاید و از طرف خودم از همه هواداران پرسپولیس تشکر می‌کنم.

 

2051

نظرات کاربران
بیرانوند عقاب جهان
الان ی سری شانستقلالی ۴ تاییه ششیشتایی میان بر ضد بیرانوند کامنت میزارن. البته مهم نیس. همین که تعداد گل های خوردش اندازه بردهای اسدقلاله کافیه واسشون
۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۷:۰۳
پاسخ
0
6
aram.perspolis
نمیدونم این ششتقلالی ها چرا چشم دیدن بالاتر بودن پرسپولیس رو ندارن! منم میگم رحمتی خوبه ولی دیگه و ی انصافیه بگی بیرانوند هیچی نیست.حداقل تو دوره رحمتی سه تا از این دفاع های حال حاضر تیم ملی استقلالی بودن(منتظری و صادقی و قربانی) اگه گل نمی خوریم بخاطر سید پرسپولیس.
۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۱:۰۶
پاسخ
1
4
اقلیت آبی
رحمتی همه بازی ها کلین شیت کرده است وی بهترین دروازه بان ایران است...
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۳:۳۳
پاسخ
9
78
حامد
به این میگن تیم یک دست ((من به عنوان یک استقلالی از بازی دیروز پرسپولیس لذت بردم ))
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۰:۱۹
پاسخ
5
86
محمد
اره یکی تو خوبی یکی هم بیرانوند در صورتی که هیچ کدومتون هیچی بارتون نیست دلیل گل نخوردن بیرانوند هم در تیم ملی و باشگاهی فقط دفاع خوبه مدافعان بوده که منم گلر بودم گل نمیخوردم
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۷:۴۶
پاسخ
82
7
M.bap
لابد دفاع خوب نفت باعث شده بود که بیرانوند به تیم ملی دعوت شه!؟شما میتونین به جای تخریب بیرانوند از عقابتون(!) حمایت کنین
۰۹ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۴:۳۴
1
12
بانشادباشید
توپ هایی که رحمتی میگیره بیرانوند تورویاهم نمیتونه بگیره
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۷:۴۲
پاسخ
94
7
اف سی گیسو
نام تونل رسالت به تونل رحمتی تغییر کرد.
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۱:۰۸
1
25
حکیم ابوالقاسم بیرانوند
بیرانوندنیمه خورخخخخخخخخخ
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۵:۰۷
پاسخ
87
4
حکیم باد
چنین گفت بیرانوند پاکزاد تن من مباد4پولیس باد خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ خدایا این شاعربانشادروازمانگیر
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۴:۳۰
پاسخ
81
5
امیر 6
بیرانوند سرور هرچی بشکه س
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۲:۵۱
1
21
امیدوحیدیفر
بهترین دروازبان ایران فعلا سیدمهدی رحمتی بعدش دوم اخباری بعدش سوم مظاهری نفرچهارم بیرانونده
۰۸ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۲۳:۱۵
پاسخ
117
6